Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE(flight @ 2013 02 07, 00:37)
O

O tų sepc. batų vaikams turbūt čia neieškot, vietoje parduoda?



mes irgi planuojame pirktis ten nuvykę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurina @ 2013 02 07, 10:37)
Bet paėjus į kairę galima iš Albatros Beach paplūdimio madytis, ten geras smėlio įėjimas.


Netoli? Tie abu paplūdimiai šalia? Jų neskiria koks pontonas? O ar ten yra galimybė ilgų pasivikščiojimų paplūdimiu, ar tipiškai egiptietiškai, kiekvienas paplūdimiukas yra atskirtas?

Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 02 07, 12:07)
Netoli? Tie abu paplūdimiai šalia? Jų neskiria koks pontonas?  O ar ten yra galimybė ilgų pasivikščiojimų paplūdimiu, ar tipiškai egiptietiškai, kiekvienas paplūdimiukas yra atskirtas?


http://www.panoramio.../photo/46938099

jei matot šią nuotrauką tai čia gerai matosi dešinėje Palace paplūdimys ir matosi kad krantas ne žydras, tai ten ir yra ta negyvų koralų plokštė, o dešinėj Beach paplūdimys, vanduo žydras, ten smėlis. Promenadų ten nėra, bet šiaip pasivaikščiot nieks man rodos neuždraus.
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 02 06, 17:56)
Ar teko būti? Nesuprantu -labai skirtingi atsiliepimai apie pliažą.Vienur rašo, kad geras priėjimas prie jūros, o kitur matau baisias foto su dumblais ir akmenim, ir įlipimas tik nuo pontono doh.gif  AR tai priklauso nuo metų laiko, ar kaip? O kaip tada su vaikais maudytis, jei tik nuo pontono, kur iš kart -gilu?  unsure.gif



Teko buti siame viesbutyje pries 2m. sausio men. tikrai geras viesbutis thumbup.gif , jura labiai idomiai atslugdavo apie 16h , o pakildavo apie 10h ryte . Dienos metu su vandens batais maudydavomes be problemu smile.gif patiko pintos pavesine prie juros (reikedavo ateiti anksciau ryte ) tai turedavom kur pasislepti vidurdieni nuo kaitros drinks_cheers.gif ypac ideali vieta mokintis ar plaukioti burlente (del ilankos )
musu vaikai kiekviene diena mokindavosi po 1h , jiems buvo tikras atradimas
, (aisku kainuoja bet buvom uzsake 5d. padare gera nuolaida),smagi pramoga thumbup.gif . Pontoninis tiltas labai idomus
, jeigu jura banguota tai taip supuoja wub.gif pabuvus kokia h jautiesi kaip po kruizo tongue.gif
Atsakyti
Apsitarem su MB ir nusprendem vaziuoti i Sindbad Club Aqua Resort arba Sindbad Club Aqua Hotel , nors koks skirtumas kai galima naudotis visom teritorijom ir visuo kitu, pagal kaina matysim . Man visai patiko ir atsiliepimai geri ax.gif Gal kas buvot ? . Bandom siek tiek lukteleti gal organizatoriai kaina pamazins g.gif
kazin tik Novaturas ar ir Teztouras organizuoja keliones i si viesbuti ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -luka-: 07 vasario 2013 - 14:55
QUOTE(-luka- @ 2013 02 07, 14:53)
Apsitarem su MB ir nusprendem vaziuoti i  Sindbad Club Aqua Resort arba Sindbad Club Aqua Hotel , nors koks skirtumas kai galima naudotis visom teritorijom ir visuo kitu, pagal kaina matysim . Man visai patiko ir atsiliepimai geri  ax.gif  Gal kas buvot ? . Bandom siek tiek lukteleti gal organizatoriai kaina pamazins  g.gif
kazin tik Novaturas ar ir Teztouras organizuoja keliones i si viesbuti ?  g.gif

Kaip gerai, Luka, kad jau apsisprendet thumbup.gif

O mane jau nerimas ima, ar teisingai viesbuti pasirinkom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2013 02 07, 14:58)
Kaip gerai, Luka, kad jau apsisprendet thumbup.gif

O mane jau nerimas ima, ar teisingai viesbuti pasirinkom doh.gif


ir man tai patinka lotuliukas.gif , o tai jau zinau visus viesbucius ir kur jie randasi per paieskas doh.gif lotuliukas.gif galiu bukleta koki isleist lotuliukas.gif . Siaip mums centras labiau patinka, megstam pavakarot kavinukeje su kaljanu , pavaikscioti , bet tik kad viesbuciu pasirinkimas centre mazas g.gif Sea gull mums labai patiko, tik 2 kart, ten pat nesinori blush2.gif , Bela vista dar yra kaip ir nieko galvojom apie ji, bet Simbadas manau bus geriau smile.gif.
Simba kodel abejoji del savo viesbucio ?? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -luka-: 07 vasario 2013 - 15:37
o as kazkaip visiskai nesuku galvos del viesbucio biggrin.gif zinau kad viesbutis puse velnio...matyt taip noriu atostogu, kad nekreipiu demesio i kitus dalykus, del manes tegul buna saule, silta jura ir kad nesusirgciau biggrin.gif o ten ar reikes 1m ar 100m bristi iki normalios juros, ar man sipsosis barmenas, ar reikes laukti valgykloje eiles man kazkaip nelabai svarbu biggrin.gif jug tai atostogos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2013 02 07, 15:22)
o as kazkaip visiskai nesuku galvos del viesbucio  biggrin.gif  zinau kad viesbutis puse velnio...matyt taip noriu atostogu, kad nekreipiu demesio i kitus dalykus, del manes tegul buna saule, silta jura ir kad nesusirgciau  biggrin.gif  o ten ar reikes 1m ar 100m bristi iki normalios juros, ar man sipsosis barmenas, ar reikes laukti valgykloje eiles man kazkaip nelabai svarbu biggrin.gif  jug tai atostogos  biggrin.gif

drinks_cheers.gif del to tai pritariu, tik kartais pramogu norisi daugiau, pagal tai ir renkiesi viesbuti 4u.gif
Atsakyti
-luka- Pritariu vienam rupi pramogos, kitam sienu interjeras, treciam jura o kitas nori baseino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2013 02 07, 16:29)
-luka- Pritariu vienam rupi pramogos, kitam sienu interjeras, treciam jura o kitas nori baseino smile.gif


O ko visi vienodai nori - tai saulės ir šilumos biggrin.gif

Ar kas nors dar skrendate vasario 12 d. reisu ? Man vienintelis tokių kelionių nemalonumas - skrydis, o ypač - pakilimai nusileidimai, stresas baisus kas kartą... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 07 vasario 2013 - 15:36