Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos...

QUOTE(bombonke @ 2013 01 23, 13:39)
gal galit kokią knygą rekomenduot kur veiksmas vyksta Egipte/apie Egiptą. na kad būtų pramoginio pobūdžio (ne istorinė)  su kokia mistika, trilerio elementais ir pan. ačiūūū  4u.gif

Šnabždesiai smėlyje

Man labai patiko,net ir baisoka šiek tiek buvo smile.gif

Ingenai, kaip tau Pamuko "Mano vardas Raudona"? Kiek girdėjus,sunkūs jo kūriniai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eliss: 23 sausio 2013 - 14:51
QUOTE(eliss @ 2013 01 23, 15:48)
Šnabždesiai smėlyje

Man labai patiko,net ir baisoka šiek tiek buvo smile.gif




oi ačiū, labai panašu į tai ko ieškau smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Antras menuo kankinu E.Shafak "Keturiasdesimt meiles taisykliu" unsure.gif Nu nuobodybe kokia...dabar tik tas kitu sriftu isskirtas taisykles skaitau blush2.gif gal pabaigsiu kaip nors..
QUOTE(bombonke @ 2013 01 23, 13:39)
gal galit kokią knygą rekomenduot kur veiksmas vyksta Egipte/apie Egiptą. na kad būtų pramoginio pobūdžio (ne istorinė)  su kokia mistika, trilerio elementais ir pan. ačiūūū  4u.gif

Antonio Cabanas "Tukstantmecio sapnas"

http://www.gimtasisz...antmecio-sapnas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Creed: 23 sausio 2013 - 16:09
QUOTE(Creed @ 2013 01 23, 17:07)

Antonio Cabanas "Tukstantmecio sapnas"


o vat šitos nesugebėjau pabaigt,kažkokia nuobodi pasirodė rolleyes.gif bibliotekoj paėmiau,nes prisiminiau,kad lyg tau patiko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bombonke @ 2013 01 23, 16:50)
oi ačiū, labai panašu į tai ko ieškau smile.gif

dar prisiminiau Agatos Kristi detektyvą "Mirtis ant Nilo", bet gal labiau filmas įstrigęs nei knyga rolleyes.gif Sekmadieniais laukiu nesulaukiu kada per LRT rodys A.Kristi detektyvus smile.gif
Atsakyti
Merginos, kas dar neskaitėt, labai rekomenduoju S.Beauman "Meilės peizažą" - super istorija, man labai patko wub.gif
Dabar bandysiu imti pilkus atspalvius, įdomu kaip seksis lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kiršė @ 2013 01 23, 18:05)
Merginos, kas dar neskaitėt, labai rekomenduoju S.Beauman "Meilės peizažą" - super istorija, man labai patko  wub.gif 


skaičiau ją, gan rimta knyga smile.gif
Primink prašau, kas ten atsitiko su tom trim seserim,kokia atomazga?
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2013 01 23, 19:15)
skaičiau ją, gan rimta knyga smile.gif
Primink prašau, kas ten atsitiko su tom trim seserim,kokia atomazga?


Atomazga paini, manau, galima įvairiai interpretuoti smile.gif Jei nuogais faktais, tai vidurinioji Fin miršta slaugoma vyresniosios sesers vyro, su kuriuo siejo daugiau nei 20 metų meilės istorija. Keistoji Meisė lieka preiglaudoje ir jos skrydžio pro langą paslaptis taip ir lieka neatskleista. O Džiulija supranta, kad visas jos santuokinis gyvenimas buvo apgaulė, pamato visas praleistas progas ir galimybes meilei sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kiršė: 23 sausio 2013 - 17:47
QUOTE(Sonbahar @ 2013 01 22, 18:06)
"Isileisk mane" man patiko, ne popsine ir saldi vampyru istorija smile.gif

Skaitau "Ar busi ten?", patinka, dar nieko neskaiciau tokios tematikos smile.gif
Dar siandien knygyne isigijau nauja Beckett'o knyga ir Shafak "40 meiles taisykliu" smile.gif


"Ar būsi ten?" labai man patiko. Dar paskaitykite jo knygą "O paskui", jei dar neskaitėte - irgi thumbup.gif
Dar neskaičiau, bet mano "sąraše" yra ir "Angelo kvietimas" bigsmile.gif Ar skaitėte kuri? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moxe: 23 sausio 2013 - 18:30
QUOTE(bombonke @ 2013 01 23, 12:39)
gal galitrekomenduot kur veiksmas vyksta Egipte

http://www.rasyk.lt/...ietis/2274.html
Atsakyti
atsiprašau ,ne ten pataikiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ointriga: 23 sausio 2013 - 21:11
QUOTE(Moxe @ 2013 01 23, 19:29)
"Ar būsi ten?"  labai man patiko.  Dar paskaitykite jo knygą "O paskui", jei dar neskaitėte - irgi  thumbup.gif
Dar neskaičiau, bet mano "sąraše" yra ir "Angelo kvietimas"  bigsmile.gif Ar skaitėte kuri? Kokie atsiliepimai?

Man labai patiko "Ar būsi ten?". Jos įtakota nusipirkau "Angelo kvietimą". Pradžia labai patiko, bet pabaiga nuvylė, nuvylė: nemėgstu amerikietiskojo "šaudyk-gaudyk" stiliaus. Jei ne ta pabaiga, knyga būtų visai puiki. Vienu metu skaitydama,net pagalvojau, gal pabaigą kitas žmogus parašė doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anj: 23 sausio 2013 - 21:05
QUOTE(bombonke @ 2013 01 23, 12:39)
gal galit kokią knygą rekomenduot kur veiksmas vyksta Egipte/apie Egiptą. na kad būtų pramoginio pobūdžio (ne istorinė)  su kokia mistika, trilerio elementais ir pan. ačiūūū  4u.gif

Tada gali patikti knyga Egiptologas 4u.gif nes man apie Egiptą patinka, bet mane veža labiau istorinės, šita tai tokia detektyvinė, todėl, manau, gali tikti Jums wink.gif
QUOTE(Germinė @ 2013 01 23, 19:32)

knyga superinė, bet būtent todėl manau, kad tai ne tai, ko ieško bonbonke ax.gif nes Sinuhė egiptietis man tokia labiau istorinė...o ne pramoginė ax.gif nors man ši knyga labai labai patiko.

Sveiki- seniai bebuvau čia blush2.gif naobettačiau, gal atsiras laiko- antradienį apsiginu diplomą ir ... smartass.gif
gal bent kažkiek atsipūsiu biggrin.gif iki kitų studijų lotuliukas.gif
Dabar pradėjau savo metų planą- Anna Karenina wub.gif berods skaičiau knygą dvyliktoje klasėje- labai patiko, bet dabar, manau, kad daug ką suvokiu visai kitaip...visgi patobulėjau nuo mergaičiukės iki brandžios moters doh.gif lotuliukas.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 23 sausio 2013 - 21:57