Įkraunama...
Įkraunama...

Bioenergetikai ir parapsichologai

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 06 25, 17:20)
Čia ir yra skirtumas - ar Jėzus šalia tavęs, ar tu šalia Jėzaus. Jo mokiniai gydė ir piktąsias dvasias išvarinėjo tik "Jėzaus Kristaus vardu" - gydė ne jie, o būtent Jis. Netaikau aš čia nieko asmeniškai tau - bergždžias reikalas būtų su tokia diskusija. Tiesiog Kristaus pasekėjai neturi jokių ypatingų galių, o jei kažkas tokius dalykus prisiskiria sau, tegu ir savo begalinei meilei, tai jau nėra iš Dievo.

Reikistai negydo. Jie yra tik Dievo kanalas. Gydo Dievas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 06 25, 18:58)
Reikistai negydo. Jie yra tik Dievo kanalas. Gydo Dievas.  smile.gif

O kas jų dievas?
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 06 25, 18:22)
O kas jų dievas?

Visų mūsų Dievas yra tas pats.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 06 25, 19:52)
Visų mūsų Dievas yra tas pats.

Žinai, tikrai neįtikintum, kad satanisto "dievas" yra tas pats, kaip ir mano Dievas. Tad kas tie "visi mes", apie kuriuos kalbi?
Atsakyti
Tu mane lygini su satanistais? Oho lotuliukas.gif
Atsakyti
O kur čia ta Genutė reziduoja? Pas vieną kažkokią buvau kur rotušėj, tai mane visai lauk išmetė doh.gif Sako neturi tu problemų... neturi... maždaug atsiskaitom ir viskas... blink.gif Gal mano klausimai per kvaili arba per protingi, nesupratau g.gif

Dar kažką Smalsutei norėjau parašyt, bet nesigauna blush2.gif Man kažkaip trūksta šviesos tavo pasisakymuose g.gif Gal kad viskas virtualiai g.gif Ai, einu lempą užsidegsiu ir bus šviesu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 06 25, 20:41)
Tu mane lygini su satanistais? Oho  lotuliukas.gif

Nieko aš nelyginu - tiesiog pateikiau vaizdesnį pavyzdį, kad nesam mes jau visi tokie "viena". O ir šiaip - kuo tarkime Judas buvo gersnis už satanistą, o štai MamaLupa vos ne galvą guldyti už jį pasiruošus - viskas neva pagal Kūrėjo valią ir viskas tobula? Na nesutinku ir tiek.
Papildyta:
QUOTE(Stiuardese @ 2006 06 25, 22:40)
Dar kažką Smalsutei norėjau parašyt, bet nesigauna  blush2.gif Man kažkaip trūksta šviesos tavo pasisakymuose  g.gif Gal kad viskas virtualiai  g.gif Ai, einu lempą užsidegsiu ir bus šviesu lotuliukas.gif

Prašom nesivaržyti. mastau.gif

Dėl šviesos tai... nuo monitoriaus vistiek gi ne visiškas patamsis, bet dėl lempos - čia jau skonio reikalas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 06 25, 08:00)
Jėzus apie jas kalbėjo taip: "Kas ne su manimi, tas prieš mane, ir kas nerenka su manimi, tas barsto." (Lk. 11,23)



As neklausiau kas sake Jezus, as klausiau taves - tu labai grieztai pasmerkei, tai pamaniau kad tiklsiai zinai kas tai per jegos... o kristumi dangstytis kiekvienas mazarastis taip pat gali... bigsmile.gif
Atsakyti
gal kas buvot susidure su Zenonu is Kulautuvos,ar su Jonu Morkunu(jo yra knyga "gyvenimo nesekmiu priezastys ir galimybes ju isvenkti"ar panasiai)Morkunas tai turi ikures sveikuoliu kluba Satva ten veda paskaitas ir po to priima zmones bet l. sunku usirasyti.susiduriau su jais pries daugiau nei metus ir iki siol nezinau padejo jie ar ne g.gif ,kad nepakenke tai tikrai-buvau del vaiko sveikatos...
Atsakyti
QUOTE(MamaLupa @ 2006 06 27, 00:36)
As neklausiau kas sake Jezus, as klausiau taves - tu labai grieztai pasmerkei, tai pamaniau kad tiklsiai zinai kas tai per jegos... o kristumi dangstytis kiekvienas mazarastis taip pat gali... bigsmile.gif

Mieloji, niekuo negaliu padėti, jei Tave erzina mano tikėjimas. Aš Kristumi ne dangstausi, o tikiu. Galbūt Tau tos citatos ir nereiškia nieko, bet man tai yra tikra ir ne viena iš daugybės kitų alternatyvų.

Beje Vilniuje veikia centras, kur gali kreiptis nukentėjusieji nuo tokių "geranoriškų gydytojų", kaip parapsichologai ar bioenergetikai. Vaizdelis, patikėkite, kraupokas. Tokių pasižaidimų pasėkmių nė priešui nelinkėčiau... Bet ar "keletas" sudaužytų gyvenimų yra pakankama priežastis nutraukti mulkinimui skirtas "paslaptingas" TV laidas ar apskritai sugrįžti prie "atgyvenusių", "aiškių kaip 2 kart 2" tiesų?

Beje nesmerkiu aš žmonių - smerkiu nuodėmę, kurią jie daro. Kiekvienas, kad ir labiausiai paklydęs parapsichologas, visgi yra mylimas Dievo vaikas - kviečiamas atsigręžti į tikrąjį "Kelią, Tiesą ir Gyvenimą."
Atsakyti
as esu isklausiusi labai daug Jono Markuno paskaitu, kelis kartus skaiciau jo knyga bei buvau keliose diagnostikose. man padejo. suzinojau daug informacijos. prireike tik laiko ir susivokimo ka as ne taip darau ir ka turiu pakeisti.
viskas priklauso nuo musu paciu, tad ir savo ligas apsigydziau pati.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 06 27, 03:23)
Mieloji, niekuo negaliu padėti, jei Tave erzina mano tikėjimas. Aš Kristumi ne dangstausi, o tikiu. Galbūt Tau tos citatos ir nereiškia nieko, bet man tai yra tikra ir ne viena iš daugybės kitų alternatyvų.

Beje Vilniuje veikia centras, kur gali kreiptis nukentėjusieji nuo tokių "geranoriškų gydytojų", kaip parapsichologai ar bioenergetikai. Vaizdelis, patikėkite, kraupokas. Tokių pasižaidimų pasėkmių nė priešui nelinkėčiau... Bet ar "keletas" sudaužytų gyvenimų yra pakankama priežastis nutraukti mulkinimui skirtas "paslaptingas" TV laidas ar apskritai sugrįžti prie "atgyvenusių", "aiškių kaip 2 kart 2" tiesų?

Beje nesmerkiu aš žmonių - smerkiu nuodėmę, kurią jie daro. Kiekvienas, kad ir labiausiai paklydęs parapsichologas, visgi yra mylimas Dievo vaikas - kviečiamas atsigręžti į tikrąjį "Kelią, Tiesą ir Gyvenimą."


Beje, gerais ketinimais ir pragaras grystas...O ar zinai, kad jei jau supranti, jog mane erzina tavo tikejimas, tai juk Biblijoje raso, kaip reikia elgtis kai nevalgai mesos ir eini ten kur ja valgo... ir apie kito papiktinima ten taip pat raso...taip kad net ir uz mano susierzinima esi pati atsakinga...ziurek geriau savo darzo...ravek savas piktozles.Kategoriskumas dar nei vieno prie gero neprivede.

Neik kiek manes neerzina tavo tikejimas.Erzina pasiputimas ir nesusivokimas, bei kitu nuomoniu netoleravimas - tik taip ir ne kitaip - arba su tavimi, arba bedievis....bet ir erzinimas tik toks, kad kaip ir tu , as rasau savo nuomone, kuri nesutampa su tavaja
O tai kas kaltas, kad zmones neatskiria mulkintoju, kurie save vadina parapsichologais ar dar kaip kitaip? O ir dirbant su jais reikia keisti mastyma, nes jei nekinta mastymas ir elgesys, liga gryzta ir manifestuoja is naujo.Kalbos nera kai susitinka du akli ir bando koreguoti Dieviskuosius istatymus, tai ir sugriuva viskas, ir kencia kunas... kas cia naujo? g.gif
O ka tai bendro turi su gydanciaisiais bioenergetikais? O ka - ar nuo mediku klaidu dar niekas ir niekada nera nukenteje?Apie ka tu cia kalbi? Gal kada gyvenime pamatysi savo pasiputyma... verkt norisi nuo tokio kategoriskumo ir nesusivokimo.Tiketi gerai, bet dar ir gyventi reikia pagal tikejima...Suriktavus savo tikejima kaip apatinius savo spintoje ir didziuojiesi... sakai nesmerki zmoniu? tik smerki ju daroma nuodeme?Idomiai tu cia.Iseitu, kad pati be nuodemes?Liudesys uzlieja sirdi tokius postus skaitant.Tiketoja i Kristu... g.gif Nusimesk pasiputymo marskinius, ba atsitiks dar kaip tai varlei, kuri pries jauti putesi...va tada tikrai bus gaila
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaLupa: 27 birželio 2006 - 14:27