Įkraunama...
Įkraunama...

Miego sutrikimai (nemiga)

Man sutrikęs miegas, užmiegu ryte, atsikeliu vakare, man depresija, žiauraii blogai g.gif
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 12 09, 09:29)
sveikos,jungiuos i jusu buri.o yra kam taip vakare uzmiegu gerai pamiegu iki 3-5 ir vswio guliu vartaus ima nerimas ,prakaituoju.uzsimerkus toks jausmas,kad esu atsimerkus.turiu siuntima pas psichologa,tik nzn kada talona gausiu.savaite laiko taip kankinuos,nemiegodama.diena tikrai neprigulu einu i lauka,kad tik kuo daugiau nuvargti.kokius vaistukus pavartot,skyre xanax bet jos man nuima tik nerima.vakar zoleliu arbatos neuro geriau,bet jas turbut ilgai vartot reik.


nežaisk pati su benzodiazepinais nes tik sėsi ant jų ir viską išsiderinsi, bet aišku jokiso žolelės jau irgi nebepadės. Gali eit tiesiu taikymu pas psichiatrą bent parinks vaistus nes ką tu ten pas psichologą pametei aš nžn
Papildyta:
Aš tai visada turėjau miego problemų, kai maža buvau, pamenu, peitų miego nemiegodavau, eidavau meigot kokią 3 nakties, po to mokykloj buvo žiauru, užmigdavau 4, o 7 jau keltis ir šeštadieniais irgi, nu po to alkoholiai prasidėjo tai niekas taip ir nepasitaisė iki šiol
Turiu antidepresantus Remeron kurie migdo bet nuo jų bloga ryte, liepė pradėt nuo ketvirčio gert, vis atidėlioju nes bijau, bet tikiuosi kurį vakarą pradėt smile.gif nes tas miegojimas dieną ir vartymąsis naktį mane nužudys smile.gif o aplinkiniai galvoja, akd esu tinginė, darbo nesusirandu lovoj vartausi iš malonumo turbūt smile.gif net esu jus tokia frazę iš draugės kad depresija prasideda iš nieko neveikimo, o tu penkias valandas vartaisi lovoj taip skaudu girdėt paskui tokius žodžius nu žodžiu ne juokai čia
Papildyta:
O būna kaip erikuza sakė kad užmiega prabunda ir nebegali u-migt, čia tikri nemigos požymiai, tik aš vėliau užmiegu, pvz kokią 6 ir po kelių valandų prabundu, ir visą dieną kaip lavonas, arba išvis tris paras nemiegu, nepamenu kada buvo diena paskutinį kartą, kai miegojau kaip normalus žmogus g.gif
Atsakyti
Mane kankina nemiga,o kai užmiegu-miegu blogai labai,raumenys įsitempę visą naktį būna,nesugebu atsipalaiduot,todėl pabundu visu kūnu skaudančiu,nuo įsitempimo.Padeda amitriptilinas neblogai 25mg pusvalandį prieš gulant ir jėga.Tik dabar tenka nutraukt kuriam laikui..Mažinau nuo 25mg iki 12,5mg tada 10mg (bet tik 4 tab.turėjau) tai teko gan greit nutraukt.Dabar užmigt užmiegu kokią 3val.bet per naktį vėl įsitempus būnu ir vėl pabundu su skausmais raumenų.Ypač ant nugaros jaučiasi... unsure.gif unsure.gif bet dabar porą sav.matyt teks be jo miegot... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2012 12 10, 00:11)
Mane kankina nemiga,o kai užmiegu-miegu blogai labai,raumenys įsitempę visą naktį būna,nesugebu atsipalaiduot,todėl pabundu visu kūnu skaudančiu,nuo įsitempimo.Padeda amitriptilinas neblogai 25mg pusvalandį prieš gulant ir jėga.Tik dabar tenka nutraukt kuriam laikui..Mažinau nuo 25mg iki 12,5mg tada 10mg (bet tik 4 tab.turėjau) tai teko gan greit nutraukt.Dabar užmigt užmiegu kokią 3val.bet per naktį vėl įsitempus būnu ir vėl pabundu su skausmais raumenų.Ypač ant nugaros jaučiasi... unsure.gif  unsure.gif bet dabar porą sav.matyt teks be jo miegot... doh.gif

mergaites ne pas psichologa o pas psichoterapeuta turiu siuntima.nedaskaiciau.nu va as nakties pradesiu bijoti.nes vartaus kaip ungurys.atsibundu 5 jau su visam slapia karsta tipo,musa prakaitas paskui atvestu viskas gerai.cia must baime teber.dienom atrodo neber baimes,pradejau vel i zmones eit.cia man taip viskas susivele per pora savaitikiu.tai kol neuzdelsta noreciau greitai islipt.nesu as is miegaliu bet iki 7 jau pasnausdavau.
Atsakyti
bet tai tu supranti kad pas psichoterapeutą reikia lankytis kokius metus kad kas nors pasikeistų
bet pvz man kiek lankiau nepadėjo
jis tau nieko nediagnozuos ir vaistų neišrašys nebent nustatys kad vaikystėj kokią traumą apturėjai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devuška: 10 gruodžio 2012 - 15:46
QUOTE(devuška @ 2012 12 10, 15:42)
bet tai tu supranti kad pas psichoterapeutą reikia lankytis kokius metus kad kas nors pasikeistų
bet pvz man kiek lankiau nepadėjo
jis tau nieko nediagnozuos ir vaistų neišrašys nebent nustatys kad vaikystėj kokią traumą apturėjai  lotuliukas.gif

o tai kur kreiptis,kad kazkas pagerintu miega?ka daryti?kad nebesokineti is lovos isitempus?
Atsakyti
o tai psichiatras ką sakė ar nebuvai
Atsakyti
Girdėjau, kad Vilniuj lyg yra kažkokia miego klinika, reikės pasidomėti, nes mane nemiga varo iš proto, raminantys kažkiek padeda, bet labai susilpnino atmintį doh.gif , nieko nebeprisimenu, greit pamiršiu vaiko vardą verysad.gif Gal kas girdėjot apie tą kliniką?
Atsakyti
QUOTE(wertyle @ 2013 01 03, 20:55)
Girdėjau, kad Vilniuj lyg yra kažkokia miego klinika, reikės pasidomėti, nes mane nemiga varo iš proto, raminantys kažkiek padeda, bet labai susilpnino atmintį doh.gif , nieko nebeprisimenu, greit pamiršiu vaiko vardą verysad.gif  Gal kas girdėjot apie tą kliniką?

Antakalnyje,šalia Sapiegos ligoninės yra Miego sutrikimų centras.Deja apie jį nieko nežinau.Pati miegu tik su amitriptilinu,nors pradėjo ir jis nebeveikt normaliai.Nors išgeriu 25mg.vis tiek neužmiegu pusantros valandos,o ir kokybė miego nekokia.Nesijaust poveikio pradėjo po to,kai negėriau jo virš 2 sav.... verysad.gif
Atsakyti
Sveiki,
Viena žinomiausių farmacinių kompanijų išleido naują produktą, maisto papildą, kurio sudėtyje yra Melatoninas - natūralus miego fermentas, kuris gaminasi žmogaus organizme ir skiriamas gydant miego sutrikimus, nuo vasario mėnesio atsiras vaistinėse.
Jei kažkuri iš Jūsų norėtų nemokamai jį išbandyti bei gauti šio produkto nemokamai metams, bus reikalinga sutikti papaskoti savo "sėkmės istoriją" bei įdėti nuotrauką į kasmet leidžiamą sveikatos žurnalą, tiražas apie 700.000 egzempliorių.
Jei norite išbandyti, sutinkate papasakoti apie savo sėkmę vartojant šį papildą, prašome rašyti man AZ, suteiksiu daugiau informacijos.
Atsakyti
visų pirma- melatoninas yra hormonas, o ne fermentas.
O antra
QUOTE
Melatoninas stipriai įtakoja hormonų balansą. Mažomis dozėmis jis didina progesteroną, o didelėmis jį inhibuoja, tuo pačiu metu didindamas estrogeną ir prolaktiną, ir tai sukelia padidinto jautrumo būsenas (net iki panikos atakų). Be to, jis sumažina skydliaukės aktyvumą, bet padidina adrenaliną, o tai sukelia nemigą ir nervinę įtampą (tai yra daro poveikį visiškai priešingą nei  reklamuoja melatonino pardavėjai). Neretai melatoninas sukelia nuovargį ir gali didinti migreną, bepriežastinį nerimą ir sukelti vidurių užkietėjimą.
Svarbu paminėti, kad kas trečiam žmogui, kuriam paskiriamas melatoninas nemigai pašalinti, jis sukelia ją dar didesnę, ir tuomet skiriamos dar didesnės melatonino dozės, taip išderinant organizmo hormonų balansą bei paros ritmus dar labiau. Melatonino preparatai griežtai draudžiami nėščiosioms ir asmenims iki 25 metų.

Kad suprastumėte melatonino veikimo subtilumą, reikia paminėti, kad mokslininkai, norėdami išgauti keletą miligramų melatonino, turėjo perdirbti 250 000 galvijų kankorėžinių liaukų. Galima sakyti, kad melatoninas veikia nanotechnologijų lygyje

taigi, prieš sutikdamos būti kažkokios užsienio firmos bandomaisiais triušias, gerai pagalvokit.
Atsakyti
O jus magnio po 500 mg bent 2 savaites pagert bandet? Ir gyvenimo ritmo, sveikos gyvensenos prisiziuret? Kraupu kai cia kalbama dar ir apie alkoholi, kai tokiu atveju net kavos, arbatos su kofeinu, kakavos, jokiu sokoladu negalima doh.gif:

Joga, meditacija, pasvajojimai pries miega - jokio TV ar kompiuterio pries miega. Sportas ryte / dienos metu, sveikas maistas, vakare - tik lengvas maistas, jokios mesos ar kt. sunkiai virskinamu produktu.

O su vaistais isvis geriau neprasidet, net zoleliniais. Geriau aromaterapija isbandykit. Sventagarsviu saknys, levanda, bergamote, mandarinas, apelsinas, nardas, taurioji didramune, balzaminis kenis...yra daug. Pvz. taurioji didramune + nardas + mandarinas arba bazilikas + taurioji didramune + ylang ylang arba viena sventagarsve, galima i garintuva, ant pagalves lasint arba masazini alieju pasigamint wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovido: 15 sausio 2013 - 09:44