Įkraunama...
Įkraunama...

Miego sutrikimai (nemiga)

Sveikos, radau sita tema- nedaug prirasyta, bet gal dabar kas atsilieps sia tema, gal kas turit problemau, ??? man dabar labai prastai...
Atsakyti
Pastaruoju metu jauciu, kad labai issiderinau viduje, sutriko miegas.
Kartais, kai labai buna visai blogai su miegu, isgeriu Acomininum homeopatiniu laseliu, bet pastebejau, kad gal nuo ju, tiksliai nezinau, pradejo skaudet skrandi. Juos reikia gert pries valgi, tusciu skrandziu.
Ka vartojat, kai sutrinka miegas?
Atsakyti
va ir as juos geriu, man lyg ir normaliai. nuo ju tikrai neturetu skaudet skrandzio, nes cia gi naturalus, zoleles...dar geriau irgi naturalius"ramus miegas", va jie labai geri thumbup.gif . cia is tos kolekcijos, kur su zmonem nuspiesta, ju visokiausiu buna. viena plokstele kazkur kainuoja apie 9lt. piliuliu berods 30, tai bus 30 dienu, nes reikia isgerti viena valada pries einant gult.
o tai galjaudienies labai, kad issiderino? man tai nuo nervinimosi issiderino visas vidus, daba bandau atstatinet.
Atsakyti
QUOTE(Adele @ 2005 04 22, 14:02)
Ka vartojat, kai sutrinka miegas?

Vyrą, ką gi daugiau blush2.gif

O jei rimtai - labai padeda vakarinis pasivaikščiojimas lauke. Poto jau ne aš vaikus, o jie mane migdo biggrin.gif
Atsakyti
na nezinau, nera labai gerai tie Acimininum lasiukai, akys buna tarsi smelio pripiltos...Gal koki 1 karta galima butu isgert, o ne 3 per diena...Ne toks butu apsnudimas.
Atsakyti
as vartoju ir man thumbup.gif .kontaktinius lesius nesioju ir nieko bloga ant akiu nejauciu tongue.gif
Atsakyti
o kiek ilgai galima juos vartot?ar nepriprantama?
Atsakyti
QUOTE(Adele @ 2005 04 25, 15:55)
o kiek ilgai galima juos vartot?ar nepriprantama?

gali juos vartoti ilgai, nes jie yra is zoleliu (homeopatiniai). na suvartojus visa ta bonkute manau viskas turi susitvarkyti, nes man uztenka pora trejeta dienu ir viskas stoja i savo vietas smile.gif
Atsakyti
vat man pvz labai patinka kapsules Triptan. skamba kaip koks triper biggrin.gif bet cia nuo nemigos.kapsule vakare ir gerai miegu:)
Atsakyti
Mano galva, geriausias vaistas nuo nemigos - nuovargis. Per dieną taip nusikalu, kad dar nespėjus galvos ant pagalvės padėt lūžtu. O anksčiau būdavo, kad blūdiju iki keturių ryto, tik tada užsnaudžiu.... verysad.gif
Atsakyti
Turiu šią problemėlę jau keletą metų: arba iki paryčių neužmingu, arba greitai užmingu (jei prieš tai buvo nemigos naktis), o po valandos - pusantros jau vėl akys lipa iš kaktos... Esu išbandžiusi įvariausias arbatas, pieną, pasivaikščiojimus/pasimylėjimus ir t.t. Esu išbandžiusi ir vaistukus: LEXOTANIL'į, HYPNOGEN'ą ir t.t. Vaistai veikia labai konkrečiai: lūžtu ir iki ryto jokių emocijų. Kartą vyras pasakojo, kaip aš naktį atsikėliau, nuėjau prie mergučės lovos, ją apklojau ir vėl toliau miegu. O aš neprisimenu, nors visus naktinius blakutinėjimus galiu išvardinti rytą... Štai tada ir lioviausi gerti visus tuos cheminius vaistus (išsigandau, kad kokį kartą išeisiu iš namų miegodama ir kelio atgal nerasiu biggrin.gif ). Dabar geriu BIONAL firmos augaliniu pagrindu sukurtus vaistukus RAMUS MIEGAS. Miegas ne toks gilus, bet vis viena miegas mirksiukas.gif .
Beje, nuovargis mane veikia priešingai - kuo labiau išvargusi, tuo sunkiau užmiegu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 06 gegužės 2005 - 09:38
sako, kai viduj kazkas sujaukta, netvarka, tai ir blogai miegasi....kazkaip mintis matyt reikia nukreipt teigiama linkme
Atsakyti