Įkraunama...
Įkraunama...

Musu angelelis Sasha

Musu mazyte svajone,laukimas ir viltis uzgeso mano isciose.Taip ir likai nepasupuotas,nepamyletas,nepamaitintas mano saldziu pienu...As ilgiuosi taves ,vis ieskau savyje tavo stuksenimo ir sirdutes plaikimo...Zinau,kad tu dabar aukstai danguje,esi pats maziausias is visu angelu ir nesijauti vienisas.Ten tarp zvaigzdziu tu radai ramybe ir didele Viespats meile,begaline globa...Cia zemeje,mes visa seima-seses ir brolis ,tetis ir mamyte be galo mylime tave.Tu likai musu sirdyse AMZIAMS.

PS.Vakar mes palydejome savo brangiausiaji,mylimiausiaji zmoguti i amzinaji atilsi.Ilsekis ramybeje,mano meile,nesisipildziusi svajone...
Atsakyti
mazyli Sacha,
nera zodziu apsakyti kokia tustuma palikai musu sirdyse... nespejau tave pazinti, o taves jau nebera. kur tik nukrypsta mano akys, mintimis matau tave mazyt...
sviesk zvaigzdele danguje, spindek meiles asarele musu sirdyse.
tavo teta
angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Volans @ 2012 12 11, 12:37)
Musu mazyte svajone,laukimas ir viltis uzgeso mano isciose.Taip ir likai nepasupuotas,nepamyletas,nepamaitintas mano saldziu pienu...As ilgiuosi taves ,vis ieskau savyje tavo stuksenimo ir sirdutes plaikimo...Zinau,kad tu dabar aukstai danguje,esi pats maziausias is visu angelu ir nesijauti vienisas.Ten tarp zvaigzdziu tu radai ramybe ir didele Viespats meile,begaline globa...Cia zemeje,mes visa seima-seses ir brolis ,tetis ir mamyte be galo mylime tave.Tu likai musu sirdyse AMZIAMS.

PS.Vakar mes palydejome savo brangiausiaji,mylimiausiaji zmoguti i amzinaji atilsi.Ilsekis ramybeje,mano meile,nesisipildziusi svajone...



Užjaučiu jus labai labai,laikykitės,būkite stipri,O Su Dievulio pagalba juk niekas nebaisu,
Jis yra Gailestingas,Gelbėtojas,Jis tai Meilė,niekada nepalieka nė vieno kas į Jį kreipiasi
ir atveria Jam savo širdį. aciuks.gif [B]
Atsakyti
Labai ilgiuosi savo zvaigzdeles...man taip truksta Taves,maziuk.Sviesk skaiscia zvaigzdele,dziaukis Dievo meile,angelu draugija.Tu toks mazytis palikai mus,toks miniatiurinis,akyse matau tavo ramybe,mazycius pirsciukus,nebuciuota,nepamyleta kuneli...Sirdis plysta,kai zinau,kad tau taip salta Angelu kapinaitese,ten tiek daug tokiu kaip tu-mazyciu,nekaltu,nepatyrusiu tevisku ranku...Nera dienos,nera nakties,minutes,sekundes,kad negalvociau apie Tave...Amzinai tave mylinti seima...xxx
Atsakyti
QUOTE(Volans @ 2012 12 16, 00:36)
Labai ilgiuosi savo zvaigzdeles...man taip truksta Taves,maziuk.Sviesk skaiscia zvaigzdele,dziaukis Dievo meile,angelu draugija.Tu toks mazytis palikai mus,toks miniatiurinis,akyse matau tavo ramybe,mazycius pirsciukus,nebuciuota,nepamyleta kuneli...Sirdis plysta,kai zinau,kad tau taip salta Angelu kapinaitese,ten tiek daug tokiu kaip tu-mazyciu,nekaltu,nepatyrusiu tevisku ranku...Nera dienos,nera nakties,minutes,sekundes,kad negalvociau apie Tave...Amzinai tave mylinti seima...xxx

Volans,raso tau triju angelu mamyte. Netiesa kad tavo angeleliui salta kapinaitese.. Jis ne ten..Jis ten kur musu visu, angelu mamyciu, angeliukai. Jie ten zaidzia,auga, tik neturi musu..O pas mus ateina sapnuose..pabuciuoja, paguodzia... laikykis, tavo skauskmas dar toks sviezias.. Apkabinu..

P.S. Jei bus labai sunku, ateik i angelu mamyciu svetaine... pamatysi - tikrai bus geriau...
Atsakyti
Aciu,Suleima.Tu stipri triju angeleliu mamyte..Galvodama apie Tavo seimos skausma verkiu...Taip sunku islydeti savo maza angeleli i zvaigzdziu pasauli,jam ten linksma nes yra mylimas visu angelu ir Dievo.Taciau mums,zemiskom mamom sunku susitaikyti su tuom...Aciu uz pakvietima,as gyvenu IRL,negalesiu apsilankyti Jusu sventeje....
Atsakyti
QUOTE(Volans @ 2012 12 27, 19:17)
Aciu,Suleima.Tu stipri triju angeleliu mamyte..Galvodama apie Tavo seimos skausma verkiu...Taip sunku islydeti savo maza angeleli i zvaigzdziu pasauli,jam ten linksma nes yra mylimas visu angelu ir Dievo.Taciau mums,zemiskom mamom sunku susitaikyti su tuom...Aciu uz pakvietima,as gyvenu IRL,negalesiu apsilankyti Jusu sventeje....

Ne taip supratai Volans. Ateik i Svetimo skausmo skyrelyje esancia Angelu mamu svetaine.. Mes ten susirenkam is visu pasaulio krastu..juk mus vienija viena - skausmas..
Atsakyti
Matau tikrai ne taip supratau.Kokiame mieste Jus randates?
Atsakyti
Va musu maza valstybe,miestelis, klubas..
http://www.supermama...howtopic=873897
Atsakyti
uzuojauta verysad.gif
Atsakyti