Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

labas
na oras tikrai saltas buvo,kai ta egle iziebe.o mes kadangi visi trys sergam,tai minciu nebuvo eit.tikiuosi vaikaim pageres per kelias dienas,nes darzely i sventes noriu nuvest ax.gif Godai rubai suruosti-bus katyte,Gustas voras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Širšiukė @ 2012 12 10, 14:01)
labas
na oras tikrai saltas buvo,kai ta egle iziebe.o mes kadangi visi trys sergam,tai minciu nebuvo eit.tikiuosi vaikaim pageres per kelias dienas,nes darzely i sventes noriu nuvest ax.gif Godai rubai suruosti-bus katyte,Gustas voras biggrin.gif

Sveikatos visiems 4u.gif Justas irgi katineliu bus biggrin.gif Tik neaisku kai riekes apsirengti tuo katinėliu g.gif Gali buti sunkus atvejis bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesapnuok @ 2012 12 10, 16:55)
Sveikatos visiems 4u.gif  Justas irgi katineliu bus biggrin.gif  Tik neaisku kai riekes apsirengti tuo katinėliu g.gif  Gali buti sunkus atvejis bigsmile.gif  bigsmile.gif

as Godai kostiuma faina radau.ant lankelio ausytes padariau,veiduka papiesiu.o mazgis kazin kaip bus-nesirengia kostiumo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2012 12 10, 13:03)
Viola, aš irgi nusprendžiau bet kurį kitą vakarą Arną nusivesti prie eglutės, nes namie dar tik po dviejų savaičių eglutė atsiras  smile.gif

mes gal per Adamkienės karavaną nueisim, jei nesirgsim, prie eglutės
o ir eglutę turbūt, bent jau kaime, pasipuošim šiam savaitgaliui, kad nuotraukose jau matytųsi kalėdinę dvasia smile.gif

o mes daržely tai turbūt mano megzta suknyte puošimės, dar gal kokį auksiuką prisiųsiu apačioj, ant galvytės lankelį su auksiuku uždėsiu g.gif bus "sniegūročka" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2012 12 09, 21:51)
tai 20d, ar jau pasikeitė? tą savaitę planuojam jau eiti tvarkingai į ndarželį, juk reikės ir daržely gimtadienį atšvęsti bigsmile.gif


ne,nesikeicia 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas geras rytas smile.gif Paaaaaabudome ir kelkimės biggrin.gif Užteks miegoti, kiek galima, jaunystę pramiegosit tongue.gif
Mes prie eglutės nebuvome, kažkaip tai pamiršome kabutėse, labai jau nenorėjau šalti tai tyliai namie sedėjau, o vaikai tik vakare prisiminė smile.gif Bet užtatai sekmadienį su vaikais namus Kalėdomis kvepinom, gaminom kalėdų vainikus, ot buvo atrakcija thumbup.gif
Čia vienas iš jų
user posted image

Ką gis, geros dienos, gerų ir prasmingų darbų wink.gif
Atsakyti
sveikos,

mes ir nebuvome miesto eglės įžiebime, už tai vakar ją apžiūrėjome tyliai, ramiai... o sekmadienį pasigrožėjome gyvai Vilniuas egle Katedrso aikštėje thumbup.gif wub.gif

Neeri, nuostabūs Jūs su vaikais darbeliai wub.gif thumbup.gif ir spėji, mamyt viską- šaunuoliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

geros dienos visiems 4u.gif


svarbiausia, nesirkite ir sveiki sulaukite švenčių 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 11 gruodžio 2012 - 10:03
Labas smile.gif

Neeri gražus bendras darbelis thumbup.gif
o aš šiemet pirksiu Maximoj blush2.gif o kiek žvakučių jau reik degti, dvi jau gal g.gif blush2.gif

Mes šiandien Kauno eglutes aplankysim, važiuojam į dramblių pasirodymą, tuo pačiu ir eglutės įtrauktos į darbų sąrašą smile.gif

Pas mus jau snaigėm sninga namie bigsmile.gif
pirmą kartą nėriau, bet jau bent pralaužiau ledus smile.gif
user posted image
dabar planuose eglutes numegzti iki Kalėdų (taip tikiuosi sunaudoti visus siūlų likučius biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2012 12 11, 14:31)
Labas smile.gif

Neeri gražus bendras darbelis thumbup.gif
o aš šiemet pirksiu Maximoj blush2.gif o kiek žvakučių jau reik degti, dvi jau gal g.gif  blush2.gif

Mes šiandien Kauno eglutes aplankysim, važiuojam į dramblių pasirodymą, tuo pačiu ir eglutės įtrauktos į darbų sąrašą smile.gif

Pas mus jau snaigėm sninga namie bigsmile.gif
pirmą kartą nėriau, bet jau bent pralaužiau ledus smile.gif
user posted image
dabar planuose eglutes numegzti iki Kalėdų (taip tikiuosi sunaudoti visus siūlų likučius biggrin.gif )



na va, kokios nuotsabios ir taviškės snaigės- labai dailios- ypač ta didžioji wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Oho kiek čia darbštuolių bigsmile.gif Gražūs visų darbeliai mirksiukas.gif

Mano vaikinui vakar vieną petį ir trupučiuką kaklo išbėrė raudonais smulkiais smulkiais spuogeliais atrodo kaip vientisa dėmė, kažin galėjo būti nuo šokolado, nes vakar ir sūrelį su šokoladiniu glajum valgė ir šiaip močiutė palepino ne vienu saldainiu doh.gif Bet keista, kad tik vieną petį g.gif Gal kam taip buvę???

Atsakyti
Labas

Į darbščiųjų rankų būrelį papuoliau biggrin.gif šaunuolės mamytės thumbup.gif


Mano Luknė kelinta diena susisvaigus, kad darželyje per šventę bus "briedžiuku" doh.gif doh.gif doh.gif nors jau paruošti pelytės rūbai, eilėraštį mokosi..... nžn kaip bus unsure.gif nesirengs gal tų rūbų, o per šventę pradės briedžiu baubt doh.gif biggrin.gif

Tesa, gal daugiau yra tik labai smulių ir sunkiai pastebimų, o tą vieną petį labiau pasitrynė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2012 12 13, 12:47)
Mano Luknė kelinta diena susisvaigus, kad darželyje per šventę bus "briedžiuku"  doh.gif 

Tesa, gal daugiau yra tik labai smulių ir sunkiai pastebimų, o tą vieną petį labiau pasitrynė  g.gif

Turėsi pelytę transformuoti į briedžiuką lotuliukas.gif

Duodu zyrteką, gal pagelbės, labai jau įdomus tas išbėrimas g.gif
Atsakyti