Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

Sorry gal ne i tema, bet paziurekit ka dabar siulo kosmetologai doh.gif

http://gyvenimas.del...s.d?id=61919353

Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2013 07 22, 10:13)
Gal žinot iki kada ji atostogauja?

Sorry už off T  4u.gif


as klausiau ar liepai gali uzregistruoti, sake tik rugpjuciui, bet dienos nepatikslinau, nes reikejo skubiau ax.gif
QUOTE(Sidabrinė Fėja @ 2013 07 22, 19:49)
Sveikos,
Gal žinote, ar kosmetologė Lahja dar priima naujas klientes?  ax.gif Gal galėtumėte pasidalinti jos kontaktais?  4u.gif


priima 4u.gif
jei dar negavot konktaktu, rasykit i az , atsiusiu mirksiukas.gif

Skambinau i Sugihara, sake mechaninio veido valymo kaina nuo 120 , rugstinio ~ 160 lt, tas NUO labai gasdina , nusprendziau nerizikuoti ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 26 liepos 2013 - 05:39
QUOTE(veriru @ 2013 07 26, 06:26)
... Skambinau i Sugihara, sake mechaninio veido valymo kaina nuo 120 , rugstinio ~ 160 lt, tas NUO labai gasdina , nusprendziau nerizikuoti  ...


Manau, kad kaina prilkauso nuo procedūros metu naudojamos kosmetikos.
Aš lankausi pas kosmetologę Sugiharos filiale Vokiečių g. Pirmą kartą pas juos už mechaninį valymą mokėjau 140 Lt, dbr turiu nuolaidų kortelę, tai ši procedūra kainuoja apie 125 Lt. Išvalo kruopščiai, užtepa kaukę, palepina masažu, negaili patarimų.
Atsakyti
QUOTE(Ramzetė @ 2013 07 27, 19:12)
Manau, kad kaina prilkauso nuo procedūros metu naudojamos kosmetikos.
Aš lankausi pas kosmetologę Sugiharos filiale Vokiečių g. Pirmą kartą pas juos už mechaninį valymą mokėjau 140 Lt, dbr turiu nuolaidų kortelę, tai ši procedūra kainuoja apie 125 Lt. Išvalo kruopščiai, užtepa kaukę, palepina masažu, negaili patarimų.

Ir dar nuo odos būklės kaina priklauso smile.gif Bent jau taip susidarėme su draugėmis nuomonę, nes pas tą pačią kosmetikę, ta pati prodecūra, su ta pačia kosmetikos linija skirtingoms merginos, skirtingai kainuoja smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
gabūt kas nors darėtės veido valymą pas Rasitą Rauckienę? Būčiau dėkinga už atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arguendo @ 2013 07 29, 09:41)
Ir dar nuo odos būklės kaina priklauso  smile.gif Bent jau taip susidarėme su draugėmis nuomonę, nes pas tą pačią kosmetikę, ta pati prodecūra, su ta pačia kosmetikos linija skirtingoms merginos, skirtingai kainuoja  smile.gif

drinks_cheers.gif
Tiktai taip mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, kokios darbar valymo kainos pas Lahja?smile.gif buvau pries gerus pora metu, tai manau kainele jau bus pakitusi, butu idomu suzinoti. dekui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Trendy_ @ 2013 09 01, 14:51)
sveikos, kokios darbar valymo kainos pas Lahja?smile.gif buvau pries gerus pora metu, tai manau kainele jau bus pakitusi, butu idomu suzinoti. dekui ax.gif


Aš prieš savaitę mokėjau 70 4u.gif
Atsakyti
Sorry jei ne cia rasau (esu visai naujoke sitame forume). Lankausi pas savo kosmetologe jau gerus 3 metus. Kam aktualu, tai ji dirba Kauno centre, kosmetologe Nijole. Nors dideliu bedu su veido oda neturejau, bet ji buvo linkusi sauseti, uzsikimsdavo poros, kartais atsirasdavo giluminiu spuogu. Be tradicinio veido valymo, ar rugstinio, man labiausiai patiko jos maisomi naturalus kremukai. Pagal veido odos tipa, metu laikus, odos polinki sauseti ar riebaluotis vasara ar tai ziema, ji man sumaisydamo atitinkama kremuma (40 ml), jo uztekdavo panasiai menesiui. Kaina 30-40 litu. Sitie kremai man padejo neutralizuoti oda, nustojau pirkti parduotuveje kremus, ismeciau senuosius. Ziema paprasius kremuka padarydavo su lengvu rusviu atspalviu (is kosmetinio molio), tai net ir jokios pudros nereikedavo naudoti, veidas skaistesnis tapdavo, lygesnis, vienodesnis. Ir svarbiausia kremas pritaikytas butent mano odai ir metu laikui, kas labai reikalingas lietuvos orais.
Labiausiai dziaugiuosi atradusi savo mylima kosmetologe. Jei kam kaune aktualu, rasykit, duosiu kontaktus.
Atsakyti
Labas,
Gal kuri daretes veido valyma pas SM nare Kvietkaite? Domintu atsiliepimai smile.gif
Papildyta:
Gal kas galit atsiusti Lahjos kontaktus ax.gif paskaiciau pora temuciu, visgi noriu pas ja, tik idomu ar ji priima naujas klientes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2013 09 27, 23:18)
...Gal kas galit atsiusti Lahjos kontaktus ax.gif paskaiciau pora temuciu, visgi noriu pas ja, tik idomu ar ji priima naujas klientes g.gif

Priima mirksiukas.gif
Kontaktus parašiau až
Atsakyti
Labas,
Esu cia naujoke, bet noreciau paprasyt kontaktus pas kosmetologe Lahja.
Nekantriai laukiu.
Aciu:)
Atsakyti