Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių pašnekesiai

QUOTE(fonema_79 @ 2013 08 05, 22:43)
o ką gydytojai sako?? g.gif

na turi atsistatyti kraujas,bet jau geriau thumbup.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
kažkada buvom kalbėję apie retas ligas ir įstojimą į kažkokią asociaciją su tuo susijusią. Gal kažkas yra įstoję?būtų laaabai įdomu,nes nebeamenu. O vakar gavau skambutį vienos mamytės, su sunkią negalę turinčiu berniuku ir reta raumenų liga. Gal kam nors kažkas panašaus iš mūsų yra?gal pažįstate ką nors? ir jiems siūlo statyti gastrostomą. Gal ir apie tai kas nors ką nors plačiau žino? norisi padėti, suteikti informacijos, bet aš nelabai apie tai nusituokiu, pas mus reta liga, bet visai kitokia...jei kas nors turite kokių minčių galite ir į až parašyti,laaaabai lauksiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
http://www.supermama...howtopic=597386

žiūriu čia mūsų mamyčių iš senų laikų bendrauja...ar aš kažką praleidusi, ar kažką painioju>? blush2.gif
Atsakyti
beje labai idomu kazkuri mamyte pasidare stovejimo vieta prie namu, tai kur ejo ir kokiu popieriu reikia, kiek kainavo ir ar ta vieta skirta tik jums?
nes mano vyras siandien buvo nuvykes i savivaldybe tai jie pasake kad mes duosim leidima o vieta su zenklu darysit is savo pinigu (apie 300 lt) bet ta vieta bus skirta visiems neigaliems zmonems. mes gyvenam prie parduotuves tai ten vietu niekad nera, ir taip iseitu kad uz savo pinigus padarytume dar viena neigaliuju vieta prie parduotuves doh.gif doh.gif doh.gif nuskambejo kaip pasityciojimas doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veiducka: 14 rugpjūčio 2013 - 22:25
QUOTE(veiducka @ 2013 08 14, 22:24)
beje labai idomu kazkuri mamyte pasidare stovejimo vieta prie namu, tai kur ejo ir kokiu popieriu reikia, kiek kainavo ir ar ta vieta skirta tik jums?
nes mano vyras siandien buvo nuvykes i savivaldybe tai jie pasake kad mes duosim leidima o vieta su zenklu darysit is savo pinigu (apie 300 lt) bet ta vieta bus skirta visiems neigaliems zmonems. mes gyvenam prie parduotuves tai ten vietu niekad nera, ir taip iseitu kad uz savo pinigus padarytume dar viena neigaliuju vieta prie parduotuves doh.gif  doh.gif  doh.gif  nuskambejo kaip pasityciojimas  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Sveika, as pasidariau vieta kieme.
Neklausyk kas ka sako. Rašyk prašymą savivaldybei, pridėk visus neigalumo dokus.
Jie pasvarstys ir atsiųs tau sprendimą, kad suteikia teisę tokia vieta pasidaryti.
tada su tuo laisku eisi i keliu policija, reiks pasibraizyti schemute kur ta vitea bus, fotkes padaryk pries eidama i policija.
Jie tau irgi duos leidima zenklo statymui, ir vat buten pati policija man ir pasake, kad ant zenklo BŪTINAI turi būri užrasytas neįgalumo (statymo) kortelės numeris, kad kiti neigalieji negaletu statyti.
Tada varai i gatviu apsvietima, ten vel rasai prasyma ir ir BŪTINAI paminėk, kad uzrasytu ta numeri, vat per kelias diena ir pastato, o kad is savo pinigų tai tiesa, bet tiek nekainuoja, ziurint kiek zenklu statys, man pastate ta balta su vezimeliu ant kurio uzrasytas nr. ir P raide virsuje.
Atsakyti
Mes turim vietą. Vilniuje, daugiabučio kieme.

Turi vaikui būti sukakę 7m, kitaip vietos daryti neduoda. Savivaldybėje parašiau prašymą, papaišiau planelį, kur aš tos vietos noriu, atsišvietė mašinos dokumentus, mano teises, vaiko dokumentus, per kelias savaites gavau laišką, kad prašymas patenkintas, vieta bus įrengta. Gal po mėnesio kieme pastatė ženklą. nekainavo nieko.

Nuo savivaldybės priklauso. Kiek pamenu Klaipėdoje už neįgalaus vaiko darželį mokama 50% suma, o Vilniuje lankėme nemokamai, tik už ugdymą 40lt/mėn mokėdavome.
Papildyta:
Mūsų vieta deja yra bendra, joje gali parkuotis ir kiti žmonės, turintys pažymėjimus. Bet kai kiemas uždaras tai retas kas čia parkuojasi legaliai, va nelegalų tai pasitaiko. Policija pas mus neduoda lentelių, kad ženklas asmeninis.

va jum ir skirtumas, mūsų ženklas nemokamas, bet bendras, o jūsų už 300lt, bet asmeninis...
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2013 08 14, 23:24)
beje labai idomu kazkuri mamyte pasidare stovejimo vieta prie namu, tai kur ejo ir kokiu popieriu reikia, kiek kainavo ir ar ta vieta skirta tik jums?
nes mano vyras siandien buvo nuvykes i savivaldybe tai jie pasake kad mes duosim leidima o vieta su zenklu darysit is savo pinigu (apie 300 lt) bet ta vieta bus skirta visiems neigaliems zmonems. mes gyvenam prie parduotuves tai ten vietu niekad nera, ir taip iseitu kad uz savo pinigus padarytume dar viena neigaliuju vieta prie parduotuves doh.gif  doh.gif  doh.gif  nuskambejo kaip pasityciojimas  doh.gif  doh.gif  doh.gif

kokia nesamone,susitavarkot doc,susimokat tokius pinigus,ir da klausymas ar rasit visad kur pasistatyti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(fonema_79 @ 2013 08 12, 09:25)
sveikos 4u.gif
kažkada buvom kalbėję apie retas ligas ir įstojimą į kažkokią asociaciją su tuo susijusią. Gal kažkas yra įstoję?būtų laaabai įdomu,nes nebeamenu. O vakar gavau skambutį vienos mamytės, su sunkią negalę turinčiu berniuku ir reta raumenų liga. Gal kam nors kažkas panašaus iš mūsų yra?gal pažįstate ką nors? ir jiems siūlo statyti gastrostomą. Gal ir apie tai kas nors ką nors plačiau žino? norisi padėti, suteikti informacijos, bet aš nelabai apie tai nusituokiu, pas mus reta liga, bet visai kitokia...jei kas nors turite kokių minčių galite ir į až parašyti,laaaabai lauksiu 4u.gif  4u.gif  4u.gif

mes esam i traukti i retu ligu sarasa,bet cia pas genetiku pildem dokumentus,i kazkokia asociacija nesu istojus. g.gif
Papildyta:
girdejot, kad sugrazins nuo nauju matu i prieskrizini laikotarpi prieziuros lt?soc sake ir laiskas atejo,kad bus perskaiciuojama pasalpa ir 85proc bus mokama tik iki gruodzio 31d smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2013 08 16, 09:41)
Sveika, as pasidariau vieta kieme.
Neklausyk kas ka sako. Rašyk prašymą savivaldybei, pridėk visus neigalumo dokus.
Jie pasvarstys ir atsiųs tau sprendimą, kad suteikia teisę tokia vieta pasidaryti.
tada su tuo laisku eisi i keliu policija, reiks pasibraizyti schemute kur ta vitea bus, fotkes padaryk pries eidama i policija.
Jie tau irgi duos leidima zenklo statymui, ir vat buten pati policija man ir pasake, kad ant zenklo BŪTINAI turi būri užrasytas neįgalumo (statymo) kortelės numeris, kad kiti neigalieji negaletu statyti.
Tada varai i gatviu apsvietima, ten vel rasai prasyma ir ir BŪTINAI paminėk, kad uzrasytu ta numeri, vat per kelias diena ir pastato, o kad is savo pinigų tai tiesa, bet tiek nekainuoja,  ziurint kiek zenklu statys, man pastate ta balta su vezimeliu ant kurio uzrasytas nr. ir P raide virsuje.

o kazin kaip su tuo reikalu jei tas kiemas ne musu namo kiemas, o privatus parduotuves kiemas ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2013 08 16, 15:05)


mes esam i traukti i retu ligu sarasa,bet cia pas genetiku pildem dokumentus,i kazkokia asociacija nesu istojus. g.gif
Papildyta:
girdejot, kad sugrazins nuo nauju matu i prieskrizini laikotarpi prieziuros lt?soc sake ir laiskas atejo,kad bus perskaiciuojama pasalpa  ir 85proc bus mokama tik iki gruodzio 31d smile.gif

O su kažkuo bendraujat iš tų retų ligų turinčių? ar tik popierinis variantas?

negirdėjau apie lt, geras, nors kartą pagalvojo ir apie kitokius žmones...
Atsakyti
QUOTE(fonema_79 @ 2013 08 17, 17:46)
O  su kažkuo bendraujat iš tų retų ligų turinčių? ar tik popierinis variantas?

negirdėjau apie lt, geras, nors kartą pagalvojo ir apie kitokius žmones...

ne nebendraujam,mus iskviete genetike,itrauke i iskaita,ir issiunte dnr i didziaja britanija toliau tirti,nei lietuvoj nieko nerado,kipre nieko.

aplamai kas liecia bendravima,paskutiniu metu vis maziau bendrauju kas liecia vaiko ligas,nes anksciau atrodo proto aptemimas buvo,kad tik apie tai kalbedavau,galvodavau,sapnuodavau doh.gif

na praeitais irgi zadejo grazinti,irgi laiska buvau gauvus,bet taip tilo tilo ir nutilo viiskas unsure.gif siais metais soc skyriuj jau kaip ir uzgarantavo,kad bus grazintos,nes sako pencininkam tai grazino,nelabai tikiu sakau,nu bet gal... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 18 rugpjūčio 2013 - 18:13
Sveikos mamytės 4u.gif
Turiu maža klausimuką šeimininkaujančioms mamytėms ax.gif Ar kuri nors turite daugiafunkcinį puodą - kaip jame su galimybe išsikepti duoną??? g.gif Ar vis tik geriau turėti ir duonkepę, ir daugiafunkcinį puodą - vyksta dideli debatai doh.gif Ieškom realių vartotojų blush2.gif
Atsakyti
laba,
na ka,dideliausi linkejimai is Norvegijos.su vaikais visgi skridau,dabar jau apsipratom.baiges mano bedos del dukriuko miego,miega kaip uzmusta.tarp vaiku vyko barniai ir dalybos del lovos,nes cia ji dviaukste.nugalejo Nikita,vaikis patenkintas miega virsuj.tik vat vaikam problema tai vanduo.geria vandeni is po krano ir negali atsigerti.kadangi jis cia labai minkstas,tai be sansu numalsinti troskuli biggrin.gif siaip vaikai normaliai adaptavos palyginus,tik jiem keista kodel zmones gatvej ar parduotuvej sveikinas ir visi sypsos,eidami pro sali paglosto vaikui galva,pakalbina.neprate mes prie tokio gerumo ir mandagumo.vakar lankemes ligoninej,tvarkemes dokumentus,tai likau nustebinta ir maloniai ir nelabai.labai faina,kai tiek seseles,tiek daktarai noredami kad zmogus maloniau jaustusi paspaudzia tau ranka,ir ne tik suaugusiam,bet ir vaikui.demesys didziulis.o vat nemalonu buvo tai,kad kaip ir Lietuvoj niekas niekur stipriai gydymo istaigose neskuba.kadangi man reikejo pradzioj tvarkytis dokumentus policijoj,is ten del Nikitos mus siunte i ligonine pazymai.policija susiskambino ir uzregistravo mus 14.00,atvaziavau truputi anksciau ir sedejau ir sedejau ir sedejau.... doh.gif ateje pranesem registraturoj ortopedinio,kad mes jau cia,jie pranese daktarui ir teko laukt kol pakvies.pralaukem beveik 2val ir 30min.o kabinete uztrukom siek tiek daugiau nei 5min...
bet neziurint i tai mum cia beprotiskai patinka,esam visa seima kartu,gyvenam salia juros.imesiu kada foto.
nesirkit 4u.gif
Atsakyti