Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų išlaikymo fondas

QUOTE(pupppsis_22 @ 2012 12 05, 20:26)
paguglinkite biskuti mamytes,nepatingekite rasite ivairios medziagos tikrai.va dabar radau sita,bet iki galo neskaiciu kitu.                                  http://tar.tic.lt/De...DE-4593CEF85646 cia dar geras straipsniukas        http://www.15min.lt/...smenu-56-258968

Googlinau, bet neradau, todėl ir parašiau. Beje, tame sąraše mūsų tėvelio pavardės nėra, kaip tai įmanoma, nesuprantu
Atsakyti
QUOTE(barbarux @ 2012 12 05, 19:57)
Googlinau, bet neradau, todėl ir parašiau. Beje, tame sąraše mūsų tėvelio pavardės nėra, kaip tai įmanoma, nesuprantu

Ten 2008 metų.
Atsakyti
Mes jau gavome 4u.gif Swed
Atsakyti
jai gerai supratau tai tas sarasas yra tu kurie zinomi kur gyvena.na as buvau radusi ta sarasa su teveleis kuriu nzn kur ieskoti.buvo ir musiskis ten,bet vat uzstrigo nerandu.seip tikrai vif.lt buvo visas sarasas.
Atsakyti
QUOTE(barbarux @ 2012 12 05, 20:57)
Googlinau, bet neradau, todėl ir parašiau. Beje, tame sąraše mūsų tėvelio pavardės nėra, kaip tai įmanoma, nesuprantu

ir as goglinau bet kazkaip neradau sad.gif reikia pabandyt atrasti naujasni sarasa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2012 12 05, 19:59)
jai gerai supratau tai tas sarasas yra tu kurie zinomi kur gyvena.na as buvau radusi ta sarasa su teveleis kuriu nzn kur ieskoti.buvo ir musiskis ten,bet vat uzstrigo nerandu.seip tikrai vif.lt buvo visas sarasas.

Fondų administracija skelbia asmenų, kurie nevykdo pareigos – materialiai išlaikyti savo nepilnamečius vaikus, ir kurių gyvenamoji vieta yra nežinoma, sąrašą:
Papildyta:
QUOTE(DOLRIN @ 2012 12 05, 19:59)
Mes jau gavome  4u.gif  Swed

jum gerai ax.gif vadinas dave pinigu valstybe fondui thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Ddziuljeta,2012 12 05, 23:49]
Fondų administracija skelbia asmenų, kurie nevykdo pareigos – materialiai išlaikyti savo nepilnamečius vaikus, ir kurių gyvenamoji vieta yra nežinoma, sąrašą:
na pagal jus tada netinka.nes siame sarase nera musu tevelio.o jo vieta tikrai nera zinoma,nes jis pabeges i anglija ir neteikia duomenu kur gyvena,tik as ir mano bylos tyreja zinome kad jis gyvena kembridze.
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2012 12 05, 21:53)

na pagal jus tada netinka.nes siame sarase nera musu tevelio.o jo vieta tikrai nera zinoma,nes jis pabeges i anglija ir neteikia duomenu kur gyvena,tik as ir mano bylos tyreja zinome kad jis gyvena kembridze.

o jus nebandet issiaiskint kaip ten su tuo nauju istatymu kur paprasciau issiieskot is ne lt gyvenanciu?
Atsakyti
jau renku dokumentus ryt dar 1tureciau gauti paskutini is anstoles ir viskas.daug popierizmo,1metu negausi juk visko.siusiu,darysiu viska nes jau per toli nueita kad pasitraukciau.
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2012 12 05, 22:15)
jau renku dokumentus ryt dar 1tureciau gauti paskutini is anstoles ir viskas.daug popierizmo,1metu negausi juk visko.siusiu,darysiu viska nes jau per toli nueita kad pasitraukciau.

gal galit man i pm parasyt ko ten reikia kur kreiptis ar galima pastu susitvarkyt ar reikia pas juos(pas ka?) vaziuot?buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2012 12 05, 20:02)
nezudykit, lai gyvena. smile.gif galima humaniskiau pasprest. kriepkiteas i teisma, kad laikinai jam apribotu tevo valdzia. Ir tada pagal si punktapridejus teismo nutarti (jeri apribos) mokesit puse kainos. O tai, kad jeigu neteikia islaikymo, yra vienas is pagrindu apriboti tevo valdzia smile.gif (uztenka ir vieno, bet jeigu dar ir nebendrauja ir neaukleja ar vaiko nepasiima, tai isvis apribojimas 100 proc. )

thumbup.gif

Tokiu atveju,vaiku teises pranesa vaiku islaikymo fondui ir jums nutraukia valstybe mokejima elimentu.
Atsakyti
http://www.lrytas.lt...tybes-spyga.htm

straipsnis.
tik trims tūkstančiams? g.gif abejoju.

Atsakyti