Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

QUOTE(Agnė*** @ 2012 12 08, 12:58)
O po kiek laiko kažin jo vėl galima?  g.gif

Sako tik po šešių mėnesių nuo paskutinio naudojimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas,

Vakar buvom eglutes iziebime thumbup.gif
Atsakyti
o mes nebuvom, dar savaitę namie sėdim, tad į darželį eisim jau tik po gimtadienio-tikiuosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2012 12 08, 13:10)
Sako tik po šešių mėnesių nuo paskutinio naudojimo  mirksiukas.gif

O varge... tai ką tuos šešis mėnesius naudot, jei niekas nepadeda doh.gif reikėtų pasiieškot panašios sudėties kažką, nors gal ten ta ežiuolė visą efektą ir davė g.gif

QUOTE(antoniene @ 2012 12 09, 11:42)
Vakar buvom eglutes iziebime  thumbup.gif

Ir mes, sušalom siaubingai unsure.gif

QUOTE(viola78 @ 2012 12 09, 14:07)
o mes nebuvom, dar savaitę namie sėdim, tad į darželį eisim jau tik po gimtadienio-tikiuosi ax.gif

Jums negalima susirgti, gimtadienis artėja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(antoniene @ 2012 12 09, 11:42)
Vakar buvom eglutes iziebime  thumbup.gif

Mes irgi buvom, bet jūsų nematėm, tik Nesapnuok su Justuku sutikom smile.gif

QUOTE(Agnė*** @ 2012 12 09, 15:51)
nors gal ten ta ežiuolė visą efektą ir davė  g.gif
Ir mes, sušalom siaubingai  unsure.gif

Aha dėl ežiuolės ten taip smile.gif

Nu aš tai net susinervinau trupučiuką, šaltis nemažas, prisirinkus pilna aikštė vaikiukų ir didesnių ir visai leliukų, o eglės net nesiteikė greičiau įžiebti, galėjo bent po pusvalandžio ar pan. Mes tai net nesulaukėm, išvažiavom, kažkaip dėl Arno pabijojau taip ilgai styroti ant to lauko nu ką žinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2012 12 09, 18:56)
Mes irgi buvom, bet jūsų nematėm, tik Nesapnuok su Justuku sutikom  smile.gif
Aha dėl ežiuolės ten taip  smile.gif

Nu aš tai net susinervinau trupučiuką, šaltis nemažas, prisirinkus pilna aikštė vaikiukų ir didesnių ir visai leliukų, o eglės net nesiteikė greičiau įžiebti, galėjo bent po pusvalandžio ar pan. Mes tai net nesulaukėm, išvažiavom, kažkaip dėl Arno pabijojau taip ilgai styroti ant to lauko nu ką žinau  unsure.gif

Na mes lygiai taip pat galvojom g.gif Per ilgai man ten viskas, o dar tos kalbos... sulaukem, bet vienoj vietoj nelabai stovejom. Gainiojau Justa kad tik judetu kuo daugiau. Nors man tai šlta buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2012 12 09, 16:51)
O varge... tai ką tuos šešis mėnesius naudot, jei niekas nepadeda  doh.gif  reikėtų pasiieškot panašios sudėties kažką, nors gal ten ta ežiuolė visą efektą ir davė  g.gif
Ir mes, sušalom siaubingai  unsure.gif
Jums negalima susirgti, gimtadienis artėja  mirksiukas.gif

tai gerkit arbatą su medum, šaltalankius ir visokius kitokius skanius dalykėlius mirksiukas.gif nežinau, tai ar ne, bet mums kažkas padeda, gal medus, kai tik nustojo Karina pieną gerti iš buteliuko, tai medaus nevartoja, ir iškart ligos užpuolė doh.gif
tai gerai kad ir nėjom prie eglutės, tik vakar jau važiuodamos į kaimą, pravažiavom pro centrą, pasigrožėjom-užteko pirmai pradžiai smile.gif
tai va kad negalima, dėl tos priežasties kitą savaitę ir neinam į darželį, gal namie nesusirgsim-tėvukas prižiūrės smile.gif
Atsakyti
Laba diena.

QUOTE(viola78 @ 2012 12 09, 21:26)

tai va kad negalima, dėl tos priežasties kitą savaitę ir neinam į darželį, gal namie nesusirgsim-tėvukas prižiūrės smile.gif

tai eglutej darzelyje ir nebusit? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*tina @ 2012 12 09, 21:32)
Laba diena.
tai eglutej darzelyje ir nebusit? smile.gif

tai 20d, ar jau pasikeitė? tą savaitę planuojam jau eiti tvarkingai į ndarželį, juk reikės ir daržely gimtadienį atšvęsti bigsmile.gif
Atsakyti
Agne, o tu gal tu šaltalankių turi? Ar taip ir nedarei???
Atsakyti
QUOTE(Nesapnuok @ 2012 12 09, 21:40)
Agne, o tu gal tu šaltalankių turi? Ar taip ir nedarei???

Nedariau daugiau, niekas uogų neparvežė unsure.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif

QUOTE(Nesapnuok @ 2012 12 09, 19:16)
Gainiojau Justa kad tik judetu kuo daugiau. Nors man tai šlta buvo doh.gif

Kad gainiojai tai mačiau mačiau lotuliukas.gif Mes irgi vietoj nestovėjom, vaikščiojom, bet vis vien šaltukas kandžiojosi biggrin.gif

Viola, aš irgi nusprendžiau bet kurį kitą vakarą Arną nusivesti prie eglutės, nes namie dar tik po dviejų savaičių eglutė atsiras smile.gif
Atsakyti