Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image

96 tema
95 tema 94 tema 93 tema 92 tema 91 tema 90 tema 89 tema 88 tema 87 tema 86 tema 85 tema 36-84 temos 1-35 temos

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti papuoštus, manau paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui ir ne tik būtų aišku ir suprantoma.

Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.

Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.

Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.

Daug naudingos info rasit nekomentuojamoje temoje

Gražių ir skanių tortų!

Draudžiama:

* cituoti nuotraukas
* bet kokie reklaminio / komercinio pobūdžio skelbimai / paieškos
Atsakyti
Mergaites rozem reikalingas toks antgalis
http://www.coppergif...on-1M-p5190.htm
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 11 26, 18:14)
Mergaites rozem reikalingas toks antgalis
http://www.coppergif...on-1M-p5190.htm

doh.gif o as irgi toki kaip ten rode uzsisakiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2012 11 26, 18:39)
doh.gif  o as irgi toki kaip ten rode uzsisakiau  verysad.gif

Taigi toks tas antgalis biggrin.gif
va nuoroda jei neramu: http://thefrostedcup...piping-tip.html
antra antgalio foto nuo virsaus (po juo parasyta Wilton M1) tik sakau cia foto tokia daryta, kad parodyto jog tai atvira zvaigzdute biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 11 26, 17:14)
Mergaites rozem reikalingas toks antgalis
http://www.coppergif...on-1M-p5190.htm

o as paziurejus i ta kur nuorodoj buvo, jau maniau kad ne ta nusipirkau. O dabar jau matau, kad butent toki kaip reikia. thumbup.gif
Atsakyti
Niu morkos nuostabios thumbup.gif .O Jūs jas su formele kokia darėte, ar paprastai?
Atsakyti
sveikutes smile.gif noriu paklausti apie dengimo masiu dazyma... kiek mazdaug dazu dedat i tarkim 1kg mases? ar dedat tiek kad iseitu norimo intensyvumo spalva ar jums isgauti tokias ryskias spalvas uztenka trupucio (tokiu atveju daryciau isvada kad man reikia ieskoti kitokiu dazu... ) i zelatina dejau kaip cia kazkurioj temoj esu skaicius tai murzina spalva gavosi... doh.gif g.gif niu arba as kazka ne taip ar ne tuo metu idejau... doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 11 26, 19:51)
Taigi toks tas antgalis biggrin.gif

Ačiū dar kartelį, nusibodom mes jau čia tos klausinėtojos doh.gif Bet ačiū ačiū labai už kantrybę, bent jau nusipirksiu šį kartą reikalingą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forti @ 2012 11 26, 20:50)
i zelatina dejau kaip cia kazkurioj temoj esu skaicius tai murzina spalva gavosi...  doh.gif  g.gif niu arba as kazka ne taip ar ne tuo metu idejau... doh.gif  g.gif

želatina čia ne prie ko.
Kai sakot, kad kas nors nesigavo su dažymu, visada sakykit ir tai, kokius dažus naudojot - kokios konsistencijos ir kokios firmos. Tie dažai visi "maistiniai", bet kokybė labai skirias. Tada bus galima pagalvot, kame problema.
O problema gal būt pirmiausia tame, kad per mažai dažų dėjot, tai ir gavos kokia tai nepilna spalva.
Jeigu kilogramui, tai net galvoju, kiek aš dečiau dažų.. visgi, labai priklauso nuo spalvos, nuo dažų gamintojo. Mėlynų dažų gal dėčiau kokius 6 - 8 gramus. Geltonų - kokius 3 - 4. Juodų - labai daug, net nekilo minties kada pagalvot, kiek gi naudoju. Daug. Ir raudonų daug dedu.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 11 26, 20:15)
želatina čia ne prie ko.
Kai sakot, kad kas nors nesigavo su dažymu, visada sakykit ir tai, kokius dažus naudojot - kokios konsistencijos ir kokios firmos.  Tie dažai visi "maistiniai", bet kokybė labai skirias. Tada bus galima pagalvot, kame problema.
O problema gal būt pirmiausia tame, kad per mažai dažų dėjot, tai ir gavos kokia tai nepilna spalva.
Jeigu kilogramui, tai net galvoju, kiek aš dečiau dažų.. visgi, labai priklauso nuo spalvos, nuo dažų gamintojo. Mėlynų dažų gal dėčiau kokius 6 - 8 gramus. Geltonų - kokius 3 - 4. Juodų - labai daug, net nekilo minties kada pagalvot, kiek gi naudoju. Daug. Ir raudonų daug dedu.


Cia gramais parasete- o aie kokia dazu firma eina kalba? Na kokius Jus naudojat?
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 11 26, 21:15)
želatina čia ne prie ko.
Kai sakot, kad kas nors nesigavo su dažymu, visada sakykit ir tai, kokius dažus naudojot - kokios konsistencijos ir kokios firmos.  Tie dažai visi "maistiniai", bet kokybė labai skirias. Tada bus galima pagalvot, kame problema.
O problema gal būt pirmiausia tame, kad per mažai dažų dėjot, tai ir gavos kokia tai nepilna spalva.
Jeigu kilogramui, tai net galvoju, kiek aš dečiau dažų.. visgi, labai priklauso nuo spalvos, nuo dažų gamintojo. Mėlynų dažų gal dėčiau kokius 6 - 8 gramus. Geltonų - kokius 3 - 4. Juodų - labai daug, net nekilo minties kada pagalvot, kiek gi naudoju. Daug. Ir raudonų daug dedu.

aciu uz atsakyma mirksiukas.gif
oo ... vadinasi kita karta bandysiu deti daugiau, nes as lasa ar du (pas mane skysti dazai vieni Dr.Oetker ir MixerMan), kazkaip pabijodavau daugiau det... ax.gif blush2.gif be rysio is tikruju mano dazai nes vienus maximoj pirkau o kitus turguj (kazkaip kai ieskojau neatejo i galva kad internetu galima uzsisakt), bet vistiek nesinori ismeti - teks pabaigt smile.gif gal greiciau pabaigsiu jei daugiau desiu lotuliukas.gif o tai pati ziuriu ziuriu i tuos buteliukus - kaip nemazeja taip nemazeja lotuliukas.gif nors kepiniai tik sau - bet irgi norisi ryskiu spalvu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Forti @ 2012 11 26, 20:40)
aciu uz atsakyma  mirksiukas.gif
oo ... vadinasi kita karta bandysiu deti daugiau, nes as lasa ar du (pas mane skysti dazai vieni Dr.Oetker ir MixerMan), kazkaip pabijodavau daugiau det... ax.gif  blush2.gif  be rysio is tikruju mano dazai nes vienus maximoj pirkau o kitus turguj (kazkaip kai ieskojau neatejo i galva kad internetu galima uzsisakt), bet vistiek nesinori ismeti - teks pabaigt smile.gif gal greiciau pabaigsiu jei daugiau desiu  lotuliukas.gif o tai pati ziuriu ziuriu i tuos buteliukus - kaip nemazeja taip nemazeja  lotuliukas.gif  nors kepiniai tik sau - bet irgi norisi ryskiu spalvu wub.gif

Bent jau su Oetkeriu ryskiu spalvu tikrai nepavyks isgaut- nebent geltona. Na bent jau as su jais nesutariu. O ir siaip skystais nusivyliau- man jie gadino mase. Bet cia gal as su jais nemoku...
Man geriau geliniai.. ir tai ryskiu spalvu nemoku isgaut.. (Wilton pas mane)

O cia mano paprastutis niekuom neypatingas smile.gif Mascarpones, mascarpones-sviesto kremo papuosimai. 4 kg.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shiushke13: 26 lapkričio 2012 - 20:52