Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

siaip buti viesbutyje leidzia, pasilieki prie reception lagaminus, bet kiek buvau, tik pusryciai priklause, ar jums priklausys pietus - klauskit, pas ka uzsakinejot.

va laikas man ir varsuvos nepatiko, nes i mano pasirinkta viesbuti skraidina po pietu, buni viesbutyje vakare (diena prapuolus), o paskutine diena irgi nei siokia, nei tokia, tada dar vaziuot belen kiek. apsimoka, mano galva, i tolimus krastus
Atsakyti
QUOTE(Gegas @ 2013 02 05, 23:23)
siaip buti viesbutyje leidzia, pasilieki prie reception lagaminus,


Taip, pasilieki lagaminus, gali maudytis, degintis etc., tualetai yra prie recepcijos jei ką, na o užkąsti galima susimokėjus (tik tas, matyt, nuo konkretaus viešb,priklauso), paskui staigiai maudymkes - į lagaminą, ir keliauji į oro uostą.
Atsakyti
QUOTE(Breta @ 2013 02 05, 14:26)
Sakykit, o kur Jus matot, kad vasario 9 dienai Novaturas turi laisvų vietų lėktuve? Nes realiai, tai yra tik 1 laisva vieta. O Teztour'as vasario 9 dienai turi vietų tik 14 nakvynių trukmei.
Novaturo ir Teztour'o internetinės programos labai dažnai vėluoja su tiksliais duomenimis iš jų tikrų rezervacinių sistemų. Todėl visada verta pasiskambinti į kurią nors agentūra ir pasiklausti ką tiksliai agentas mato rezervacinėje sistemoje  4u.gif



mes irgi pries kelias dienas teiravomes del paskutines minutes is vilniaus, tai 9dienai sake nebeturi. nors internete dar ir siandien rode kad yra. bet sake ka rodo internete dar nereiskia kad yra smile.gif mes kai is klaipedos tai pasiemem kelione is rygos, kuri zymiai pigesne nei is vilniaus kazkodel.
Atsakyti
QUOTE(daluzenik @ 2013 02 05, 21:55)
Kiek mes naudojomes, visada pasiteisindavo.
Gal vagystes buna, kai numeriuose nebuna seifu, zmones jais nesinaudoja, ar pamirsta i ji ideti vertingus daiktus.
Cia tas pickalbatros , tai buves alf leila va leila?
kokia jo kaina? kiek laiko busite?
Papildyta:

Tai as ir parasiau, kad novaturas neduoda pasiulymu sitai datai isvis, o tezai, kiek tik nori  doh.gif
Taip tik 14n, bet yra, o novaturas net nesiulo.


Matot jie lėktuvą nebūtinai per pusę dalinasi. Gal Novaturas perleido savo vietas Teztour'ui, arba išsipardavė iš anksčiau ir tom 14 nakvynių nebeturi vietų.. na čia šiaip pamąstymas smile.gif
Kai kelionių internetinės prekybos sistemos vėluoja su duomenų tikslinimu kartais net iki paros laiko, tai todėl ir susidaro įspūdis kad organizatoriai kažką neaiškaus rezga smile.gif
Beje, Teztour'o pasiūlymus galima žiūrėti tiesiai jų rezervacinėje sistemoje, štai čia:
http://book.tez-tour...ourSearchNew-lt
čia visada tikslūs duomenys, bet, deja, nėra paveiksliukų smile.gif
Atsakyti
[quote=flight,2013 02 05, 22:58]Pickalbatros, bet ne buvęs. Dėl kainos, tai mums variantą pasiūlė  Breta 4u.gif Novaturo kainos čia:

http://www.novaturas...c//h/EGHALBPALA

Būsim savaitę.
[/quote]
Aisku, tai cia tas buves albatros papace
Geras pasirinkimas
Papildyta:
[quote=flight,2013 02 05, 23:05]Koks aprangos kodas vakarieniaujant  5 žv. viešbučiuose Egipte?
[/quote]
Vakarais siek tiek vesiau, tai sijona koki uzsidedu, suknia ar ilgas kelnes.
tikrai baliniu sukniu nereikia.
Ruses juokingiausiai man ten atrodo, kai su aukstakulniais prasinesa prisispakliavusios lotuliukas.gif
Nei vieno europiecio nemaciau issipusciusio per vakariene



Musu situacija buvo tokia pati.
issiregistravom 12 val is kambario, vyras atidave raktus. apyrankiu net neprase grazinti.
Kai klausem registraturoje is vakaro nueja, mus patikino, kad pietauti tikrai galim nemokamai. Tai mes pietavom ir net neklausem ar reikia pirmoket  ax.gif (juk logiska jei pirma diena atvykstat vakare- negaunat pietu, tai juos gaunat isvykdami jau issiregistrave)  mirksiukas.gif
Lagaminus registraturoje sustatem, pietauti tikrai leidzia, niekas ten alkanu nelaiko, viskuo naudotis galima, o jei dar pasimaudyt nori tuolete po to persirengt galima.
Mes su vaiku buvom ir jokiu nepatogumu dideliu nejautem.
Visuose vestibiuliuose gerimu aparatais galima naudotis...
isgerem dar paskutini karta karsto sokolado pries pat iskeliaujant
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daluzenik: 05 vasario 2013 - 23:29
QUOTE(Gegas @ 2013 02 05, 23:23)

va laikas man ir varsuvos nepatiko, nes i mano pasirinkta viesbuti skraidina po pietu, buni viesbutyje vakare (diena prapuolus), o paskutine diena irgi nei siokia, nei tokia, tada dar vaziuot belen kiek. apsimoka, mano galva, i tolimus krastus


pas mus 14dienu, iskridimas po pietu is gdansko, hurgadoj buvom kazkur 22val. bet iskridimas 15 diena po 11 val. , jie viena diena skaityk nemokamai prideda skrydziui, kai ziuri keliones is lenku reik paspaust rezervuot jie prideda viena diena, tada matyt yiksliai kiek dienu.
Atsakyti
QUOTE(tigriux @ 2013 02 05, 23:10)
Mane neramina vienas dalykas ,norėčiau ,kad mane kas nors paprotintu g.gif . Mano skrydis iš Vilniaus 13:55 val. Į Hurgada atvyksim 17:30 . Iš Hurgados i Vilnių ,skrydžio laikas 18:25. Kiek aš žinau issiregistravimas iš viesbucio vyksta maždaug iki 12:00 val. Tai jus man paaiskinkit kur mums dėtis visa ta laiką ,kol atvaziuos agentūros autobusas mūsų paimti verysad.gif ,kur palikti lagaminus, ar ir liksim nevalge visa pusdieni verysad.gif ? Gal kam nors buvo tokia situacija  verysad.gif  ? Pažiūrėjau skrydžių laikus į Hurgada, tai nuo balandžio vidurio prasideda tokie vėlyvi skrydžiai  doh.gif


Buvo pas mane taip kaip pas jus .Iskrendant pietus priklausso ,nes jus atvykimo diena negavote pietu.Aisku jei pas jus sistema AL
Atsakyti
QUOTE(tigriux @ 2013 02 05, 22:10)
Mane neramina vienas dalykas ,norėčiau ,kad mane kas nors paprotintu g.gif . Mano skrydis iš Vilniaus 13:55 val. Į Hurgada atvyksim 17:30 . Iš Hurgados i Vilnių ,skrydžio laikas 18:25. Kiek aš žinau issiregistravimas iš viesbucio vyksta maždaug iki 12:00 val. Tai jus man paaiskinkit kur mums dėtis visa ta laiką ,kol atvaziuos agentūros autobusas mūsų paimti verysad.gif ,kur palikti lagaminus, ar ir liksim nevalge visa pusdieni verysad.gif ? Gal kam nors buvo tokia situacija  verysad.gif  ? Pažiūrėjau skrydžių laikus į Hurgada, tai nuo balandžio vidurio prasideda tokie vėlyvi skrydžiai  doh.gif

Mums yra taip buve...12 val atidavem viska, o is viebucio isvykom 23.30...na bet mums tai sunkumu nesukele: vandens buvom prisirinke, uzkandziu turejom,. Per savaite susipazinom su nuostabiais zmonemis: vieni vokueciai paliko savo kambari isvyke I ekskursijas, o vakare susitikom slietuviais ir labai linksmai pavakarojom. Jie turejo AI, tad buvo aprupinti visi biggrin.gif patys geriausi prisiminimai is sios keliones smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FLEXE: 06 vasario 2013 - 09:41
QUOTE(54098 @ 2013 01 16, 22:06)
Labas vakaras, gal kas esate buvę Hurgados Triton Empire Hotel? smile.gif įdomu būtų sužinoti nuomonę apie šį viešbutį, vietą.. smile.gif



Buvome Triton Empire Beach. Jūsų minėtas viešbutis yra kelių šimtų metrų atstumu nuo pirmojo, tik jis neturi savo teritorijos (tik nedidukas vidinis kiemas, ir viskas), poilsiautojai naudojasi Empire Beach paplūdimiu, baseinais, ten pietauja. Vieta - Hurgados pakraštys (patiks norintiems daugiau autentikos, natūralumo, Empre Beach ant jūros kranto.
VIešbutis labai tiktų planuojantiems ekskursuoti, nesėdėti ištisai teritorijoje. Daugiau papasakoti galėčiau apie Empire Beach, jame buvome su mažais vaikais du kartus, bet prieš keletą metų - tai situacija galėjo ir pasikeisti. Tada mums patiko, gal dar ir todėl, kad ilsėjomės nesezono metu, taigi, viešbutyje buvo labai nedaug žmonių. Personalas malonus, bet neįkyrus. Vienas baseinas šildomas. Koralų prie viešbučio nėra, bet, kaip ir iš visur kitur, pludo laiveliais į paviršinį (ar giluminį) nardymą. Viešbutis turi savo nardymo centrą. Bent jau tada, kai buvome, jame dirbo už egiptiečio (irgi viešbučio darbuotojo, nuostabiai šilto žmogaus) ištekėjusi skandinavė smile.gif Reziume - jaukus, kamerinis viešbutukas ant jūros kranto, be triukšmingos muzikos naktimis (visi renginiai vyksta specialioje patalpoje, toliau nuo kambarių, taigi, triukšmo visai nesigirdi).
Atsakyti
Radau to viešb. foto, gal kam pagelbės susidaryti vaizdą - net ir po kelerių metų, nemanau kad jis ten labai pasikeitė. Jei planuojate imti ekskursijas ir viešbutyje nesėdėt ištisai, ir jei nesate išrankūs - rekomenduoju. Vienas geresnių variantų iš pigesnių kategorijos. Žiema.

Teritorija U formos. Vienas korpusas dviaukštis, senesnis, kitas - triaukštis, naujesnis. Mus apgyvendino senesniame, bet nedarėm problemos (juolab ,kad su mažais vaikais buvo idealu - pirmas aukštas, čia pat sūpynės). Gyvenom numeryje tiesiai už aikštelės.
Poislį kaitaliojom su kelionėm , važiavom į Luksorą su visasi vaikais, plaukėm Nilu, paukėm į Giftuno salą, ir kt. Iki Hurgados centro, prekybos vietų nuo viešbutuko važiuoja taksi.

user posted image

Šildomas baseinukas (tiesa, dabar neaišku, ar nors vienas baseinas Egipte šildomas)

user posted image

Paplūdimys

user posted image

user posted image

Vakaras

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 06 vasario 2013 - 11:23
pas mus sunny days el palacio siuo metu sildomi visi baseinai, bet kai yra jura kam tie baseinai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegas @ 2013 02 06, 00:26)
man samarija buvo visai nesunku  bigsmile.gif mes dar vakare iki 3 nakties po miesteli vaiksciojom  ax.gif

as balandi peskom i Etnos ugnikalni veikianti lipau (3,5km) thumbup.gif o dabar jauciu, kad nebegaliu be silumos ir juros, pasiplaukiojimo. nu, gal kam ir nelabai svarbu, bet as stengiuosi praplaukioti po 3-4 valandas per diena. toliau i rytus trauksim, kai bus galima vaikus palikt ilgiau, nei savaite.

o Egipta kaip tik imam tik del to, kad tuo metu bus siltas vanduo ir oras, grazi jura
gal uzsikresiu ir as egiptu, bet nemanau  g.gif aisku noriu paziureti istorines vietas, bet kazkada paimsim kruiza ir viska apziuresim

man, kazkaip, gamta idomesne, nei senoves paveldas  g.gif gal kazkas vienas per visa kelione pasiziuret, bet uzteks ir Mozes kalno su vienuolynu si karta. vasara su masina i Slovakija leksim  thumbup.gif va tada, tai "pasivaiksciosim" ir pamedituosim.



pagalaiu atsirado bendraminciu 4u.gif kai galima padiskutuot ne tik apie viesbuti ir maista, o apie ekskursijas 4u.gif Slovakijoj buvom rugseji, savo masina varem dviese, karsta buvo labai, spejom per 3-4 paras aplekt lenkijoj drusku kasyklas, Vaveli, ir pačia Slovakija. Egipte ir mes norim apziuret piramides, luxoxra, kaira, (nilas turbut atkris), izraeli ir jordanija su kotrynos vienuolynu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantike: 06 vasario 2013 - 16:16