Įkraunama...
Įkraunama...

*Kinderiukai ir mokyklinukai svetur*,

QUOTE(kovinukė @ 2013 01 24, 19:10)
pas ka tarkim yra stiprus underbite, tai tik nuo mazumes reikia pradeti taisyti, nes paskui per velu buna. daug ivairiu situaciju yra, del ko reikia anksciau pradeti.

va va..kai viena ortodentics taip pasake netikejau..kai keli tapati pasake jau ptikejau.....maniskio sukandimas blogas....dantis ant dantu dedasi...priekiniai dantys neueina uz apatiniu....tai jau dabar stumti priekinius arba galinius i vidu stumti reiktu.....pas maniski dar visi baby teeth....
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2013 01 25, 00:47)
va va..kai viena ortodentics taip pasake netikejau..kai keli tapati pasake jau ptikejau.....maniskio sukandimas blogas....dantis ant dantu dedasi...priekiniai dantys neueina uz apatiniu....tai jau dabar stumti priekinius arba galinius i vidu stumti reiktu.....pas maniski dar visi baby teeth....

tai jis dar nera pametes dantuku visai?
maniskei velai ir pradejo kristi, ir dar tik neperseniausiai isdygo nuolatinis kruminis paskutinis.

siandien isveze vyras i movie night mokykloj, pirma karta taip viena, kazkaip keista.
Atsakyti
Nežinau, ar čia į temą, bet kažkaip sumąsčiau, kad reik H apšviest lyčių skirtumų klausimu, nors manau, nieko naujo jai nepasakysiu, bet geriau iš manęs išgirsta tą užtvirtinamąją informaciją smile.gif

Gal kurios turit šitas knygas ar esat vartę bibliotekoj. Kurią rekomenduotumėt?

http://www.amazon.co.../ref=pd_sim_b_1


http://www.amazon.co...s/dp/0763633313


http://www.amazon.co.../ref=pd_sim_b_4
Atsakyti
QUOTE(kovinukė @ 2013 01 25, 18:45)
tai jis dar nera pametes dantuku visai?
maniskei velai ir pradejo kristi, ir dar tik neperseniausiai isdygo nuolatinis kruminis paskutinis.

siandien isveze vyras i movie night mokykloj, pirma karta taip viena, kazkaip keista.

pas manishki didzki 4-turi pilnai ishauge, vienas pamestas dar ne 4u.gif bet kitas kliba irgi biggrin.gif pas mus isrgi shiandien movie night buvo 4u.gif
Atsakyti
priekinai du iskrite tik buvo....daugiau jokie.....kai dare nuotrauka, tai pilna burna nuolatiniu....issigandau pamacius nuotrauka kai dvi eiles dantu...atrodo kaip is siaubo filma.... biggrin.gif



ir dar nesupratau.....kodel vale kanala jei nenuolatinis dantis... g.gif kodel nerove jo...?

Su maze buvau, tai isejau i laukiamaji, nes zyze kai bite... smile.gif ...atejo sesele tik pasakyti, kad kanala valys.....ir kazkaip nepaklausiau kodel tai reikia...


pasigooglinau.....kanala isvalyti butina, rauti negalima, del pernament danties dygimo...o jei israutu turetu deti spacer...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isabelle: 26 sausio 2013 - 08:09
QUOTE(Rashkyte @ 2013 01 25, 21:20)
pas manishki didzki 4-turi pilnai ishauge, vienas pamestas dar ne  4u.gif 

Identiskai pas mano dicki smile.gif tik maniskiui dar vienas apacioj juda, kitas apacioj salia tu zuikio dantuku nuolatiniu iskrites ir ten skyle tvyro, jau ilgokai neauga tas dantukas jam, o iskrites jau labai senai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mėta* @ 2013 01 28, 11:13)
Identiskai pas mano dicki  smile.gif tik maniskiui dar vienas apacioj juda, kitas apacioj salia tu zuikio dantuku nuolatiniu iskrites ir ten skyle tvyro, jau ilgokai neauga tas dantukas jam, o iskrites jau labai senai. 4u.gif

pas musu irgi tas kur ishkrito prie zuikio dantuku ilgai neishauga schmoll.gif jau belekada pamestas ir tushcia g.gif
Atsakyti
ilgakasiu mamos, kuo plaunat mergaitems plaukus, siandien nuvedziau i kirpykla ir vos nepaprasiau, kad berniukiskai nukirptu. kiekviena ryta asaros kai reikia sukuotis, nors vakare atrodo issiplauna, issukuoju lengvai, o ryte vel koltunai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kovinukė @ 2013 02 09, 22:16)
ilgakasiu mamos, kuo plaunat mergaitems plaukus, siandien nuvedziau i kirpykla ir vos nepaprasiau, kad berniukiskai nukirptu. kiekviena ryta asaros kai reikia sukuotis, nors vakare atrodo issiplauna, issukuoju lengvai, o ryte vel koltunai doh.gif


As zinok plaunu belekuo, t.y. pvz tokiu http://www.amazon.co...ts bees shampoo

Ar kartais ir Isadoros sita sampuna prigriebiam, jei maudosi jos kartu http://www.amazon.co...words=calendula

bet buvo laikotarpis, kad ir as verkiau, kai jai buvo kokia 2.5-3.5 metu. Tada pirkau belekokius purskiamus skyscius nepaklusniems plaukams is vaikisku skyriaus (target ar walmart salia vaikisku sampunu) ir pries sukuojant purksdavau, tai lengviau sukuodavos. Dar pakirpdavom daznai, dabar tai dingo garbanos, tai viskas daug paprasciau. Bet aisku, jei tik gali isvengt sepecio, tai taip ir padaro, o neretai ir rekia sukuojant.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 10 vasario 2013 - 04:38
Kadangi visa gyvenima buvau ilgakase ir nesu dar trumpom ir dabar, tai siuo klausimu kentejau as, o pasirodo kad geriausiai sukuot moka tete, o ne mama, kuri kasryt tik ir ziuri kaip cia greiciau tas kasas brukst brukst ir fsio , uztat ir pese visada biggrin.gif
O siaip niekuom as niekada neploviau spec. eiliniu head&shoulders kuriuo tebeplaunu iki dabar, va kondicionieriu visa laik naudojau ir dabar naudoju neXus, the best. O siaip plauka reikia jaust, as nei vienai kirpejai isplovus man galva neleidziu savo galvos sukuot, as tiesiog negaliu kentet kaip man rauna plaukus nuo galvos. Jos sukuoja valanda laiko kad galetu poto isdziovint ir blow dry niekad nedarau, man pesa iki asaru, as po triju vizitu pas jas likciau plika. As issukuoju per 5 minutes be jokiu pesimu, va tada prasom dziovinkit, nu bet plest plaukus nuo galvos, oi ne, ne to as ten einu.
Atsakyti
Meta, jo tikrai gerai, kai tevas sukuoja, tiksliau manisnis net nesukuoja, suima visus plaukus i uodega ir surisa nesukaves. tai tada ir nori, kad jis "sukuotu", nes mama nori graziai, ir dar pesa.

siandien paimiau It's 10 sampuna ir kondicionieriu, ziuresim.

isbandzius purskalu tikrai daug, tai kol slapi, po kondicionieriaus, dar ok, bet ryte vargelis, o kirpti daug nenori.
Atsakyti
Ai ne, as aplamai tecio dukryte buvau, jis viska atydziau darydavo ir kasas graziai be pesimu issukuodavo, o ne su kutvelom paleisdavo smile.gif
Atsakyti