Įkraunama...
Įkraunama...

Dirgli šlapimo pūslė

Noreciau paklausti Sibiles apie botulino poveiki. Ar po botulino injekciju susitvarke dirgli slapimo pusle ir kiek laiko veikia injekcijos. As ruosiuosi tokiai procedurai,todel domina ar verta daryti. Buciau labai dekinga uz atsakyma,

.

Atsakyti
QUOTE(kutuciuke @ 2013 06 23, 19:57)
O mano gydytoja iš karto pasakė, kad nėra ko laukti, operacija ir tik operacija, nes jei šlapimo nelaikai fizinio krūvio metu, vadinasi įtrūkęs sfinkteris, reikia jį sulipdyti. Davė siuntimą pas santariškių ginekologus. Užsiregistravau ir lauksiu susitikimo, tik vat ką jie pasakys - nežinau, įtariu, kad neoperuos taip paprastai, nors ginė sakė, kad operuoja



Kaip Jus dabar jauciates?Kokios bedos Jums buvo pries operacija?

Buvau pas santariskiu urologe Cerniauskiene.Operacijos nesiule.Man problema yra ciaudint,sokinejant.Kosint tokios bedos nera.

Labai lauksiu Jusu atsakymo.
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2012 09 12, 09:42)
Labuka

Labai neramu ir man po trečios dukrikės nebegaliu bėgioti kaip labai megau nes pradedu "myžčioti " ar kaip čia išsireiškus ...gydytoja sako gal susitvarkys kadangi apturėjau per du metus du nieštumus tai ir yra pasekmė nuo sunkiu gimdymų ..raumenys pasilpo ..kolkas tik pratimai  ... kokius natūralius papildus geriat ilgalaikius ...



Kaip Jus laikotes?
Atsakyti