Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(Arretė @ 2012 12 20, 14:26)
Atsiprašau, kad klausinėju to paties per dvi temas, bet labai reikia atsakymo. blush2.gif Taigi, cituoju, ko klausiu medaus torto temoje, kadangi ir čia tortų kepėjos renkasi, gal atsakysite. smile.gif

"Noriu apie kirbės medutį paklausti. Ar galima vietoj sodos naudoti kepimo miltelius? Bijau, kad ji jausis torte... Nes kiek kepu kažką su soda, labai dažnai jaučiasi. Kadangi kepsiu ne visą masę iškart, o liesiu blynus ir kepsniu po vieną sluoksnį, gal esmė labai nepasikeistų, jei naudočiau kepimo miltelius?"

O jūs sodą užgesinate?

Negaliu padėti, nes aš kaip tik vietoj kepimo miltelių viską keičiu soda gesinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Latte @ 2012 12 20, 15:38)
O jūs sodą užgesinate?

Na, taip. smile.gif Dažniausiai grietine. Actą kartais naudodavau. O milteliai man nepatiko kurį laiką, nepasitikėjau aš jais, bet išbandžiusi pamačiau, kad kaiptik man saugiau su jais. Nežinau, nelaimingą ranką turiu sodai. doh.gif O tam recepte net 3 šaukšteliai, kai aš daugiau 1 nesu dėjus gyvenime niekur. Todėl bijau kepti, lauksiu, kol kasnors "palaimins" mano mintį dėl miltelių. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Nesiseka pagaminti sokoladini glaista tortui. Darau pagal mamos recepta, tik jau du kartus bandziau is man tas sokoladas vos pradejes vesti is karto sustingta ir neiseina jo normaliai uztepti, jau nekalbant apie pabarstymus ant jo, nes viskas nubyra 4u.gif
As istirpinu valgomaji sauksta sviesto, idedu 100 g. grietines, stikline cukraus ir du valgomuosius saukstus kakavos. Po uzvirimo verdu 6 minutes. Gal suprantate ka darau ne taip? Gal yra paprasetesnis receptas? Mamai visada gaunasi pagal si, o man niekaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Arretė @ 2012 12 20, 15:42)
Na, taip. smile.gif Dažniausiai grietine. Actą kartais naudodavau. O milteliai man nepatiko kurį laiką, nepasitikėjau aš jais, bet išbandžiusi pamačiau, kad kaiptik man saugiau su jais. Nežinau, nelaimingą ranką turiu sodai. doh.gif O tam recepte net 3 šaukšteliai, kai aš daugiau 1 nesu dėjus gyvenime niekur. Todėl bijau kepti, lauksiu, kol kasnors "palaimins" mano mintį dėl miltelių. unsure.gif

rasiau ka pati radau info. apie keitima miltuku vietoj sodos-meduciu temoj.
Papildyta:
QUOTE(Lau_ura @ 2012 12 20, 15:49)
Sveikos smile.gif 
Nesiseka pagaminti sokoladini glaista tortui. Darau pagal mamos recepta, tik jau du kartus bandziau is man tas sokoladas vos pradejes vesti is karto sustingta ir neiseina jo normaliai uztepti, jau nekalbant apie pabarstymus ant jo, nes viskas nubyra 4u.gif
As istirpinu valgomaji sauksta sviesto, idedu 100 g. grietines, stikline cukraus ir du valgomuosius saukstus kakavos. Po uzvirimo verdu 6 minutes. Gal suprantate ka darau ne taip? Gal yra paprasetesnis receptas? Mamai visada gaunasi pagal si, o man niekaip  doh.gif

gal kad grietine, o ne grietinele ten turi buti? g.gif

as turiu siuos:

1. ŠOKOLADINĖ GLAZŪRA TORTO PAVIRŠIUI

100 g. Juodo šokolado
2-3 š. Grietinėlės (arba 1 š. aliejaus, pati dazniausiai naujoju alieju smile.gif )
1 val. š. sviesto

Viską ištirpinti iki vientisos glazūros, kiek atvėsusią pilti ant torto viršaus (paviršiaus nereikia niekuo tepti). Galima tepti lygiai, ornamentuoti šaukštu, braukyti kaip voratinklį. Galima pilti tiesiai ant biskvito

2. ŠOKOLADINĖ GLAZŪRA iš kakavos

1 v.š. sviesto
0,5 st cukraus
1 v.š. kakavos
50 g pieno

Viska virti ant silpnos ugnies iki grietinės tirštumo.
---
praktiskai visada darau pirmu var. nors ir 2var. esu bandzius bet man su pirmu paprasciau ir greiciau smile.gif viskas gaunasi lengvai ir gerai.
1.Tepasi paprastai, nebega, o kai sustingsta nebuna nei traskus, nei klampus, jei desit figureles tai luktelkit kol sustings bet ne saldytuve, nes po to jau sunkiau lipinsis prie pavirsiaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 20 gruodžio 2012 - 15:10
prieš kelis metus buvau užsisaugojus kažkieno (kuris tikrai ir SM aktyviai dalyvauja) bloge torto receptą... nebepamenu iš ko, bet buvo lyg su vyšniom + keli įvairaus skonio sluoksniai... nerealiai skaniai atrodantį... dabar neberandu niekur... lygtais puoštas "baltais spuogais" g.gif

gal kas užtiko tokį?

p.s. ne sonatinos daugiasluoksnis.
Atsakyti
Kazkaip nesuprantu, jeigu yra receptas, tikrai isbandytas ir ir ne karta pagirtas, kam dvirati isradinet? Darykit viska pagal recepta ir viskas gausis mirksiukas.gif

ramune.v, ta recepta, kuri ikelet, ten neproporcingai padalinta, jei kalbat butent apie Cypciuko recepta, todel ir parasiau, kad neatitinka. Jei norit per puse dalinti, paimkit 2 mazus kiausinius, o visa kita dalinkit per puse. 1 stikline miltu=160 gr.

Del sodos ir kepimo milteliu. Jei reikia recepte sodos, tai ir dekit ja, ko jos bijot? Puikiai galima nugesinti actu, jei bijot, kad nuo grietines vis tiek jausis sodos skonis kepiniuose.
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2012 12 20, 21:59)
*Kazkaip nesuprantu, jeigu yra receptas, tikrai isbandytas ir ir ne karta pagirtas, kam dvirati isradinet? Darykit viska pagal recepta ir viskas gausis mirksiukas.gif

**ramune.v, ta recepta, kuri ikelet, ten neproporcingai padalinta, jei kalbat butent apie Cypciuko recepta, todel ir parasiau, kad neatitinka. Jei norit per puse dalinti, paimkit 2 mazus kiausinius, o visa kita dalinkit per puse. 1 stikline miltu=160 gr.


*vieni giria, kiti ne biggrin.gif cia jau pagal skoni-visiem neitiksi, o bet kuriuo atveju kiekviena po to pasikoreguoja pagal save smile.gif
** Aciu, tokias proporcijas radau "sumazintas" keliose vietose tai ir klausiu blush2.gif Ir aciu labai uz miltu isaiskinima biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 20 gruodžio 2012 - 21:10
QUOTE(ramune.v @ 2012 12 20, 21:10)
*vieni giria, kiti ne biggrin.gif cia jau pagal skoni-visiem neitiksi, o bet kuriuo atveju kiekviena po to pasikoreguoja pagal save smile.gif
** Aciu, tokias proporcijas radau "sumazintas" keliose vietose tai ir klausiu  blush2.gif Ir aciu labai uz miltu isaiskinima biggrin.gif

Per puse tada butu:
Tešlai:
1.5 kiaušiniai (imkit 2 maziukus)
1.5 dideli šaukštai medaus ,
50 g. margarino EVE (ne sviesto) ,
0.5 stiklinė cukraus ,
1.5 maži šaukšteliai sodos (ne kepimo milteliai ) nugesintos !!!
ir apie 2.5 stiklines miltų (gali ir pritrūkti saujelės kitos )

Del receptu taip, kiekviena pagal save pakoreguoja, uztat ir nebutina gramo tikslumu visko matuot mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 12 20, 01:03)
nu parasykit gi kas nors kiek cipciuko medutyje miltu gramais deti?  ax.gif


Kazkur jau tau parasiau, bet ir cia parasysiu. pas cipciuka parasyta recepte 5 stiklines - dejau 1kg (1000g). Kazkur skaiciau jos temoj, kad jos stikline -200g. Tai va tikiuis ne per velu atrasiau. Kazkas rase 800g tai siam tortui manau mazoka
Atsakyti
QUOTE(Ti_Na @ 2012 12 20, 23:28)
Kazkur jau tau parasiau, bet ir cia parasysiu.  pas cipciuka parasyta recepte 5 stiklines - dejau 1kg (1000g). Kazkur skaiciau jos temoj, kad jos stikline -200g. Tai va tikiuis ne per velu atrasiau. Kazkas rase 800g tai siam tortui manau mazoka

Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridziukas34 @ 2012 12 19, 23:25)
Mergaites,
jei kuri daret Juodojo Misko torta,ar sokoladinis sluoksnis,kur maisoma 180gr sokolado su 4saukstais pieno,nesustingsta i kieta gabala torto viduje?



O man sustingo i kieta kieta gabala, nes pjaustem ka tik isimta is saldytuvo ir pjaustant luzinejo ir gadino biskvitus....kita karta dar pridejau sviesto i sokolada ir daugiau pieno ir gavosi super.
Atsakyti
Aciu labai, meginsiu pagal Jusu recepta si karta smile.gif


QUOTE(ramune.v @ 2012 12 20, 13:09)
rasiau ka pati radau info. apie keitima miltuku vietoj sodos-meduciu temoj.
Papildyta:

gal kad grietine, o ne grietinele ten turi buti? g.gif

as turiu siuos:

1. ŠOKOLADINĖ GLAZŪRA TORTO PAVIRŠIUI

100 g. Juodo šokolado
2-3 š. Grietinėlės (arba 1 š. aliejaus, pati dazniausiai naujoju alieju smile.gif )
1 val. š. sviesto

Viską ištirpinti iki vientisos glazūros, kiek atvėsusią pilti ant torto viršaus (paviršiaus nereikia niekuo tepti). Galima tepti lygiai, ornamentuoti šaukštu, braukyti kaip voratinklį. Galima pilti tiesiai ant biskvito

2. ŠOKOLADINĖ GLAZŪRA iš kakavos

1 v.š. sviesto
0,5 st cukraus
1 v.š. kakavos
50 g pieno

Viska virti ant silpnos ugnies iki grietinės tirštumo.
---
praktiskai visada darau pirmu var. nors ir 2var. esu bandzius bet man su pirmu paprasciau ir greiciau smile.gif viskas gaunasi lengvai ir gerai.
1.Tepasi paprastai, nebega, o kai sustingsta nebuna nei traskus, nei klampus, jei desit figureles tai luktelkit kol sustings bet ne saldytuve, nes po to jau sunkiau lipinsis prie pavirsiaus.

Atsakyti