Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(Šarka-Li @ 2012 12 18, 09:36)
Ačiū  4u.gif  aš irgi gundausi jį kepti. O daug lakštų išėjo? tai taip ir nesupratau (gal kvailai nuskambes) - Formoj kepti, ar ant groteliu kokiu - o tik forma išpjauti? ar jie nekieti? Ten rašo, kad daug išeina iš normos, vienam dideliam tortui, arba dviem mažesniems, tai sakau gal du zuikius nušaučiau  biggrin.gif  blush2.gif


Jau matau latte atsake:

QUOTE(Latte @ 2012 12 18, 19:12)
Medaus torto tešla yra kočiojama. Iškočioji lakštus (aš tai darau tiesiai ant sviestinio popieriaus) tada dedi ant kepimo "blėkos" kiši į orkaitę ir iškepusi lakštą iškarto (vėstant jis stingsta todėl neišeis gražiai apipjauti) apipjauni apie lėkštę ar kitą kokia norima forma. Aš kepu ne Cipciuko, bet spėju tai taikoma daugeliui Medaus tortų.
p.s.: yra speciali tema šiam tortui- paskaitinėk pasidarys dar aiškiau mirksiukas.gif


thumbup.gif as irgi kocioju anr svviestinio popieriaus. Patarimas iskociuok visus lakstus is karto nes kepa 2-3 minutes. As apypjaustinejau torto forma 25 ar 26cm, ka tik istraukus is orkaites. Kadangi man reik 2 tortu, tai lakstu iskepiau 11 (butu ir 12 bet viena pabqndymui lwbai stora padariau) . Taigi tikrai drasiai gali daryt 2 trtus.
Atsakyti
Ačiū labai už patarimus 4u.gif
Jau dariau, ir pasakysiu kaip gavosi:
Viską dariau iš pilnos vienos normos - pasidalinau tešlą į nebežinau kelias normas, na gal kumščio dydžio , nebežinau jau, ir kočiojau, pasišildydavau dar mikrobangėj, nes man atšalo, ir du papločiai visai neišėjo, nežinau, ar aš per daug pašildžiau, ar miltų buvo pabarstyta daugiau, bet man kieta tešla buvo , taigi net mikrobangė suminkštinti jos nepadėjo - išmečiau. Kiti 7 papločiai gavosi. Tik kitą kartą - gal iš tiesų reikės iš karto visus papločius pasidaryti - čias baisiai protinga mintis thumbup.gif O man iš 7 papločių normaliai tortukas išeis? Gal ten berods 24cm. Dar galvoju keptis kokį penktadienį vieną normą. O dabar paplotėliai ant šaldytuvo padėti, užkloti rankšluostėliu., Ar gerai? O likučiai nuo apipjaustymo padėti paprastai lėkštutėje, sumalti juos reikės, taip? (jeigu noriu apibarstyti).
Atsakyti
nu parasykit gi kas nors kiek cipciuko medutyje miltu gramais deti? ax.gif
Atsakyti
Mergaites,
jei kuri daret Juodojo Misko torta,ar sokoladinis sluoksnis,kur maisoma 180gr sokolado su 4saukstais pieno,nesustingsta i kieta gabala torto viduje?
Atsakyti
QUOTE(ingridziukas34 @ 2012 12 20, 00:25)
Mergaites,
jei kuri daret Juodojo Misko torta,ar sokoladinis sluoksnis,kur maisoma 180gr sokolado su 4saukstais pieno,nesustingsta i kieta gabala torto viduje?

viskas ten ok, nebijokit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 12 20, 00:03)
nu parasykit gi kas nors kiek cipciuko medutyje miltu gramais deti?  ax.gif

Aš tai nežinau kiek gramais, bet gi parašyta kad 5 stiklinės. Aš tai taip ir dėjau.
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2012 12 20, 11:08)
Aš tai nežinau kiek gramais, bet gi parašyta kad 5 stiklinės. Aš tai taip ir dėjau.

matau kad parasyta, bet noriu tiksliau, sakau gal tos kurios daznai kepa ir viskas joms ok ten gaunas parasys doh.gif
Juk stikline stiklinei nelygu, tai ir gaunas vienom normaliai, o kitom nesikocioja ar ismesti reik. Aciu kad nors posta pastebejot biggrin.gif

doh.gif kosmaras, pati visom rasau kai klausia, o kai man reik doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 12 20, 01:14)
viskas ten ok, nebijokit smile.gif

aciu 4u.gif .man pasirode mazokai pieno,delto ir sunerimau..
Atsakyti
5 stiklines miltu turetu buti apie 800 gr. Bet manau kad minkant reikia ziureti, ar tikrai tiek reikia. Nu plius minus bus panasiai, negi cipciukas meluotu biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynas dangus: 20 gruodžio 2012 - 10:50
QUOTE(ramune.v @ 2012 12 20, 11:35)
matau kad parasyta, bet noriu tiksliau, sakau gal tos kurios daznai kepa ir viskas joms ok ten gaunas parasys doh.gif
Juk stikline stiklinei nelygu, tai ir gaunas vienom normaliai, o kitom nesikocioja ar ismesti reik. Aciu kad nors posta pastebejot  biggrin.gif

doh.gif kosmaras, pati visom rasau kai klausia, o kai man reik doh.gif  lotuliukas.gif

Na gerai, jeigu rytoj dar darysiu (Negarantuoju, bet planuoju) tai specialiai pamatuosiu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 12 20, 10:35)
matau kad parasyta, bet noriu tiksliau, sakau gal tos kurios daznai kepa ir viskas joms ok ten gaunas parasys doh.gif
Juk stikline stiklinei nelygu, tai ir gaunas vienom normaliai, o kitom nesikocioja ar ismesti reik. Aciu kad nors posta pastebejot  biggrin.gif

Sunku manau tą kiekį parašyti labai tiksliai nes kiaušinis kiaušiniu nelygus ir t.t. Svarbu neskubėti viso kiekio iškarto dėti ir minkant geriau dadėti ir jausti kaip su ta tešla dirbasi tau pačiai ar jau išsikočios ar dar per skysta mirksiukas.gif Sėkmės 4u.gif

Planuoju kapti Karamelinį kavos tortą iš Beatos antros knygos. PAsakykite kas jau kepė ar būtina kepti per du kartus?Ir kodėl? Aš mąstau kepti 28 cm skersmens tortinėje ir pjauti tik į tris dalis g.gif Ar gali kas nepavykti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latte: 20 gruodžio 2012 - 14:14
Atsiprašau, kad klausinėju to paties per dvi temas, bet labai reikia atsakymo. blush2.gif Taigi, cituoju, ko klausiu medaus torto temoje, kadangi ir čia tortų kepėjos renkasi, gal atsakysite. smile.gif

"Noriu apie kirbės medutį paklausti. Ar galima vietoj sodos naudoti kepimo miltelius? Bijau, kad ji jausis torte... Nes kiek kepu kažką su soda, labai dažnai jaučiasi. Kadangi kepsiu ne visą masę iškart, o liesiu blynus ir kepsniu po vieną sluoksnį, gal esmė labai nepasikeistų, jei naudočiau kepimo miltelius?"
Atsakyti