Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių pašnekesiai

Laba 4u.gif

QUOTE(GREK @ 2013 07 18, 10:41)
Sveikos mergaitės,
nu kaip seniai buvau aš pas jus  doh.gif vis laiko nelieka gal...Pasiilgau visų smile.gif
Rašykit, kaip laikotės smile.gif


Kaip jus gyvenat pasakok geriau? bigsmile.gif

QUOTE(fonema_79 @ 2013 07 18, 14:16)
mes irgi buvom siandien komisijoj. Niekaip nesuprantu kas ten per nauji istatymai. mano vaikas turejo sunkia negale su prieziura pries du metus, siandien man jie aiskina kad priklauso vidutine, nors niekas nuo tos dienos nepasikeite. Pas mus yra pagal tuos kriterijus 5 vidutinio lygio sutrikimai. Tai pries du metus dejo du vidutinius ir pasidare sunkus. O siemet ale nebesumuoja. Tai niekaip nesurantu. Mano vaikas turi 5 sutrikimus vidutinio lygio ir bus vidutine negale,m o kitas vaikas turi viena vidutinio lygio sutrikima ir irgi bus vidutine negale. Nu nelogiska kazkaip doh.gif bet niekur nerandu,kad butu parasyta,kad nebegali sumuoti. Isejau susinervinusi iki begalybes. Jei neduos sunkios negales, rasysiu skunda ir tegu vilnius svarsto is naujo, blyn...


Ijungta taupymo programa LT neigaliu matyt perteklius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fonema_79 @ 2013 07 18, 15:16)

mes irgi buvom siandien komisijoj. Niekaip nesuprantu kas ten per nauji istatymai. mano vaikas turejo sunkia negale su prieziura pries du metus, siandien man jie aiskina kad priklauso vidutine, nors niekas nuo tos dienos nepasikeite. Pas mus yra pagal tuos kriterijus 5 vidutinio lygio sutrikimai. Tai pries du metus dejo du vidutinius ir pasidare sunkus. O siemet ale nebesumuoja. Tai niekaip nesurantu. Mano vaikas turi 5 sutrikimus vidutinio lygio ir bus vidutine negale,m o kitas vaikas turi viena vidutinio lygio sutrikima ir irgi bus vidutine negale. Nu nelogiska kazkaip doh.gif bet niekur nerandu,kad butu parasyta,kad nebegali sumuoti. Isejau susinervinusi iki begalybes. Jei neduos sunkios negales, rasysiu skunda ir tegu vilnius svarsto is naujo, blyn...

Laba diena
nu nieko sau doh.gif doh.gif cia gal pagal ta nauja istatyma kur ale nebenorejo skirstyti sunkaus neigalumo su prieziura ir slauga,tai kas gaudavo prieziura sumazino blink.gif doh.gif doh.gif kada tai atsiimti dokumentus?kada tiksliai suzinosi?
man snd paskambino,tai gavom slauga iki 18m
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2013 07 18, 11:41)
Sveikos mergaitės,
nu kaip seniai buvau aš pas jus  doh.gif vis laiko nelieka gal...Pasiilgau visų smile.gif
Rašykit, kaip laikotės smile.gif

niu tikrai gal pirmiau jus pasipasakokit kaip jums einas?
mums tai nrml,atostogaujam ir tiek ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2013 07 20, 16:48)
L
Ijungta taupymo programa LT neigaliu matyt perteklius  doh.gif

ryskiai perteklius doh.gif
Atsakyti
http://www.alfa.lt/s...13-07-20_18-15/
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2013 07 23, 18:30)

to ir reikejo tiketis sad.gif cia lietuva cia lietus lyja
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2013 07 23, 14:01)
Laba diena
nu nieko sau doh.gif  doh.gif cia gal pagal ta nauja istatyma kur ale nebenorejo skirstyti sunkaus neigalumo su prieziura ir slauga,tai kas gaudavo prieziura sumazino blink.gif  doh.gif  doh.gif kada tai atsiimti dokumentus?kada tiksliai suzinosi?
man snd paskambino,tai gavom slauga iki 18m

SVEIKINIMAI 4u.gif
Kaip as noreciau gauti iki 18 metu bet matomai musu lietuvoi tikisi greitu laiku medicinos stebuklu ir tikisi kad 2-ju metu begyje ismoks isgydyti sindromus doh.gif Turiu pazystamu tokio likimo vaikuciu kitu saliu tai ten visi stebisi kodel mes kas 2 metai tesiam
ar jusu vaikas vaiksto pats? Neklausiu ar ilgai eina klausiu ar apskritai pats vaiksto? NES man visi aiskina kad vaikas kuris kazkiek pats eina slaugos mnegali gauti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulite @ 2013 07 24, 14:51)
SVEIKINIMAI  4u.gif
Kaip as noreciau gauti iki 18 metu bet matomai musu lietuvoi tikisi greitu laiku medicinos stebuklu ir tikisi kad 2-ju metu begyje ismoks isgydyti sindromus  doh.gif Turiu pazystamu tokio likimo vaikuciu kitu saliu tai ten visi stebisi kodel mes kas 2 metai tesiam
ar jusu vaikas vaiksto pats? Neklausiu ar ilgai eina klausiu ar apskritai pats vaiksto? NES man visi aiskina kad vaikas kuris kazkiek pats eina slaugos mnegali gauti  doh.gif

vikmos vaikiukas vaiksto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulite @ 2013 07 24, 15:51)
SVEIKINIMAI  4u.gif
Kaip as noreciau gauti iki 18 metu bet matomai musu lietuvoi tikisi greitu laiku medicinos stebuklu ir tikisi kad 2-ju metu begyje ismoks isgydyti sindromus  doh.gif Turiu pazystamu tokio likimo vaikuciu kitu saliu tai ten visi stebisi kodel mes kas 2 metai tesiam
ar jusu vaikas vaiksto pats? Neklausiu ar ilgai eina klausiu ar apskritai pats vaiksto? NES man visi aiskina kad vaikas kuris kazkiek pats eina slaugos mnegali gauti  doh.gif

jo vaiksto,bet visad salia turiu buti,visur pagalba reikalinga,akyse saugot reikia.kaip viena gydytoja sake,"idomiai kdl taip isskiria jei jau vaikas nevaiksto tik tokiam turi but skiriama slauga,sako juk judanciam vaikui irgi reikalinga,nes turint protine negalia,kurie nesiorentuoja aplinkoj,negali patys apsitarnauti,jie visiskai priklausomi nuo kazko,sako kurie vaikai nejuda,juos kur padesi ten ir rasi,o judancius,visad salia laikyt,ziurek kad kur neispultu igatve ir t.t ":unsure: as suprantu begalo sunku tevams kuriu vaikai visiskai nevaiksto unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2013 07 25, 15:24)
jo vaiksto,bet visad salia turiu buti,visur pagalba reikalinga,akyse saugot reikia.kaip viena gydytoja sake,"idomiai kdl taip isskiria jei jau vaikas nevaiksto tik tokiam turi but skiriama slauga,sako juk judanciam vaikui irgi reikalinga,nes turint protine negalia,kurie nesiorentuoja aplinkoj,negali patys apsitarnauti,jie visiskai priklausomi nuo kazko,sako kurie vaikai nejuda,juos kur padesi ten ir rasi,o judancius,visad salia laikyt,ziurek kad kur neispultu igatve ir t.t ":unsure:  as suprantu begalo sunku tevams kuriu vaikai visiskai nevaiksto unsure.gif

gerai kad gavot slauga, ir pinigeliu bus daugiau ir tau soc garantijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2013 07 23, 15:01)
Laba diena
nu nieko sau doh.gif  doh.gif cia gal pagal ta nauja istatyma kur ale nebenorejo skirstyti sunkaus neigalumo su prieziura ir slauga,tai kas gaudavo prieziura sumazino blink.gif  doh.gif  doh.gif kada tai atsiimti dokumentus?kada tiksliai suzinosi?
man snd paskambino,tai gavom slauga iki 18m


dokumentus turi atsiųsti paštu per 15 kalendorinių darbo dienų, tai nežinau kada atsiųs...kai ir turėtų iki rugpjūčio 7 d., žiūrėsim kaip bus...

džiugu dėl jūsų 4u.gif

QUOTE(vikma @ 2013 07 23, 19:30)

kažkaip nenustebino...jei jau būtų visiems slaugą davę, tai vaikams tada visai nebeskirtų sunkios negalės, kad tik mažiau tokių būtų ir mažiau pinigų reikėtų...
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2013 07 25, 15:24)
jo vaiksto,bet visad salia turiu buti,visur pagalba reikalinga,akyse saugot reikia.kaip viena gydytoja sake,"idomiai kdl taip isskiria jei jau vaikas nevaiksto tik tokiam turi but skiriama slauga,sako juk judanciam vaikui irgi reikalinga,nes turint protine negalia,kurie nesiorentuoja aplinkoj,negali patys apsitarnauti,jie visiskai priklausomi nuo kazko,sako kurie vaikai nejuda,juos kur padesi ten ir rasi,o judancius,visad salia laikyt,ziurek kad kur neispultu igatve ir t.t ":unsure:  as suprantu begalo sunku tevams kuriu vaikai visiskai nevaiksto unsure.gif

Seip as kazkur skaiciau kad jai yra sunkus protinis atsilikimas vaikams skyriama slauga
Atsakyti
QUOTE(ingulite @ 2013 07 26, 14:35)
Seip as kazkur skaiciau kad jai yra sunkus protinis atsilikimas vaikams skyriama slauga

idomu kur skaitet g.gif
Atsakyti