Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(Julsita @ 2012 12 28, 15:03)
Kad vienam sluoksniui pilnai uztenka to kiekio,nebent jus darytumet labai dideli torta  g.gif

28 cm skersmens tortui man kremo norėtųsi šiek tiek daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2012 12 28, 13:58)
28 cm skersmens tortui man kremo norėtųsi šiek tiek daugiau ax.gif

Gali būt su 28.Pas mane 24 cm,tai man kartais ir truputį mažiau galėtų būt smile.gif O dėl grietinėlės tai nežinau ar ji čia įsimaišytų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2012 12 28, 14:58)
28 cm skersmens tortui man kremo norėtųsi šiek tiek daugiau ax.gif

teoriskai turetu maisytis, nes panasiai juk jungiasi Rafaelo torto kremai (grietinele susimaiso su sviestu+kondensuotu), bet as geriau dasipirkciau sviesto ir rududu ax.gif kad po to fiasko nebutu smile.gif nes juk pilsit kava o su grietinele tai gali ne kaip baigtis smile.gif
na cia mano pamastymai, nes pati su siuo kremu taip neeksperimentavus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 12 28, 14:31)
teoriskai turetu maisytis, nes panasiai juk jungiasi Rafaelo torto kremai (grietinele susimaiso su sviestu+kondensuotu),

Tiksliai doh.gif Kaip aš pamiršau,kad Rafaelo tai maišosi (bet man ne sykį sutraukė). Tai tada gal kavos nepilt ir čia fiasko nesigautų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 28 gruodžio 2012 - 14:58
o tai kodel nenorit tiesiog rududu ir sviesto kiek daugiau paimti?ar kazka praleidau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 12 28, 16:31)
teoriskai turetu maisytis, nes panasiai juk jungiasi Rafaelo torto kremai (grietinele susimaiso su sviestu+kondensuotu), bet as geriau dasipirkciau sviesto ir rududu ax.gif kad po to fiasko nebutu smile.gif nes juk pilsit kava o su grietinele tai gali ne kaip baigtis smile.gif
na cia mano pamastymai, nes pati su siuo kremu taip neeksperimentavus smile.gif


QUOTE(Julsita @ 2012 12 28, 16:58)
Tiksliai  doh.gif Kaip aš pamiršau,kad Rafaelo tai maišosi (bet man ne sykį sutraukė). Tai tada gal kavos nepilt ir čia fiasko nesigautų  g.gif

Ačiū už atsakymus ir pamąstymus 4u.gif Visgi, manau, gal ir pabandysiu paeksperimentuoti hihihi.gif

QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 12 28, 18:23)
o tai kodel nenorit tiesiog rududu ir sviesto kiek daugiau paimti?ar kazka praleidau  g.gif

Rududu tai bet kokiu atveju planavau daugiau dėti, bet sviesto kiekio didinti nenorėčiau, dėl to ir kilo tokia idėja mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, tortui VYSNIU KARAMELES(Olestos) kokiu vysniu reikia, kokius perkate?? ax.gif

ACIU!!
Atsakyti
Aš perku šaldytas ir jas paverdu su cukrum ir šiek tiek vandens, tas syrupėlis, kuris lieka jas išgriebus puikiai tinka sulaistymui, dar pora šaukštų brendžio ir thumbup.gif , galima ir iš kompoto dėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa_zyk @ 2012 12 28, 22:58)
Aš perku šaldytas ir jas paverdu su cukrum ir šiek tiek vandens, tas syrupėlis, kuris lieka jas išgriebus puikiai tinka sulaistymui, dar pora šaukštų brendžio ir  thumbup.gif  , galima ir iš kompoto dėti  smile.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
patarkit koki torta kept vyro gimtadieniui? ax.gif snikersas jau atsibodes biggrin.gif norisi kazko, bet pati nzn ko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiene @ 2012 12 29, 12:51)
patarkit koki torta kept vyro gimtadieniui?  ax.gif snikersas jau atsibodes  biggrin.gif norisi kazko, bet pati nzn ko  doh.gif

Aš vyrui kepčiau ir žinoma neužilgo kepsiu medaus ir darysiu alaus statinaitę su putom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiene @ 2012 12 29, 12:51)
patarkit koki torta kept vyro gimtadieniui?  ax.gif snikersas jau atsibodes  biggrin.gif norisi kazko, bet pati nzn ko  doh.gif

o maniskiui dabar pats paciausias turtingas kavos smile.gif kuris pakeite ilga laika Nr. 1 buvusi snikeri smile.gif
Atsakyti