Įkraunama...
Įkraunama...

Bioenergetikai ir parapsichologai

Kokiais klausimais konsultuoja?

Sveikos. Buvau pas ji. Nuvyle. Galvojau, kad isvalys biolauka mano, mano seimos (esu girdejus, kad tai galima padaryt per mane). O jis kaip kokia bureja apie ateiti,  praeiti (del praeities isvis nenorejau jo pasakojimu). Patarimu, ka daryt pazere. Bet jo patarimai, kaip psichologo. Nereik del ju turet bioenergetiniu gabumu.

Pries kelis men.buvau pas J.Markuna. Jo isvedziojimai suneramino, isgasdino galima sakyt. Bet po sio vizito jauciau ramybe ir visa del ko buvau kazkuri laika buvo labai gerai. Tikiu, kad jis kazkaip isvale ta musu biolauka.

Manau, zinau krypti problemu sprendimui. Nesu turinti daug valios joms spresti. Jei rankos nusvirs, nesusitvarkysiu, pagalbos ieskot turiu vilties pas JMarkuna. Nes as bioenergetika tik taip suprantu.

Atsakyti

Gal kas esate buve pas bioenergetika Jona is Vilniaus turi zmona Dalia. Labai reik

Atsakyti

Sveikos, ar esat buvusios pas Ieva Gelziniene Siauliuose? Kokie atsiliepimai? :)

Atsakyti

Sveikos, ar esat buvusios pas Ieva Gelziniene Siauliuose? Kokie atsiliepimai? :)

Taip lankausi pas ja jau daugiau nei 10 m. nei karto nenuvyle. 

Atsakyti

Taip lankausi pas ja jau daugiau nei 10 m. nei karto nenuvyle. 

Lankotes del sveikatos problemu ar kitais klausimais? :) 

Atsakyti
Gal galite parekomenduoti bioenergetiką Kaune, kuris dirba su sveikatos problemomis, nužiūrėjimu?
Atsakyti

stebiuosi kai kam nors padeda.

Atsakyti

stebiuosi kai kam nors padeda.

Galiu paklausti kodel tai jus stebina? Netikite, kad tai yra imanoma?

Atsakyti
QUOTE(four roses @ 2018 04 25, 15:52)
<p>stebiuosi kai kam nors padeda.</p>

saviitaiga daro stebuklus bigsmile.gif
Atsakyti

Galiu paklausti kodel tai jus stebina? Netikite, kad tai yra imanoma?

tiesiog teko bandyti. poveikio jokio nepajutau. manau cia del to, kad gal ne labai tikejau. o jei tikeciau tai padetu. tai cia jei tikeciau, kad stulpas gydo, tai irgi padetu. o bioenergetiku konsultacijos ir kainuoja nemazai. 

Atsakyti

Jeigu uztektu vien saviitaigos, daugiau zmoniu butu sveikesniu tiek emociskai, tiek fiziskai, bet tikrove yra kitokia.

Uz kitus negaliu sakyti kas liecia atlygio, bet kai dirbu su zmogumi, tai jeigu zmogus nejaucia/nemato rezultato, tada ir atlygio neimu.

Atsakyti

Jeigu uztektu vien saviitaigos, daugiau zmoniu butu sveikesniu tiek emociskai, tiek fiziskai, bet tikrove yra kitokia.

Uz kitus negaliu sakyti kas liecia atlygio, bet kai dirbu su zmogumi, tai jeigu zmogus nejaucia/nemato rezultato, tada ir atlygio neimu.

na tai tada turejo buti efektas, nes ne pas viena buvau, bet deja jo nebuvo. kai neini pas kokius 4 ir nieko nepajauti, tai tiesiog jau ir nebetiki. 

o jus kokias technikas naudojat?

Atsakyti