Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolietės ir joms prijaučiančios

Labas tokį žiemišką vakarą


Kariną ir mamytę su trečiuoju gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Antonių šeimynai daug sveikatos ir stiprybės 4u.gif sunku kai prisireikia ligoninės unsure.gif


Mes vakar Kauną šturmavom, kelias o varge padėk.... Via balticoj belenkiek kamščių dėl fūrų avarijų doh.gif gal pora valandų kely užtrukom unsure.gif


O mes šnd irgi kepiniais užsiėmę, visi namai kvepia meduoliais bigsmile.gif ir Kalėdom wub.gif
Atsakyti
Labas uzpustytas rytas,
Ziema ziemuze rodo savo nagus. Kol mieste ir tik savom kojom judet reikai kazkaip viskas normaliai, bet jeigu kam toliau reikia tik uzuojauta. MB vakar i kauna vaziavo tai pirmyn dvi valandos ir atgal tiek pat doh.gif Malonumas menkas. O dabar dar ir šalčius praneša g.gif Kalėdos tikrai baltos bus biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas


Nepatogumų daug, bet man tokia žiema patinka wub.gif wub.gif wub.gif

o Kalėdas sinoptikai lyg su pliusu jau žada, bus pliurzos doh.gif
Atsakyti
Laba dienuke,

Karinute su gimtadienio,maciau foto,labai smagus gimtadienis thumbup.gif

Ligoniukams sveikateles 4u.gif

Kaip su judejimu mieste? Gal turit ka snoro padet mums masinas atsikasti lotuliukas.gif Nezinau kaip isvaiuosim,abi paliktos ant gatves,uzvarytos sniegu is visu pusiu,reiks taka prasikast kad i kelia papulti unsure.gif
Atsakyti
sveikos
Karina su praejusiu gimtadieniu 4u.gif laukiam foto rolleyes.gif
ta ziema,man grazu pro langa paziuret,bet lyst i lauka,tai visai nenoriu.ka jau kalbet apie vaziavima i darba doh.gif net bijosiu
mano chebra dar tokia neissisveiksta verysad.gif Goda is vis po to karnavalo,lyg atkrito.ryt pas daktare leksim,neisivaizduoju ka db sakys.
namie silta.galvas visiems skauda,nosys,burnos issauseje.viskas sandaru,oro truksta.vis vedinu duris uzdarius po kambary,bet cia taip ir ligu gali prisisaukt,nezinau...
Atsakyti
QUOTE(Širšiukė @ 2012 12 17, 12:27)
namie silta.galvas visiems skauda,nosys,burnos issauseje.viskas sandaru,oro truksta.vis vedinu duris uzdarius po kambary,bet cia taip ir ligu gali prisisaukt,nezinau...

Šlapius rankšluosčius ant radiatorių dėk, ne taip kaitins, ir orą susidrėkinsit taip mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi patinka tokia žiema, nors ir atsikasinėjom kiemą 3 valandas, kad tik mašinai pravažiuot eitų, bet vis vien smagu biggrin.gif

O kaip pas jus Agne, Sanet pravažiavimai??? Mes tai savaitgalį buvom izoliuoti nuo miesto, tik šiandien traktoriai nustumdė doh.gif

Atsakyti
Ačiū visoms už sveikinimus 4u.gif nuotraukos kelios į FB įkeltos iš Kodėlčiaus, o pati nė vienos šiemet nedariau, tad teks palaukti nuotraukyčių ir man šiemet kažkiek laiko unsure.gif
Karina po gimšiuko atkrito, tad ir šią savaitę į darželį nepajudėsim, bandysim tik pas KAlėdų senelį daržely ir MB darbe aplankyti unsure.gif
Viltei sveikatytės-greičiau sveikti ir grįžti namo 4u.gif mes pernai su plaučių uždegimu gulėjom, bet Karinai labai tiko antibai, tad greitai sveikom, linkim ir jums greito sveikimo 4u.gif o šiemet labai apgaulingas plaučių uždegimas, be kosulio, be tempos, net gydytojai neįtaria nieko blogo be nuotraukos, čia aš nemažai atvejų žinau Vilniuj, tai gal jau ir iki mūsų eina virusinis uždegimas unsure.gif doh.gif

o jau žiema šiemet bigsmile.gif tik vienas minusas-keliai užpustyti ir medžiai miške be sniego, tad mūsų fotosesija miške nepavyko, teks fotkintis vėliau, jei dar bus gražaus laiko ax.gif o ir sūnėnai po gimšiuko pas mus Mrj liko, vešiu jau šiandien namo vakare smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2012 12 17, 14:29)
Šlapius rankšluosčius ant radiatorių dėk, ne taip kaitins, ir orą susidrėkinsit taip  mirksiukas.gif

taip ir darau,ypac nakciai
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2012 12 17, 15:31)
nuotraukos kelios į FB įkeltos iš Kodėlčiaus

o šiemet labai apgaulingas plaučių uždegimas, be kosulio, be tempos, net gydytojai neįtaria nieko blogo be nuotraukos

Mačiau kelias nuotraukytes thumbup.gif

Oho, o tai kaip žinoti, kaip tada pasireiškia, juk nuotraukos šiaip iš oro daktarai tai nedaro blink.gif Vaje jau tos ligos paranoją gali įvaryti doh.gif
Atsakyti
Labas

Neužmirškit pasirodyt visi po Kalėdinių vakarėlių bigsmile.gif

QUOTE(Tesa. @ 2012 12 17, 14:33)
O kaip pas jus Agne, Sanet pravažiavimai??? Mes tai savaitgalį buvom izoliuoti nuo miesto, tik šiandien traktoriai nustumdė  doh.gif

O pas mus stumdo, labai gerai viskas, kiemą tik atsikast reikia ax.gif

QUOTE(Tesa. @ 2012 12 17, 17:22)
Oho, o tai kaip žinoti, kaip tada pasireiškia, juk nuotraukos šiaip iš oro daktarai tai nedaro  blink.gif  Vaje jau tos ligos paranoją gali įvaryti  doh.gif

Vat aš irgi tą patį pagalvojau, čia tų uždegimų brlrnkiek gali būti praėję unsure.gif
Atsakyti
mes šiandien su Karina vėl pas gydytoją varom doh.gif po vakar vizito pablogėjo situacija, jau kosti daug, kartais iki užspringimo verysad.gif mūsų tėtei lyg plaučių uždegimas doh.gif kažkoks košmaras su ligom šiemet doh.gif
vakar išbandžiau ledo ir savo kaulų kietumą ax.gif kaulai tvirti, bet ledas dar tvirtesnis biggrin.gif rezultatas-nubrozdinta alkūnė ir mėlynė su guzais ant kojos ties klubu doh.gif na bet svarbu kaulai nelūžo, Karina irgi sveika, nes virtau ją nešdama, ir mašina nepervažiavo, nes viskas vyko po mašinos ratais doh.gif tai dabar galvoju: pernai ranką išsisukau metų gale, šiemet vėl baigiu su traumom, tai ką tyrliktukas kitais metais atneš g.gif jau pradedu bijoti ax.gif
Atsakyti