Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

QUOTE(viola78 @ 2012 12 18, 15:55)
mes šiandien su Karina vėl pas gydytoją varom doh.gif po vakar vizito pablogėjo situacija, jau kosti daug, kartais iki užspringimo verysad.gif mūsų tėtei lyg plaučių uždegimas doh.gif kažkoks košmaras su ligom šiemet doh.gif
vakar išbandžiau ledo ir savo kaulų kietumą ax.gif kaulai tvirti, bet ledas dar tvirtesnis biggrin.gif rezultatas-nubrozdinta alkūnė ir mėlynė su guzais ant kojos ties klubu doh.gif na bet svarbu kaulai nelūžo, Karina irgi sveika, nes virtau ją nešdama, ir mašina nepervažiavo, nes viskas vyko po mašinos ratais doh.gif tai dabar galvoju: pernai ranką išsisukau metų gale, šiemet vėl baigiu su traumom, tai ką tyrliktukas kitais metais atneš g.gif jau pradedu bijoti ax.gif

vajei..Neisisirkit tiktai, sveikateles jusu seimynai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kaip su tuo ledu ir parpuolimu, gerai, kad be luziu ir rimtesniu traumu jums ten viskas baigesi..
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2012 12 18, 15:55)
mes šiandien su Karina vėl pas gydytoją varom doh.gif po vakar vizito pablogėjo situacija, jau kosti daug, kartais iki užspringimo verysad.gif mūsų tėtei lyg plaučių uždegimas doh.gif kažkoks košmaras su ligom šiemet doh.gif
vakar išbandžiau ledo ir savo kaulų kietumą ax.gif kaulai tvirti, bet ledas dar tvirtesnis biggrin.gif rezultatas-nubrozdinta alkūnė ir mėlynė su guzais ant kojos ties klubu doh.gif na bet svarbu kaulai nelūžo, Karina irgi sveika, nes virtau ją nešdama, ir mašina nepervažiavo, nes viskas vyko po mašinos ratais doh.gif tai dabar galvoju: pernai ranką išsisukau metų gale, šiemet vėl baigiu su traumom, tai ką tyrliktukas kitais metais atneš g.gif jau pradedu bijoti ax.gif

Va jums abiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ir linkiu saugiai pabaigti metus bigsmile.gif

Atsakyti
Viola, na ir nuotykiai pas jus blink.gif Svarbu, kad laimingai ten jums baigėsi dar 4u.gif

antoniene, o kaip jums sekasi, kaip ligoniukė laikosi???

O mes tai kaip šiaurės ašigalį jaučiamės, tik poliarinių meškų trūksta ant supustytų kalniukų pas mus kieme lotuliukas.gif Bet tai šalčius kokius praneša ohoho bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2012 12 18, 17:15
[cool.gif
antoniene[/b], o kaip jums sekasi, kaip ligoniukė laikosi???

Vilte zada paleist namo ketvirtadieni, buvo siandien drusku kambari.
O mazei, gerklyteij herpes virusas, spuoguciais ismetyta gerklyte. Vakar nakti ir diena dar buvo temperatura apie 39, siandien jau nera. Geriam Tavigeli ir Hexalyse..Kosulys jau dingo, ir karkalu nesigirdi jau.
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2012 12 17, 14:33)
O kaip pas jus Agne, Sanet pravažiavimai??? Mes tai savaitgalį buvom izoliuoti nuo miesto, tik šiandien traktoriai nustumdė 

pas mus maziau sniego, nei mieste. vakar pravaziavau, bet uztai Mrj vienam kieme buvau strigus lotuliukas.gif Nezinau kaip rytoj bus, nes senis saltis Kodelciuj pas abu ateina smile.gif o keliai doh.gif

QUOTE(viola78 @ 2012 12 18, 14:55)
mes šiandien su Karina vėl pas gydytoją varom po vakar vizito pablogėjo situacija, jau kosti daug, kartais iki užspringimo mūsų tėtei lyg plaučių  kažkoks košmaras su ligom
vakar išbandžiau ledo ir savo kaulų kietumą

Abiem po 4u.gif
tu pirma dar prakentek 21d, o paskui jau apie 2013 bus galima pasvarstyt lotuliukas.gif

QUOTE(Tesa. @ 2012 12 18, 16:15)
[O mes tai kaip šiaurės ašigalį jaučiamės, tik poliarinių meškų trūksta ant supustytų kalniukų pas mus kieme  : Bet tai šalčius kokius praneša ohoho 

salciai tai jooooo, tikrai pasijusim kaip siaures asigaly lotuliukas.gif mes suplanave buvom pas tevus kuciavot, tik kazin kaip bus db g.gif

QUOTE(antoniene @ 2012 12 18, 16:44)
Vilte zada paleist namo ketvirtadieni, buvo siandien drusku kambari.
O mazei, gerklyteij herpes virusas, spuoguciais ismetyta gerklyte. Vakar nakti ir diena dar buvo temperatura apie 39, siandien jau nera. Geriam Tavigeli ir Hexalyse..Kosulys jau dingo, ir karkalu nesigirdi jau.

thumbup.gif
Laikykites 4u.gif

Agne***, kad nebus man ka rodyt, kategoriskai pries persirengima doh.gif kaip ir visada biggrin.gif
Atsakyti
Zinokit ir as jau pasikrikstinau g.gif Justo eidama i darzeli ant gatves isitiesiau doh.gif gerai kad su broliu ejau tai atkele, nes kazkaip greitai nepavyko atsikelt - slidumas is po sniego nerealus doh.gif doh.gif doh.gif Kol niekur nejudi atrodo viskas kaip ir gerai, bet tik koja is namu tai oi oi oi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2012 12 18, 18:19)
tu pirma dar prakentek 21d, o paskui jau apie 2013 bus galima pasvarstyt  lotuliukas.gif

netikiu aš 21d pasakom schmoll.gif kaip visada planuoju toli į ateitį, na o jei bus kas, tai lai, gyvensim ir prie tų sąlygų... girdėjau, kad išgyvens tik kažkoks kaimas Prancūzijoj, tai va vietų jau nėra biggrin.gif

QUOTE(Nesapnuok @ 2012 12 18, 18:56)
Zinokit ir as jau pasikrikstinau g.gif  Justo eidama i darzeli ant gatves isitiesiau doh.gif gerai kad su broliu ejau tai atkele, nes kazkaip greitai nepavyko atsikelt - slidumas is po sniego nerealus doh.gif  doh.gif  doh.gif  Kol niekur nejudi atrodo viskas kaip ir gerai, bet tik koja is namu tai oi oi oi doh.gif

4u.gif žinau ką reiškia smile.gif bet žinok, kai man mašinos ratai palei nosį buvo, tai greitai aš ten atsistojau, KAriną po pažastim griebiau, ir tik kai saugioj vietoj buvau, pajutau, kaip "smagiai" susimušiau ax.gif na man dar ilgai jaučiu sapnuosis košmarai doh.gif

na va prisikepėm meduolių, lauksim kol pravės ir rytoj puošyba užsiimsim, bet jaučiu iki rytojaus Karinos keptų jau nebeliks, smagiai valgosi jai, tad teks išskirti iš savų kažką ir dar kept vieną porciją Kalėdoms smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamos.

Kur visos prapuole? ax.gif
Mano Viltele tik rytoij zada paleisti is ligonines verysad.gif
Radau stai kokia akcija, gal kuria sudomins, tai galim kartu koperuotis ir siustis bigsmile.gif http://beta.lt/visa-...track_type=name
Atsakyti
Jaukių, šiltų, gražių švenčių jūsų šeimoms. Turtingo Kalėdų senio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 24 gruodžio 2012 - 11:10
Visoms geru svenciu santa2.gif 000552.gif newyear.gif
Atsakyti
Su šventėm smile.gif gražių ir jaukių jums švenčių 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Rugilę ir Smiltę su praėjusiu gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif n
Atsakyti