Įkraunama...
Įkraunama...

Mažos erdvės

QUOTE(groovy @ 2013 03 15, 13:03)
Nelabai įsivaizduoju. Ištraukiama dvigulė lova jums? Kaip atrodo?

Aš apie rėmą kalbėjau jo, mažai vietos, nelabai noriu su dėže, ant kojelių grakščiau g.gif

Kažkada dėjau paveiksliuką. Labai patogi, kampą turim skirtą kasdieniniam miegojimui skirtą, tik jis netilpo į mini miegamą, tai pirkom to paties gamintojo lovą, padidinom cm į plotį, čiužinys idealus, atrodo puikiai, nuėmėm porankius, paderinom pagal poreikius.
Ant kojyčių graksčiau, bet aš norėau, kad būtų su patalynės dėže, joje nelaikau kaldrų, bet va užvalkalams, pledams, ir kt nenaudojamai tuo metu patalynei puikiai tinka, nereik spintos griozdint.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 03 15, 13:09)
O kaip ta dėžė išsitraukia? Nes mes būtinai norim ištiso čiužinio, o ne dviejų sujungtų. Ar patogu traukinėti?


musu lova tokia, bet cia foto nesimato, kad ji lyg ore
user posted image

o patalynes deze atsidaro tokiu principu
user posted image
ciuzinukas vientisas smile.gif
Atsakyti
Labai gera si sofa lova, gal ne super madinga, bet funkcionali smile.gif

Sofa lova
Atsakyti
šitoj nuorodoj neblogos funkcionalios sofutės,kampai talpūs, tik įdomu kiek toks čiužinys tarnauja. fainos tokios reiktų panoms man.

ir užkliuvo miegamos dalies ilgiai.košmaras tas 195 doh.gif mano panos po 185 , kojos nukara arba šonu iškiša , pagalvė netelpa.
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2013 03 15, 09:31)
..., bet SM bet ka gali sudirbti ar cia dizaineris butu dirbes puse metu ar zmogus  rolleyes.gif

isiterpsiu ax.gif skaitau renku info, man patiko jūsu svetaine, tvarkinga, jauki, pagyvensit ir kambarys prades gyvent pagal jus bigsmile.gif

Musu butas l mazas, vaikai du, taip pat mazi tongue.gif Kol kas telpam, bet... visi miegame viename kambary, vaikai dviauksteje lovoje, mes su vyru miegamojo lovoj, zo kai kam idomiai atrodo, daug kritikos sulaukem del sio sprendimo, bet as dziaugiuosi, nes dabar vakarais turime laisva svetaine (seniau joje ant sofos dukryte miegojo) bigsmile.gif yra ir su MB kur pavakarot, ir ryte atsikelus kaip bedrabuty nesijauti, kad kur eini ten lovos sukuistos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2013 03 15, 13:43)
Labai gera si sofa lova, gal ne super madinga, bet funkcionali  smile.gif

Sofa lova

Kodėl ne madinga?
Normali. Galima imti madingą gobeleną.
Mūsų tokia panaši, apsipatenkinę mes. Labai geras čiužinys.

QUOTE(rimulėėė @ 2013 03 15, 14:00)
ir užkliuvo miegamos dalies ilgiai.košmaras tas 195  doh.gif mano panos po 185 , kojos nukara arba šonu iškiša , pagalvė netelpa.

Galima ilginti, platinti.
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2013 03 15, 14:00)
šitoj nuorodoj neblogos funkcionalios sofutės,kampai talpūs, tik įdomu kiek toks čiužinys tarnauja. fainos tokios reiktų panoms man.

ir užkliuvo miegamos dalies ilgiai.košmaras tas 195  doh.gif mano panos po 185 , kojos nukara arba šonu iškiša , pagalvė netelpa.


ilgi galima uzsakyti koki nori smile.gif
kainos kaip ir visu sofu apie 1500lt

QUOTE(Bertute @ 2013 03 15, 14:03)
isiterpsiu  ax.gif skaitau renku info, man patiko jūsu svetaine, tvarkinga, jauki, pagyvensit ir kambarys prades gyvent pagal jus  bigsmile.gif

Musu butas l mazas, vaikai du, taip pat mazi  tongue.gif Kol kas telpam, bet... visi miegame viename kambary, vaikai dviauksteje lovoje, mes su vyru miegamojo lovoj, zo kai kam idomiai atrodo, daug kritikos sulaukem del sio sprendimo, bet as dziaugiuosi, nes dabar vakarais turime laisva svetaine (seniau joje ant sofos dukryte miegojo) bigsmile.gif yra ir su MB kur pavakarot, ir ryte atsikelus kaip bedrabuty nesijauti, kad kur eini ten lovos sukuistos  rolleyes.gif


aciu smile.gif
pas mus anksciau irgi buvo miegamajame mazes lovyte, bet pastebejome, kad vis dazniau pas mus ateidavo miegot ax.gif todel net nesitikejau, kad taip greitai pavyks atpratinti miegoti kartu smile.gif

Atsakyti
snd sba balduose nusiziurejau lova... 2000 pinigeliu smile.gif atsitokeljusi susimasciau - su ciuziniu ar be... paklausiau... viena pardaveja sako su, kita - be... sake pirmadieni paskambins, kai suzinos realia kaina... va kaip buna siais laikais... ir sakyciau prabangioje parduotuveje...
Atsakyti
QUOTE(bus kita balta ziema @ 2013 03 16, 23:44)
snd sba balduose nusiziurejau lova... 2000 pinigeliu smile.gif atsitokeljusi susimasciau - su ciuziniu ar be... paklausiau... viena pardaveja sako su, kita - be...  sake pirmadieni paskambins, kai suzinos realia  kaina... va kaip buna siais laikais... ir sakyciau prabangioje parduotuveje...


kokia lova isirinkote? ax.gif
Atsakyti
Musu lova ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
LolitCafe , gražu 4u.gif

tai ta kaina buvo su čiužiniu, ar be? smile.gif atlošai paminkštinti?
Atsakyti
QUOTE(Grantee @ 2013 03 19, 19:10)
LolitCafe , gražu  4u.gif

tai ta kaina buvo su čiužiniu, ar be? smile.gif atlošai paminkštinti?


smile.gif

dabar tiksliai kainos nepamenu, mes uzsakeme su grotelem tai lyg mokejome 1190lt, kaina be ciuzinio
lova su patalynes deze, bet kaip matosi is foto yra lyg ore rolleyes.gif
atlosai aptraukti oda, tiksliau ten dureles, atidarius jas yra dar mini komodele, galima pasideti asmeninius daiktus ax.gif mes ilgai ieskojome butent tokio modelio lovos ir labai dziaugiosi, kad radome, mums patogu ziureti TV, skaityti knygas, zurnalus thumbup.gif

user posted image
Atsakyti