Įkraunama...
Įkraunama...

Bioenergetikai ir parapsichologai

QUOTE(four roses @ 2018 04 28, 10:53)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Moonlightmagic" data-cid="72085069" data-time="1524854482"><div><p>Jeigu uztektu vien saviitaigos, daugiau zmoniu butu sveikesniu tiek emociskai, tiek fiziskai, bet tikrove yra kitokia.</p><p></p><p>Uz kitus negaliu sakyti kas liecia atlygio, bet kai dirbu su zmogumi, tai jeigu zmogus nejaucia/nemato rezultato, tada ir atlygio neimu.</p></div></blockquote><p>na tai tada turejo buti efektas, nes ne pas viena buvau, bet deja jo nebuvo. kai neini pas kokius 4 ir nieko nepajauti, tai tiesiog jau ir nebetiki. </p><p>o jus kokias technikas naudojat?</p>

Todėl, kad pataikėte pas apsišaukėlius, tikriausiai. Juk čia ne ta sritis, kur diplomo reikia, bele kas gali bet kuo apsiskelbti. Pas jus pačias Tarot temoje visokių yra, jau kad priburs, tai biggrin.gif Vienai juk tiesiai šviesiai viena moteris parašė, kad nesąmoningai įžvelgė, o ta vistiek toliau visoms "kortas dėlioja" smile.gif
Atsakyti

Todėl, kad pataikėte pas apsišaukėlius, tikriausiai. Juk čia ne ta sritis, kur diplomo reikia, bele kas gali bet kuo apsiskelbti. Pas jus pačias Tarot temoje visokių yra, jau kad priburs, tai biggrin.gifVienai juk tiesiai šviesiai viena moteris parašė, kad nesąmoningai įžvelgė, o ta vistiek toliau visoms "kortas dėlioja" smile.gif

kodel iskart pas apsisaukeli? esme ta, kad visiems efektas buvo. as pasikalbejau ten su zmonemis. sakiau, kad efekto nera. tai kaip uzsipuole mane. sako as jau 10 metu vaikstau. kaip gerai padeda. ziuriu visiems tas efektas buvo kaip suprantu isskyrus mane, tai tos moteriskes pasistenge mane kuo greiciau uzciaupti, kad nekalbeciau as nieku. tai va as irgi likau nieko nesupratus.  :unsure:​ 

Atsakyti
QUOTE(four roses @ 2018 04 28, 12:02)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="72085396" data-time="1524905545"><div><p>Todėl, kad pataikėte pas apsišaukėlius, tikriausiai. Juk čia ne ta sritis, kur diplomo reikia, bele kas gali bet kuo apsiskelbti. Pas jus pačias Tarot temoje visokių yra, jau kad priburs, tai vartotojo įkelta nuotraukaVienai juk tiesiai šviesiai viena moteris parašė, kad nesąmoningai įžvelgė, o ta vistiek toliau visoms "kortas dėlioja" vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>kodel iskart pas apsisaukeli? esme ta, kad visiems efektas buvo. as pasikalbejau ten su zmonemis. sakiau, kad efekto nera. tai kaip uzsipuole mane. sako as jau 10 metu vaikstau. kaip gerai padeda. ziuriu visiems tas efektas buvo kaip suprantu isskyrus mane, tai tos moteriskes pasistenge mane kuo greiciau uzciaupti, kad nekalbeciau as nieku. tai va as irgi likau nieko nesupratus.  unsure.gif​ </p>

Taip iš jūsų nuskambėjo. Iš karto galėjote parašyti, kad kitiems padėjo, bet jums - ne.
Jūs dirbate su Tarot. Jei jau ir tada dirbote, kai buvote, gal esmė čia? Gal kažkas jus blokuoja.
Atsakyti

Taip iš jūsų nuskambėjo. Iš karto galėjote parašyti, kad kitiems padėjo, bet jums - ne.
Jūs dirbate su Tarot. Jei jau ir tada dirbote, kai buvote, gal esmė čia? Gal kažkas jus blokuoja.

na persiprasau. nepagalvojau.  :D su taro as esu labai seniai. ir aisku tuo metu irgi buvau, bet tai buvo labiau kaip hobis ir tik man paciai. retai kazkieno is artimuju tarpo prasymu pasiziuredavau kazka. o problemu su sveikata turejau dar iki taro, bet tiesa tada neteko lankytis pas jokius bioenergetikus.  :4u:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo four roses: 28 balandžio 2018 - 12:14
QUOTE(4blueflower @ 2018 02 27, 12:53)
Gal galite parekomenduoti bioenergetiką Kaune, kuris dirba su sveikatos problemomis, nužiūrėjimu?


Pažinojau vieną labai gerą bionergetikę Kaune.Deja, jau neprisimenu jos pavardės, nes praėjo nemažai metų.Tik prisimenu, kad gyveno Eiguliuose, butas jos 9 aukšte.
Tik mane pamačius, iškart pasakė, kad ką tik patyriau didelį stresą.Tiesa.Paskui man pasakė, kad labai išlavintos balso stygos.Irgi tiesa, nes giodojau chore.Daug labai teisingų dalykų man pasakė.
Atsakyti

Pažinojau vieną labai gerą bionergetikę Kaune.Deja, jau neprisimenu jos pavardės, nes praėjo nemažai metų.Tik prisimenu, kad gyveno Eiguliuose, butas jos 9 aukšte.
Tik mane pamačius, iškart pasakė, kad ką tik patyriau didelį stresą.Tiesa.Paskui man pasakė, kad labai išlavintos balso stygos.Irgi tiesa, nes giodojau chore.Daug labai teisingų dalykų man pasakė.

tai turbut pas bioenergetika einama ne tam, kad jis pasakytu kazka. bent jau as tikejausi is ju tikrai ne to. o ar poveikis kazkoks buvo nerasot. ar tik ejot pasikalbeti su bioenergetike.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo four roses: 28 balandžio 2018 - 15:10
Man ši bionergetikė padėjo labai daug, psichologiškai ir net fiziškai.Poveikis buvo, nes padėjo atsistoti ant kojų iš po labai didelio patirto streso. unsure.gif
Atsakyti

Man ši bionergetikė padėjo labai daug, psichologiškai ir net fiziškai.Poveikis buvo, nes padėjo atsistoti ant kojų iš po labai didelio patirto streso. unsure.gif

tai va tada butent keista kodel issitryne is atminties jums viskas, tarsi bereiksmis dalykas. nes logiska kas padejo, isimeni, nes nezinai kas bus rytoj. gal vel prireiks paciam ar artimui. as bent pamenu visus pas ka buvau ir kontakta kazkoki ir varda. jei nepamenu gatves pavadinimo, tai bent zinau ta vieta. nors man ten niekas ir nepadejo. tiesiog atmintis gera.  :P​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo four roses: 28 balandžio 2018 - 16:14

na tai tada turejo buti efektas, nes ne pas viena buvau, bet deja jo nebuvo. kai neini pas kokius 4 ir nieko nepajauti, tai tiesiog jau ir nebetiki. 

o jus kokias technikas naudojat?

I pirma jusu klausimo dali, teisingai atsake Monteverte. Galiu truputi papildyti. Zmogus kuris is dalies ar pilnai yra magijos adeptas, jam padeti nevisada pavyksta arba bent jau ne kiekvienas ta gali padaryti. Gal kartais ir nenori :) Nes jis kaip ir privalo moketi "valytis" nuo negatyvo. Net ir tuo atveju, jeigu tik kartais kelia kortas ir ypac kitiems zmonems. Nesvarbu kiek iziurite kortose, bet gaunant informacija, ji ateina is zmogaus informacinio lauko. Daugumai norisi pasiziureti ateiti, gerai jeigu dar savo, bet jeigu ziurima kito zmogaus ateitis, kaip jam sekasi, ka galvoja ir pan., o jis pats nedave tokio sutikimo, tai uz tokius darbelius galima ne juokais prisizaisti.

Kokiom butent technikom dirbu negaliu pasakyti, su kiekvienu individualiai. Esu baltos magijos praktikas :aciuks:

Atsakyti

I pirma jusu klausimo dali, teisingai atsake Monteverte. Galiu truputi papildyti. Zmogus kuris is dalies ar pilnai yra magijos adeptas, jam padeti nevisada pavyksta arba bent jau ne kiekvienas ta gali padaryti. Gal kartais ir nenori :) Nes jis kaip ir privalo moketi "valytis" nuo negatyvo. Net ir tuo atveju, jeigu tik kartais kelia kortas ir ypac kitiems zmonems. Nesvarbu kiek iziurite kortose, bet gaunant informacija, ji ateina is zmogaus informacinio lauko. Daugumai norisi pasiziureti ateiti, gerai jeigu dar savo, bet jeigu ziurima kito zmogaus ateitis, kaip jam sekasi, ka galvoja ir pan., o jis pats nedave tokio sutikimo, tai uz tokius darbelius galima ne juokais prisizaisti.

Kokiom butent technikom dirbu negaliu pasakyti, su kiekvienu individualiai. Esu baltos magijos praktikas :aciuks:

aisku. na supratau. o kaip jums su tom kortom buna, nes juk irgi jas naudojat? 

Atsakyti

ir siaip as turiu problemu su sveikata nuo paauglystes. o su kortom esu nuo 21 metu. tai as neinu "valytis" kazkokio negatyvo uzgyvento per burimus. 

Atsakyti

ir siaip as turiu problemu su sveikata nuo paauglystes. o su kortom esu nuo 21 metu. tai as neinu "valytis" kazkokio negatyvo uzgyvento per burimus. 

Jeigu yra problema, yra salia jos ir sprendimo budas. Gal ne viska padarete, kad surasti atsakyma i sau rupima klausima, o gal jis buvo, bet jo nepriemet.

Per bet kokia liga, norima kazka iki musu danesti. Daznai tai parodo, kad kazko nenorime priimti gyvenime, nesuprantame ar norime, kad butu kaip mums norisi. Nuoskaudos, nepasitenkinimas (savimi, artimais, aplinkiniais), pyktis, pavydas ir kitos neigiamos emocijos, viduje sudaro energetinius blokus, kurie trukdo per mus teketi gyvybingumo energijai ir toje vietoje prasideda problemos.

Dar galimas variantas, kad problemos persiduoda mamos ar tecio linija. Tokiu atveju vien bioenergetinio valymo nepakanka, nes reikia dirbti su proteviu kanalais.

Buna, kad zmogui ir paciam su savimi reikia dirbti, o tai ko gero sunkiausias darbas. Energetiskai nuvalai, o jis taip ir nepakeicia savo gyvenimo budo, iprociu. Taigi viskas po kurio laiko ir vel gali gristi.

Negaleciau nepamineti ir neigiamu programu tokiu kaip "porcia" - jos retai pasitaiko, dazniau nuziurejimai ir pan.

Kiekvienas atvejis yra individualus.

Atsakyti