Įkraunama...
Įkraunama...

*Kinderiukai ir mokyklinukai svetur*,

Kaip keista kad leidzia be kepureliu, cia buvau gal 5-kiuose baseinuose, kepures privalomos, neatsinesei ir namo, neleidzia net i vandeny lipt, as skaitau kad labai nehigieniska, as pati britkinuos svetimu plauku vandeny... Zinau kad water parks tai taip ten jau dzin, bet siaip baseinuose neteko matyt be kepuriu, bent jau kiek as asmeniskai ju aplankius. As pvz pati labai vargstu, vaikai megsta family time, jei tetis negali, tenka vaziuot man, bet va sukist plaukus po ta kepure man jau vargas ir isvis ta kepure man rauna plaukus nuo galvos, poto man net galva skauda nuo to kepeliušo doh.gif

Mano mokykla lietuvoj turejo sava baseina, pamenu per fizinio pamokas eidavom i baseina, ojei kaip mes vaikai noredavom ir atrodo susidedi daiktus is vakaro tam baseinui, ant rytojaus jau visas is pasitenkinimo nenustygsti vietoj kad eisi plaukt, apsirengi viska, tik ciupt ogi kepure namie ir vel nusirengi ir tada jau nosis iki zemes kad neisejo pasimaudyt doh.gif lotuliukas.gif labai griezta tvarka buvo del kepuriu ir prausimosi, butina buvo nusipraust su muilu pries baseina, pamenu islendi is duso sesute tik pirstu menty patrina, ties kojos pedom, voliugai eina, nazaaadd kupatsca again lotuliukas.gif poto zinodavom katras vietas daugiau trint muilu lotuliukas.gif
Atsakyti
pas mus tai baseinuose nemaciau dar ne vieno kur buvau, nei kur vietines drauges savo vaiku fotkes ideda, kad su kepurem maudytusi... siaip ir kiek baseine pati su viaku bunu, dar ne karto nemaciau ne vieno plauko vandeni... gal tiesiog prasifiltruoja ir tiek, nzn.. bet reikalavimo tokio tikrai nera.
Atsakyti
kur mes einam tai kiek maciau tai tik tie kas komandose tai visi su kepurem, nes kiekviena diena plaukia, o siaip jei pamokos tai mazai kas su jom, nors kiek lanke kur nesu macius plauku lyg ir.

pamenu viena sesija buvo tetis, kuris atvesdavo dukras, tai nezinau ar jos i dusa eidavo po baseino, bet jis kiekviena karta pritiestadvo popieriniu ranksluosciu visa persirengimo kambari, ant zemes, ant kriaukles, ir tik tada leisdavo joms ieiti. nezinau ko jis ten saugodavos taip. juk visur kitur tai lieti viska vistiek g.gif
Atsakyti
Na matai visur skirtingai vadinas, pas mus :" All swimers must wear swim caps..." , as tai cia esu buvus lauko baseine viena syki, kur tikrai va ten jokiu swim caps nereik, vasara visi ten mirksta lyg kubile, zmoniu milijonas, nu ir slykstu ten. Va ten tai vandeny ne tik plauku rasi ir radau, uztat daugiau as ten kojos nekeliau... Siaip aisku gi valo tuos baseinus, bet as jei atvirai pati ju privengiu, man jie nei vienas ypatinga svara nekvepia.Baseinas yra baseinas...

kovinuke nesistebiu apsoliuciai kad zmogus tiesia, mano vyras ir vaikas jau su karpom ant koju, nors visada su tapkem! matyt uzteko vos persirengiant ar tai persirengimo kabinoj, ar tai tiesiog ant pool deck uzlipt basikom, va kokia ten svara, o pabandyk jas isnaikint, butent ant pedu, niekur daugiau.... sakyciau maniskis nuo gymo'o vyras, nu ne nes ji lanko cia jau virs 20 metu, kai tik preadejo eit i baseinus ir fsio. as pati ten metu ranksluosti ant zemes, turi toki kurio nenaudoju sluostymuosi o tiesiog butent tokiam dalykui... tie dusai irgi ten doh.gif as tik greit greit pakisu ta vaika ir gryze namo lenda man i vonia....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mėta*: 11 vasario 2013 - 15:35
as ir plauku plaukiojanciu nepastebejau,bet man ilgos kudlos vandeny ne higieniskai atrodo ir tiek rolleyes.gif mano pana dedasi kepurele,nes pas ja plaukai ilgi,bet ir paciai nepatinka kai biza maskatuoja,bet ji dedasi ne ta gumine kur plaukus nu galvos rauna,bet medziagine,kuri plaukus vietoje laiko ir tiek,nes visada po dusu lenda po plaukimo,na ir zinoma su tapkem visur vaiksto, tiek ji tiek bernai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2013 02 11, 07:35)
as ir plauku plaukiojanciu nepastebejau,bet man ilgos kudlos vandeny ne higieniskai atrodo ir tiek rolleyes.gif  mano pana dedasi kepurele,nes pas ja plaukai ilgi,bet ir paciai nepatinka kai biza maskatuoja,bet ji dedasi ne ta gumine kur plaukus nu galvos rauna,bet medziagine,kuri plaukus vietoje laiko ir tiek,nes visada po dusu lenda po plaukimo,na ir zinoma su tapkem  visur vaiksto, tiek ji tiek bernai 4u.gif

Va va NYC ta kepuryte ir as nuziurejau sau, kur tu ja pirkai?
Atsakyti
QUOTE(*Mėta* @ 2013 02 11, 08:36)
Va va NYC ta kepuryte ir as nuziurejau sau, kur tu ja pirkai?

man jos superines,as saviskiams is sport authority paemus,bet ju beveik visur kur pardavineja sporto prekes yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2013 02 11, 07:38)
man jos superines,as saviskiams is sport authority paemus,bet ju beveik visur kur pardavineja sporto prekes yra 4u.gif

Aaa as gal kai ziurejau tiesiog nebuvo matyt, reiks kada uzvaziuot paziuret mazu yra, pasiimsiu ir as, man tos gumines tai sakes, tikrai labai galva skauda , matyt ir nuo svorio plauku ir dar toki kieki sugrust jau sis tas doh.gif
Atsakyti
ar cia tokios kepurytes apie kurias kalbat?
My Webpage

kiek kartu per savaite jusiskiai plaukia?
as svarstau ar pasirasyti kiekvienai dienai, jeigu priimtu aisku.

uzregistravau i stovykla jau, dar taip toli ta vasara atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kovinukė: 16 vasario 2013 - 00:57
Kovinuke - I kokia stovykla? Mes vis dar ieskom biggrin.gif. J. plaukioja karta per savaite, daugiau I jos tvarkarasti niekaip netelpa. Kita sestadieni I Wisconsina gimnasrikos varzyboms trauksim.
Atsakyti
QUOTE(legenda @ 2013 02 15, 17:05)
Kovinuke - I kokia stovykla? Mes vis dar ieskom biggrin.gif. J. plaukioja karta per savaite, daugiau I jos tvarkarasti niekaip netelpa. Kita sestadieni I Wisconsina gimnasrikos varzyboms trauksim.

park district stovykla pabandysim birzelio menesi.
Atsakyti
QUOTE(kovinukė @ 2013 02 15, 16:56)
ar cia tokios kepurytes apie kurias kalbat?
My Webpage

kiek kartu per savaite jusiskiai plaukia?
as svarstau ar pasirasyti kiekvienai dienai, jeigu priimtu aisku.

uzregistravau i stovykla jau, dar taip toli ta vasara atrodo biggrin.gif

musishkiai 2 4u.gif
pas mus park district tik balandi prasides registracija vasaros stovykloms ir kitiems uzsiemimams 4u.gif bet reikes ilgai netempt, nes mygam uzsipildo doh.gif
Atsakyti