Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms 4 dalis

QUOTE(aggree @ 2013 01 22, 09:31)
Reikia ir namie atrodyt gražiai... Gal kai kurie nesureikšmina (aš anksčiau irgi nesureikšmindavau), bet pamačiau, kad vyrams tai gana svarbu.

drinks_cheers.gif aš irgi visada galvojau, kad maniškiui dzin, bet kai visai apleidau save gimus vaikui, pasakė.... Todėl dabar visada pedikiūras, nagai, plaukai, rūbai...

O šiaip man smalsu, ar prižiūrite save, ar mylite save ir savo kūną?
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2013 01 22, 19:41)
ar prižiūrite save?

aš manau, kad kiekviena moteris save prižiūri.. rolleyes.gif tik vienai priežiūra yra elementari higiena: kad plaukai būtų švarūs, oda nušveista, depiliacija, o kitai priežiūra yra nuolatinis makiažas, kaukės ir pan.

Nagus lakuojuosi, antakius pešiojuosi, veido prausiklį naudoju, pagal poreikį pasidarau kaukę rankoms (porą kartų per metus), plaukam...apie elementarią higieną nekalbu jau ax.gif
Atsakyti
Nauja tema sukurta, mielos merginos - kraustomės - http://www.supermama...howtopic=899120
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgita Decor: 22 sausio 2013 - 18:55
QUOTE(Zhaliaakee @ 2013 01 22, 17:52)
aš manau, kad kiekviena moteris save prižiūri.. rolleyes.gif  tik vienai priežiūra yra elementari higiena: kad plaukai būtų švarūs, oda nušveista, depiliacija, o kitai priežiūra yra nuolatinis makiažas, kaukės ir pan.


buvo metas, kai visai neprisižiūrėjau doh.gif nekalbu žinoma apie maudymąsi, bet antakiai, depiliacijos... schmoll.gif

O savęs priežiūra neasocijuojasi su gražiu (su normaliu KMI) kūnu? rolleyes.gif aš aišku nežinau, kaip jūs visos atrodot, gal apibūdinimas "apvalios" nei vienai jūsų netinka biggrin.gif
Atsakyti
Becel, aš juk tą ir sakau, kad visoms skirtingai... man pvz. savęs priežiūra ir KMI nėra tas pats, jums kaip suprantu tai panašu į vieną ir tą pačią operą 4u.gif
Atsakyti
Na jus cia ir priraset siandien doh.gif viena diena prie kompo nebuvau,o jau sitiek pridiskutuota smile.gif Jei griztant prie kasdienines aprangos,tai dazniausiai vaikstau su tympom ir chalaciuku tokiu sportiniu,su uztrauktuku,arba treninginem kelnem ir dzemperiu,vyras mane visokia toleruoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaliaakee @ 2013 01 22, 18:22)
Becel, aš juk tą ir sakau, kad visoms skirtingai... man pvz. savęs priežiūra ir KMI nėra tas pats, jums kaip suprantu tai panašu į vieną ir tą pačią operą 4u.gif

na taip, man į savęs priežiūros sąvoką įeina visuma, kūnas taip pat blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2013 01 22, 21:04)
na taip, man į savęs priežiūros sąvoką įeina visuma, kūnas taip pat  blush2.gif

tada taip išeina, kad visos mes čia neprisižiūrim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaliaakee @ 2013 01 21, 23:09)

nes, ne tu atsakinga už raktus (o aš UŽ tvarką);
nes, negalima pagal pažintis spręsti, kas nusipelnė labiau, kas mažiau;
nes agree, vien tik šitoj temoj sėdi nuo pirmųjų puslapių ir pasirodė nenusipelniusi...


tai kad minėjo,kad nei yra smalsi, nei dega noru rodytis 4u.gif

nu atsiprasau jei taip..
as ir nesakiau,kad esu atsakinga,atsakingu cia nera,Nuotrauka tik sukure albuma ir tiek.
zmogus seniai minejo,kad nori ieiti i ten ir nieks nedave,bet nei viena ir nepriestaravo,tai ir daviau. Tiek as,tiek bet kuri kita galejo duoti. Man pasidare nesmagu tiesiog,kad nereagavo nieks i zmogaus prasyma. O agree,seniai albume kiek pamenu buvo,todel nustebau kai paklausei ar jai davem rakta. 4u.gif
kai parase,kad nieks taip ir nedave,Tyla parase tik tada,kad nesmalsi,nes ka jau besakysi biggrin.gif Ir pazintys cia ne prie ko. Labai jau tu cia savaip isvartei viska,viskas ne taip tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2013 01 22, 18:41)
drinks_cheers.gif aš irgi visada galvojau, kad maniškiui dzin, bet kai visai apleidau save gimus vaikui, pasakė.... Todėl dabar visada pedikiūras, nagai, plaukai, rūbai...

O šiaip man smalsu, ar prižiūrite save, ar mylite save ir savo kūną?

as stengiuos prisiziureti,bet kuna savo nelabai myliu del trukumu,kuriuos puikiai zinau pati.
Zinau ir tai,kad tik pati savo pastangom galiu kazka pakeist ax.gif
kas cia su sm darosi? jau 51 psl? blink.gif
ir kokie cia dar skaiciai prie avataru apacioje? g.gif
p.s. Zalioji,as nepykstu nei kiek vaikiuk mirksiukas.gif oro_buckis.gif
Bet man gaila,kad Tylos nebus ten rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 22 sausio 2013 - 21:07
Nemyliu savęs. Darau kas privaloma- nagai, ragai, plaukai, aišku galėčiau daugiau.....tikrai galėčiau.....
Atsakyti
Na, nesipykit - "nebeskanu" darosi, taip gražiai buvo bendrauta, o dabar kažkoks nesusipratimas gaunasi...
Atsakyti