Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 36 tema

QUOTE(agė-melagė @ 2013 01 05, 01:05)
Manau lenta nebūtina. Užtenka programos. O prie smailikų galima ir vardus parašyt. Tada kiekvienas savo nusitemptų. Ypač, jei klasėj turit daug pelių. Notebooke jos naudojamos. tik visos vienos išvaizdos. Bet visai gerai veikia.

Reikės pabandyti. Pelių turiu daug. O gal šabloną su tais smailais turit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivajazz @ 2013 01 05, 00:10)
Reikės pabandyti. Pelių turiu daug. O gal šabloną su tais smailais turit ax.gif

Smailikų pilnas google lotuliukas.gif O geriausia naudot neribotą daugiklį. ir vietos nedaug užims ir diagramą greitai ir aiškiai pasidarysit
Labanakt
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2013 01 04, 21:48)
Mergaitės, ką Jūsų vaikai deklamuoja raiškiojo skaitymo konkurse. Gal galite parekomenduoti kas būtų geriau. Mano praėjusiais metais mergaitė deklamavo J. Marcinkevičiaus „Greitoji pagalba“ ištrauką, tai tikrai gerai pasirodė.

Šiais metais aš organizuoju mokykloje skaitovų konkursą. Nežinau tik kada vyks Vilniuje, ar mes dar spėsime, gal kas iš vilniečių žino blush2.gif Mano pirmokiukai, tai nežinau ką ir duoti deklamuoti, gal kas pernai ką davėte, kad tiktų pirmokams blush2.gif Na , o dabar labanakt, einu miegoti.
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2013 01 05, 00:08)
Aš dar duodu lipnius lapelius obuoliuko formos, kuriame turi nupiešti smailiką, kartais kai ką užrašyti ir išeinant iš klasės priklijuoti ant lentos.

drinks_cheers.gif Mes irgi reflektuojam su lipniais lapeliais. Prieš pamoką kiekvienas ant lapelio užsirašo savo vardą. Tada numeruoja užduotis ir kiekvieną atliktą užduotį vertina šypsenėlėmis. Pamokos gale priklijuoja savo šypsenėlę prie tam tikros šypsenėlių grupelės ( rimta šypsena, liūdna, linksma). Geriau nei diagrama thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(tigruole @ 2013 01 05, 00:34)
Mano pirmokiukai, tai nežinau ką ir duoti deklamuoti, gal kas pernai ką davėte, kad tiktų pirmokams blush2.gif

Ir man aktualu- pirmokams tinkantys eilėraščiai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivajazz @ 2013 01 05, 00:10)
Reikės pabandyti. Pelių turiu daug. O gal šabloną su tais smailais turit ax.gif

Vakar per metodinį pasitarimą kaip tik buvo kalba apie pelytes.
daivajazz, gal žinai, kiek kainuoja pelių rinkinys? Kas ja perka- mokykla, patys mokytojai ar tėvai finansuoja? Kaip dažnai jų reikia pamokose?
Atsakyti
QUOTE(gabija4 @ 2013 01 04, 12:03)
Mergaitės, atsiprašau, aš turbūt savo šitom knygom užkišau visą pirmą paštą.  smile.gif
SORRY

dėkui, gabija, kad prisidedi prie lobyno 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2013 01 05, 12:09)
Vakar per metodinį pasitarimą kaip tik buvo kalba apie pelytes.
daivajazz, gal žinai, kiek kainuoja pelių rinkinys? Kas ja perka- mokykla, patys mokytojai ar tėvai finansuoja? Kaip dažnai jų reikia pamokose?

Mūsų mokykla neturi rinkinio. Aš pati turėjau vieną skirstytuvą, antrą nusipirkau. Peles pasiėmiau savo kelias, kelias pirkau, kitas atsinešė vaikai. Taip ir naudojuosi. Su ketvirtokais naudoju mažiau, su antrokais trečiokais kažkaip daugiau naudojau. Dabar stringa pelių programa - rodyti galiu, taisyti seną galiu, o naujo kurti negaliu doh.gif kompiuteristas suranda man tas peles, po kiek laiko vėl tas pats
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivajazz: 05 sausio 2013 - 12:11
QUOTE(daivajazz @ 2013 01 05, 12:09)
Mūsų mokykla neturi rinkinio. Aš pati turėjau vieną skirstytuvą, antrą nusipirkau. Peles pasiėmiau savo kelias, kelias pirkau, kitas atsinešė vaikai. Taip ir naudojuosi. Su ketvirtokais naudoju mažiau, su antrokais trečiokais kažkaip daugiau naudojau. Dabar stringa pelių programa - rodyti galiu, taisyti seną galiu, o naujo kurti negaliu doh.gif kompiuteristas suranda man tas peles, po kiek laiko vėl tas pats

Labas rytas, oi kaip man dar reikia tokių IKT seminarų. Viename esu buvusi su tom pelėm, bet taip ir liko tik seminaras.
Na ką, žiemužė vėl bando atkeliauti. Pas mus šiek tiek sniegelio yra.
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2013 01 05, 14:50)
Labas rytas, oi kaip man dar reikia tokių IKT seminarų. Viename esu buvusi su tom pelėm, bet taip ir liko tik seminaras.
Na ką, žiemužė vėl bando atkeliauti. Pas mus šiek tiek sniegelio yra.

Pelės pats paparasčaiusias Powerpointas tik 2007-2010 m. ten reikia parsisiūsti nemokamą programą ir tada daraisi testus. Vaikams labai patinka. Man patinka prieš pasaulio pažinimo testą pasitreniruoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daivajazz @ 2013 01 05, 13:02)
Pelės pats paparasčaiusias Powerpointas tik 2007-2010 m. ten reikia parsisiūsti nemokamą programą ir tada daraisi testus. Vaikams labai patinka. Man patinka prieš pasaulio pažinimo testą pasitreniruoti thumbup.gif

Aš įsivaizduoju, kaip mokiniai laukia tokių pamokų ploja.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti