Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunio pradinukės, 35 tema

QUOTE(smilga1972 @ 2012 11 28, 23:01)
Ir viskas todėl, kad kasmet ši šventė, kaip ir visos kitos mūsų šeimoje, buvo liūdnos, pasibaigiančios barniais ir ašarom. O šiemet nebus jau kam varyti iš proto, tai atsirado noras naujos eglės, naujų papuošimų, maisto receptų ir t.t.  wub.gif  Kad ir namuose būsiu, bet darysiu viską, kad jaustųsi šventė  blush2.gif .




QUOTE(smilga1972 @ 2012 11 28, 23:14)
Jei turi galvoje ankstesnes šventes, tai kaltas buvo ex'as. Dabar esu laisva ir laiminga  mirksiukas.gif


taip ir galvojau. džiaugiuosi, kad sugebėjai ir atradai stiprybės. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2012 11 29, 02:39)
Peliukui 100  4u.gif už temelę friends.gif
Pažįstamas jausmas  ax.gif   lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif

Trumpėjo, vis trumpėjo dienos.
Ir buvo ilgos, ilgos naktys.
Vilkai tik staugė mėnesienoj,
Drebėjo stirna baltakaktė.
Advento metas ir laukimas...
Kada? Kada diena ilgės?
(L. Lorenčienė)

Eikit sau , kaip gražu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo studija: 29 lapkričio 2012 - 16:17
Sveikutės,
Ryt penktadienis. Jau neblogai. Nuo pirmadienio pradėsime Adventinius užsiėmimus, paįvairinsime kasdienybę.
Dar turiu klausimėlį. Kaip taisote Riešuto testus 4 kl? Ar nepasigendate atsakymų? Kur būtų galima gauti?
Atsakyti
Mes dar kitą savaitę turėsim "Spalvų savaitę". Vaikams džiaugsmas, galės eit be uniformų į mokyklą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pusele30 @ 2012 11 28, 23:48)

Taip, atsiprasau labai, sumaisiau su PUPA ir GILE blush2.gif As dabar galvoju, kaip as taisau g.gif  turbut viskas buvo aisku, kad atsakymu nepasigedau schmoll.gif  Dirbu su 3 klasem, tai daznai pasiklystu, kartais net vaikai pataiso, kad ne is tos klases vadovelio aiskinu blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

pavyzdžiui 2 klasės riešuto testų atsakymai yra mokytojo knygos 1 dalies pačioje pabaigoje... bet ne g.gif ne atsakymai, o kiek už kurią užduotį duoti riešutėlių...
Atsakyti
Nusiunčiau į paštą savo adventinį kalendorių. Paprasta ir visai gražiai žiūrisi, tai kas dar nepasidaręs, galite pasinaudoti idėja mirksiukas.gif .
Atsakyti
Ačiū visoms už pagyras, jau sparneliai iš tos laimės kalasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Aš pastaruoju metu niekam laiko neturiu, nei pamokoms ruoštis atsakingai, nei dienynui pildyti, apie kaledinius renginius tyliu, apie viską po truputį, o rezultato jokio. Nelaukiu švenčių, jos visada man labai sunkios, bet ....tenka išgyvent.
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 11 29, 19:27)
Nusiunčiau į paštą savo adventinį kalendorių. Paprasta ir visai gražiai žiūrisi, tai kas dar nepasidaręs, galite pasinaudoti idėja  mirksiukas.gif .


Visai šaunus 4u.gif Aš ir tokių prisilanksčiau- ryt bandysiu kažkaip sukabint, tik dar trūksta skaičių ir užduotėlių neatsispausdinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 11 29, 21:05)
Nelaukiu švenčių, jos visada man labai sunkios, bet ....tenka išgyvent.

Peliuk, kodėl tokios pesimistinės nuotaikos, kuo galime padėti?
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2012 11 29, 20:36)
Peliuk, kodėl tokios pesimistinės nuotaikos, kuo galime padėti?

Net nežinau, bet šios šventės man visada kažkosios nei šiokios nei tokios. Neatrandu Kalėdų džiaugsmo lotuliukas.gif . Ačiū už rūpestį wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 29 lapkričio 2012 - 20:51
Sveikutes , apsikasiau ir as darbais,o dar mazius serga, paskaitau, kad neatsilikciau nuo jusu, bet rasyt nebekyla rankos.
I 2pasta imeciau toki kalendoriu su zodziais ir kaip uzduotelem, paziurekit kas dar minciu ieskot, man jis labai praverte.


Papildyta:
Na va ir mano logotipas ziemiskai linksmas biggrin.gif

Klausimelis - ar as viena i emeila nebegaunu nuorodos i nauja pasta? Mazu kuom nusikaltau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jaša: 29 lapkričio 2012 - 21:25
siunčiu į paštą kvietimą dalyvauti respublikinėje konferencijoje, kuri vyks mūsų mieste, atvažiuokit į svečius biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti