Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų išlaikymo fondas

QUOTE(Realesne @ 2012 12 06, 21:26)
tikrai NE.  mirksiukas.gif zinau konkrecius atvejus, kai apribotos ir VIF moka  mirksiukas.gif

Papildyta:
darbas nemokamasuz medziagas reikia moket.  ax.gif  4u.gif  biggrin.gif

Kad ir ne y tema,bet vistiek nemokamas gydymas dantu,o kam privaciai vaika vesti tokio amziaus ? jai tie dantys iskris ? va sito nesuprantu jai tau taip neleidzia galimybes tai ir nevesk ten kur mokama brangu,ir nedejuok,kad negavai elimentu is valstybes,negi tik is ju ir gyveni?as pavz siuos pinigus dedu vaikui,tik taip siutas ima kaip laiku neismoka
Atsakyti
QUOTE(DOLRIN @ 2012 12 06, 21:00)
Kad ir ne y tema,bet vistiek nemokamas gydymas dantu,o kam privaciai vaika vesti tokio amziaus ? jai tie dantys iskris ? va sito nesuprantu jai tau taip neleidzia galimybes tai ir nevesk ten kur mokama brangu,ir nedejuok,kad negavai elimentu is valstybes,negi tik is ju ir gyveni?as pavz siuos pinigus dedu vaikui,tik taip siutas ima kaip laiku neismoka



biggrin.gif siaip ne as cia uzvedziau kad man pinigu truksta stomotologui. As jau senai gavau ir pamirsau kad gavau, naujos ismokos lauksiu biggrin.gif

Bet. Mano dickis eina i poliklinika pats vienas. tvarkingai parsinesa lapelius kur saskaitos uz medziagas vaistus. Kol buvo pieniniai dejo nemokamas medziagas. Dbr jau nuolatiniai pagenda tai medziagos mokamos.


gryzkim i tema. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLRIN @ 2012 12 07, 00:00)
Kad ir ne y tema,bet vistiek nemokamas gydymas dantu,o kam privaciai vaika vesti tokio amziaus ? jai tie dantys iskris ? va sito nesuprantu jai tau taip neleidzia galimybes tai ir nevesk ten kur mokama brangu,ir nedejuok,kad negavai elimentu is valstybes,negi tik is ju ir gyveni?as pavz siuos pinigus dedu vaikui,tik taip siutas ima kaip laiku neismoka

toj grisim i tema tik dar pora sakiniu. Pirma as nesakiau kad man neleidzia galimybes - vat gausiu ismoka ir bus tos galimybes. Dantis aisq iskris, ir pas mus jie iskris tai gal isvis neverta ju taisyt? Pagal Jusu logika tai mano vaikas dabar turetu vaiksciuoti dar kokius 3 metus su sugedusiais dantim? Nzn kaip Jus, bet man pvz sirdis skauda kas kart valant jam dantukus ir matant kas ten darosi. Antra tai ar yra skirtumas kad Jus VIF pinigus atidiedat vaikui o kitus vaiko poreikius padengiat pati ir kaip as is VIF pinigu sumoku ar uz darzeli ar nuvedu pas stomotologe, o is savo atlyginimo apmoku vaiko kaupiamaji draudima? Be to visiskai nesijauciu skolinga valstybei, kaip ir barbarux kaip tik parase - gal tiesiog jie nemoka susitvarkyti su savo skolininkais, arba net nebando? Su meilu noru geriau gauciau elimentus is ex nei is VIF, bet...realiai net nei vienas is antstoliu nebande jo surasti
Atsakyti
QUOTE(Gidli @ 2012 12 06, 23:57)
toj grisim i tema tik dar pora sakiniu. Pirma as nesakiau kad man neleidzia galimybes - vat gausiu ismoka ir bus tos galimybes. Dantis aisq iskris, ir pas mus jie iskris tai gal isvis neverta ju taisyt? Pagal Jusu logika tai mano vaikas dabar turetu vaiksciuoti dar kokius 3 metus su sugedusiais dantim? Nzn kaip Jus, bet man pvz sirdis skauda kas kart valant jam dantukus ir matant kas ten darosi. Antra tai ar yra skirtumas kad Jus VIF pinigus atidiedat vaikui o kitus vaiko poreikius padengiat pati ir kaip as  is VIF pinigu sumoku ar uz darzeli ar nuvedu pas stomotologe, o is savo atlyginimo apmoku vaiko kaupiamaji draudima? Be to visiskai nesijauciu skolinga valstybei, kaip ir barbarux kaip tik parase - gal tiesiog jie nemoka susitvarkyti su savo skolininkais, arba net nebando? Su meilu noru geriau gauciau elimentus is ex nei is VIF, bet...realiai net nei vienas is antstoliu nebande jo surasti

mūsų tėvą rado, bet kas iš to-dirba nelegaliai ir niekas iš jo neišskaičiuoja alimentų
O kitas atvejis yra, kai mokėjo fondas, o tėvas dirbo nelegaliai, tai po 5 metų buvo teisiamas už alimentų nemokėjimą ir kai pakvipo pasėdėt, tai teisme pasirinko geriau mokėt alimentus, dabar ir pinigai pas jį atsirado ir mokus pasidarė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(barbarux @ 2012 12 07, 00:27)
Ar kas nors turite skolininką-vyrą, jo paties įmonės savininką? Jeigu jis yra GVIF skolininkų sąraše, tai nieko jam nesako, ir toliau leidžiama nemokėti? Nes šiaip juk matosi, kad įmonė moki, vadinasi, mokėti turi iš ko...Aš niekaip nesuprantu GVIF sistemos, o gal jos ir nėra  g.gif

valstybe tik po 24men pradeda isreikalauti skola is teveliu +5proc dar. na baigiam diskusijas apie dantukus.tikrai tema ne tam,rasykites i az ir aiskinkites. ar yra mamyciu jau gavusiu uz spali bet i seb banka?
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2012 12 07, 08:20)
valstybe tik po 24men pradeda isreikalauti skola is teveliu +5proc dar. na baigiam diskusijas apie dantukus.tikrai tema ne tam,rasykites i az ir aiskinkites. ar yra mamyciu jau gavusiu uz spali bet i seb banka?


as seb banke esu, bet pinigeliu negavom kol kas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2012 12 07, 08:20)
valstybe tik po 24men pradeda isreikalauti skola is teveliu +5proc dar. na baigiam diskusijas apie dantukus.tikrai tema ne tam,rasykites i az ir aiskinkites. ar yra mamyciu jau gavusiu uz spali bet i seb banka?

As dar ir swed negavus. Pagal straipsni supratau,kad kita savaite jau turetu buti pinigai. Bet jau nervuoja tie ju velavimai tai negaliu.
Atsakyti
QUOTE(Kieliuke @ 2012 12 07, 09:19)
As dar ir swed negavus. Pagal straipsni supratau,kad kita savaite jau turetu buti pinigai. Bet jau nervuoja tie ju velavimai tai negaliu.



o kur cia tas straipsnis yra?
Atsakyti
QUOTE(sky35 @ 2012 12 07, 09:22)
o kur cia tas straipsnis yra?

Antram puslapi yra nuoroda
Atsakyti
Aš už spalį gavau jau senai. Į SEB. 23 ar 26 d, negaliu dabar patikrint, nerandu kodų korteles.
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2012 12 07, 12:06)
Aš už spalį gavau jau senai.  Į SEB. 23 ar 26 d, negaliu dabar patikrint, nerandu kodų korteles.

cia klausiu tu mamyciu kurios dar negavo uz spali.nes jau vakar kelios rase kad gavo uz spali bet ju hansa bankai.
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2012 12 07, 11:25)
cia klausiu tu mamyciu kurios dar negavo uz spali.nes jau vakar kelios rase kad gavo uz spali bet ju hansa bankai.

mano Swed (Hansa) bet as dar negavau
Atsakyti