Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(ing. @ 2013 02 10, 21:43)

siduokit paslapti, kokio skonio ji gaunasi?


Morengas,tik minkštas,dar neiškeptas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ing. @ 2013 02 10, 21:43)
Sveikos,
Merginos, jus tortus puosiat daznai slapia beze..
siduokit paslapti, kokio skonio ji gaunasi?
nes kazkaip vis bijau,kad gali buti neskanu, kaip kad man su ta cukrine mase yra blush2.gif


man nėr super skanu,kad vieną laižyt, bet nuo torto nukrapštyt nereik kaip pastilažą blush2.gif
Atsakyti
mano nuomone, jei megstat zefyrus, tai ir beze turetu patikti. mano dukrai nelabai patinka, vyras tai ir viena valgytu...nepameginsit-nesuzinosit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ing. @ 2013 02 10, 22:43)
Sveikos,
Merginos, jus tortus puosiat daznai slapia beze..
siduokit paslapti, kokio skonio ji gaunasi?
nes kazkaip vis bijau,kad gali buti neskanu, kaip kad man su ta cukrine mase yra blush2.gif

Mums asmeniškai labai skanu su beze,o va pastilažas taip ir lieka lėkštutėse blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2013 02 10, 23:25)
Mums asmeniškai labai skanu su beze,o va pastilažas taip ir lieka lėkštutėse  blush2.gif


Man irgi baze skanu 4u.gif jei reiktu rinktis baze ar pastiliaza, tai manau geriau baze 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sannioks @ 2013 02 11, 12:27)
Man irgi baze skanu 4u.gif  jei reiktu rinktis baze ar pastiliaza, tai manau geriau baze 4u.gif

Čia jau vienareikšmiškai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,
dekui uz atsakymus del beze 4u.gif
o kuri lengviausia ir greiciausia paruost?
ir kuo poto puosti su konditeriniu svirkstu ar kaip, jei darysiu beze? g.gif
Atsakyti
O skonio požiūriu,bezė nelabai tiktų prie snikerso,taip? g.gif esu gaminus bezė,sunku įsivaizduot karamelinį snikersą su tokia lyg rūgštele g.gif
Atsakyti
Viskas ten puikiai tinka, nepridekit rugsteles kazin kiek, as dedu po puse saukstelio ant keturiu baltymu, nesijaucia jokios rugsties. O skaniausia ir paprsaciausia tada denkit sokoladu arba trupiniais - ir skanu, ir paprasta.
Atsakyti
Mergaitės , gal galit pasakyti, ar Ambasadorių medučiui galima ir blynus išsikepti prieš keletą dienų?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gucinija @ 2013 02 11, 17:51)
Mergaitės , gal galit pasakyti, ar Ambasadorių medučiui galima ir blynus išsikepti prieš keletą dienų?
4u.gif

Manau, kad galima ir beje visiems tortams tas galioja. Aš visada iš vakaro vėliausiai išsikepu, kad mažiau darbo liktų. 4u.gif
Atsakyti
[quote=saulyte33,2013 02 11, 17:12]
Manau, kad galima ir beje visiems tortams tas galioja. Aš visada iš vakaro vėliausiai išsikepu, kad mažiau darbo liktų. 4u.gif
[/quote

Aš ir visada kepu prieš dieną, dvi, bet čia man jis toks kitoks mirksiukas.gif todėl iškilo klausimas g.gif
Atsakyti