Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų išlaikymo fondas

mano pažystama gavo jau prieš porą savaičių, o gaudavom kartu tą pačią minutę unsure.gif kaip nėr, taip nėr unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLRIN @ 2012 12 06, 05:56)
Tokiu atveju,vaiku teises pranesa vaiku islaikymo fondui ir jums nutraukia valstybe mokejima elimentu.


tikrai NE. mirksiukas.gif zinau konkrecius atvejus, kai apribotos ir VIF moka mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(DOLRIN @ 2012 12 06, 14:39)
Vaikams iki 18 metu dantys tvarkomi nemokamai  4u.gif



darbas nemokamasuz medziagas reikia moket. ax.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kai apribojamos tėvystės TEISĖS - neapribojamos PAREIGOS. Mano vaiko tėvams teisės atimtos, bet išlaikyti privalo.

Gavom šiandien pavakary.
Atsakyti
QUOTE(DOLRIN @ 2012 12 06, 17:39)
Vaikams iki 18 metu dantys tvarkomi nemokamai  4u.gif

taip darbas yra nemokamas, bet uz medziagos tenka susimoket, teko eiti - kai paskambinau uzsiregistruoti labai nustebo kaip as cia sugalvojau 2 metu vaika atvesti. Kai atejom, tai be jokiu ceremoniju bande apziureti dantis ir pareiske kad gal jus pabandykit kada veliau ateit kai paaugs. Tai jau geriau ant tuso sau pataupysiu bet nuvesiu privaciai kur ta vaika apsokines ir paistengs ji graziai issiziuoti smile.gif
Atsakyti
vedziau vaika va praita ir se sav,1dantuka pataise ir uzbliombavo.kita apsalde,suleido ampule ir isrove.ta diena nieko nemokejom.atejom lygei po sav laiko ir ta likusi pataise uzbliombavo.nei cento vel nesumokejom.mano sunui 5m ir paklausiau ar reikia moketi pasake kad vaikams iki 18m nereikia uz taisyma.
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2012 12 06, 21:16)
taip darbas yra nemokamas, bet uz medziagos tenka susimoket, teko eiti - kai paskambinau uzsiregistruoti labai nustebo kaip as cia sugalvojau 2 metu vaika  atvesti. Kai atejom, tai be jokiu ceremoniju bande apziureti dantis ir pareiske kad gal jus pabandykit kada veliau ateit kai paaugs. Tai jau geriau ant tuso sau pataupysiu bet nuvesiu privaciai kur ta vaika apsokines ir paistengs ji graziai issiziuoti smile.gif

Tikrai nemokamas. Nebent norit geresnes plombos, tada medziagos kainuoja, lyg 40lt g.gif Bent mes paskutini karta tiek mokejom. Nes net klausia,ar mokamos medziagos,ar ne 4u.gif
Bet cia visia ne i tema jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2012 12 06, 20:20)
vedziau vaika va praita ir se sav,1dantuka pataise ir uzbliombavo.kita apsalde,suleido ampule ir isrove.ta diena nieko nemokejom.atejom lygei po sav laiko ir ta likusi pataise uzbliombavo.nei cento vel nesumokejom.mano sunui 5m ir paklausiau ar reikia moketi pasake kad vaikams iki 18m nereikia uz taisyma.

o mes mokam kiekvieną kartą užu medžiagas, vaistus. Paskutinį kartą, kai kirpo pasaitėlį - 50 lt. - vaistai, pirštinės dar kažkas įrašyta
Atsakyti
QUOTE(*liūtė* @ 2012 12 06, 18:21)
Tikrai nemokamas. Nebent norit geresnes plombos, tada medziagos kainuoja, lyg 40lt g.gif Bent mes paskutini karta tiek mokejom. Nes net klausia,ar mokamos medziagos,ar ne 4u.gif
Bet cia visia ne i tema jau biggrin.gif



tikrai mokamas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, issiunciau dokumentus liepos menesi i VIF ir tik sia savaite gavau atsakyma ,kad paskirta ismoka doh.gif tikiuos kita menesi jau ir pinigai bus, ar dar pusmeti reikes laukt g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
man pervede panasei dar po menesio laiko nuo sito laisko gavimo.
Atsakyti
Man tai buvo isvis idomiai, visus dokumentus pateikiau lapkricio pabaigoje pernai, tada neuzilgo gavau atsakyma kad dokumentai priimti, ir pries pat Naujosius gavau pirma ismoka, toliau visus menesius tvarkingai gaudavau ismoka o geguzes menesi gavau laiska su nuosprendziu jog ismoka skirta iki tokiu tokiu metu smile.gif
Atsakyti
Ar kas nors turite skolininką-vyrą, jo paties įmonės savininką? Jeigu jis yra GVIF skolininkų sąraše, tai nieko jam nesako, ir toliau leidžiama nemokėti? Nes šiaip juk matosi, kad įmonė moki, vadinasi, mokėti turi iš ko...Aš niekaip nesuprantu GVIF sistemos, o gal jos ir nėra g.gif
Atsakyti