Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

Nuosirdziai galiu parekomenduot Karolina is Venezia salono berods Vivulskio gatvej. Saunuole mergaite, kruopsti, stengiasi, nuolat sypsosi, viskas visada sterilu, tvarkinga
Atsakyti
Gal būtų atsiliepimų apie grožio salono "Lela" kosmetologes? Vis praeinu pro šalį, tik užeiti nedrįstu... ax.gif
Atsakyti
o kokios kainos pas Lahja? antakius reiktu sutvarkyti:) o cia jos slapyvardis?
Atsakyti
Taip, nikas/slapyvardis.
Už korekciją ir dažymą mokėjau 15, ar tai 18 Lt. Gal kitos merginos patikslins.

Pažiūrėkite temose:
Antakių priežiūra
Antakių pešiojimas Vilniuje
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2013 05 04, 19:31)
Nuosirdziai galiu parekomenduot Karolina is Venezia salono berods Vivulskio gatvej. Saunuole mergaite, kruopsti, stengiasi, nuolat sypsosi, viskas visada sterilu, tvarkinga


Man taip pat patiko kosmetologe is Venezia salono, tik gaila vardo tiksliai nepamenu ir kontaktus pameciau doh.gif
Lyg ir Karolina vardu, tokia tamsiais ilgais plaukais. Rekomenduoju. Nors pirma karta ejau su nuolaidu kuponu, bet nesijaute, kad daro bele kaip.
Atsakyti
QUOTE(Vaka @ 2013 06 13, 16:31)
Man taip pat patiko kosmetologe is Venezia salono, tik gaila vardo tiksliai nepamenu ir kontaktus pameciau  doh.gif
Lyg ir Karolina vardu, tokia tamsiais ilgais plaukais. Rekomenduoju. Nors pirma karta ejau su nuolaidu kuponu, bet nesijaute, kad daro bele kaip.

taip, ko gero, ilgais tamsiais, gleznute, mazute. stengiasi panele. gaila tik, kad ne visas proceduras atlieka
Atsakyti
Sveikos,

as jau kokius 7 metus lankausi pas savo kosmtologe ir esu labia patenkinta. Ji dirba Vilniuje- Domaseviciaus gatvej.
Pirma karta pas ja papuoliau netycia, bet labai patiko, nes labiai maloni, dirba profesionaliai, tik vienas trukumas tom, kas nori rimtesniu procedure - botoksas ir pan. Ji to nedaro.
Pas ja rekomenduoju nebent veido valymam ir kitom panasiom procedurom. Masazus veidui daro nerealiai. ir man patinka, kad pas ja visada groja kazkokia isskirtine muzika, salonas paprastas, bet labia jaukus, as visada iseinu is ten kaip po kokiu atostogu. Tyluma, jauki aplinka, grazi muzika.. na zodziu, prirasiau kaip kokia marketngo atstove, bet man ten tikrai labia gera buna:)
jei kam reiktu telefono, parasykit I AZ.
Atsakyti
QUOTE(crazy wind @ 2013 07 01, 18:40)
Sveikos,

as jau kokius 7 metus lankausi pas savo kosmtologe ir esu labia patenkinta. Ji dirba Vilniuje- Domaseviciaus gatvej.
Pirma karta pas ja papuoliau netycia, bet labai patiko, nes labiai maloni, dirba profesionaliai, tik vienas trukumas tom, kas nori rimtesniu procedure - botoksas ir pan. Ji to nedaro.
Pas ja rekomenduoju nebent veido valymam ir kitom panasiom procedurom. Masazus veidui daro nerealiai. ir man patinka, kad pas ja visada groja kazkokia isskirtine muzika, salonas paprastas, bet labia jaukus, as visada iseinu is ten kaip po kokiu atostogu. Tyluma, jauki aplinka, grazi muzika.. na zodziu, prirasiau kaip kokia marketngo atstove, bet man ten tikrai labia gera buna:)
jei kam reiktu telefono, parasykit I AZ.

O koks vardas? mirksiukas.gif Ir koks salono pavadinimas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arguendo @ 2013 07 01, 21:06)
O koks vardas?  mirksiukas.gif Ir koks salono pavadinimas?  4u.gif


Ir mane tai domina bigsmile.gif Ir dar klausimėlis: gal prisimenate su kokios firmos kosmetika dirba?
Atsakyti
O kiek Sugiharoj mokate uz mechanini veido valyma ? Gal kokia kosmetologe galit rekomenduoti?

Pazistama lankesi pas sia kosmetologe, jai patiko, gal dar kam teko buti ir galit pakometuoti , buciau dekinga 4u.gif

http://www.bfy.lt/lt/apie_mus.html

Lankausi pas Lahja, bet siuo metu ji atostogauja, reiks kitus bandyt uzsirasyti rolleyes.gif
Atsakyti
Buvau ir aš pas Pajedienę vien prisiskaičiusi čia teigiamų atsiliepimų, pirmą ir paskutinį kartą, nelabai supratau, kuo ji taip visiem patinka. Bet kaip matyt, ne aš viena tokia smile.gif
Norėjau paklausti, ar kas nors lankotės pas Andrėją Stogevičienę? Aš pas ją lankiausi prieš daug metų, iš tiesų patiko ji man, bet paskui bandžiau daug įvairiausių kosmetologių ir dabar norėčiau grįžti pas ją, bet neberandu jos kontaktų. Gal nebedirba? Tada dirbo Baltoros grožio studijoje, dabar atsivertusi jų puslapį matau, kad lyg ir kosmetologija jie neužsiima, tik produktų prekyba. Būčiau dėkinga už info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥ Miestiete ♥~ @ 2013 07 17, 10:21)

... ar kas nors lankotės pas Andrėją Stogevičienę? ...


Pabandykite paskambinti šioje nuorodoje paskelbtu tel. nr.
Andrėja Stogevičienė - naudoja Facebook
Atsakyti