Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XIII Tema)

Visgi, ačiū biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 12 12, 22:14)
''Бригада: Наследник'' /2012/

pažiūrėjau 4u.gif taip lauktas ir tikėta KAŽKO...deja blink.gif neblogas filmas, idomus. Baigiantis filmui, paliekama intriga...ir, aišku, žiūrima ir ..laukiama, ir pasąmonėj kyla klausimas: "Nejaugi? blink.gif blink.gif ", bet taip ir baigias kažkaip ne taip, kaip tikėtąsi ir vidinis balsas manė....
_čia tik mano nuomonė.
Pradžioj nervino tas anglų - rusų derinys, bet...žiūrėt galima.
kurios laukėt_pažiūrėkit 4u.gif įdomu bus išgirst ir kt.nuomonę cool.gif
Atsakyti
Labas rytas. Registruojuos.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 12 12, 10:09)
Visų pirmą Ramsiui, Julsitai, ir Sim@'ai nuoširdžiai linkiu, kad jų atžalos pasveiktų kuo greičiau. Kad iki švenčių spėtų išsikapsyti ir būtų visi vaikučiai sveiki drūti.


Dabar papasakosiu kas man nutik3 buvo.



prididedu prie linkėjimų sveikti ir šventes sutikti sveikiems, drūtiems 4u.gif 4u.gif



tikras stebuklas wub.gif kaip smagu, kad dar gerų žmonių ant svieto likę thumbup.gif

QUOTE(sena pažįstama @ 2012 12 12, 10:45)
Eina sau wub.gif
As Kaledini stebukla irgi darau blush2.gif
Visas vilnietes noriu pakviesti gruodzio 22 diena nuo 11 iki 14 valandos i Salininku priemiesti, konkreciai-pradine mokykla(Pupines 11). Ten organizuoju jau trecius metus viena rengini-Kaledine mainu muge 4u.gif Jos principas toks: pasikeisti, apsimainyti, o kartais tiesiog dovanoti mums nereikalingu, vaiku isaugtu daiktu(rubu, batu, vezimeliu, voneliu ir t.t.). Tokiu budu paremiamos tvarkingos seimos, kurios niekada nekaulija jokiu pasalpu, yra dirbantys, nepijokai kokie, bet kartu isdidus, kad priimtu kieno nors labdara. O mugeje kiekvienas gali issirinkti pagal savo vaiko ugi ir stiliu tvarkingus kito vaiko isaugtus rubelius, moketi nereikia drinks_cheers.gif
Jei noresit konkretesnes informacijos, tai man i az 4u.gif

būčiau vilniuj, tikrai prisijungčiau thumbup.gif labai šauni idėja wub.gif

QUOTE(Sim@ @ 2012 12 12, 13:44)
mano Matui_angina. Vakar tempa laikes_39,8. Bet vaistu pagalba numusem, tai sedziu namie su abiem vaikais, nes dukreles neina kaip darzelin nuvest ax.gif

ojej unsure.gif tai antibiotikai neišvengiami jau


labas rytas 4u.gif atsivelku dar iš senos temos smile.gif sėdžiu kaip Visgi ant seklumos, po zaicevos nerandu ką žiūrėt verysad.gif dabar keletą rekomenduotų siunčiuos, bandysiu laimę biggrin.gif

pasiskųsiu ir aš. koją labai skauda. anądien su sūriukais lauke buvom ir VA nuo grandinės nutrūko, bėgo link mūsų ir tikra ta žodžiu prasme mane kaip strike išmušė doh.gif o pas jį jėgos ir svoris ir visa tai kliuvo per koją doh.gif pirma mintis buvo, kad lūžo, nes atsistot negalėjau ir skaudėjo vaje vaje verysad.gif bet ačiū die nelūžo, atsipirkau tik mėlyne ir skausmu. ypatingas diskomfortas vairuojant.
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2012 12 13, 08:59)
prididedu prie linkėjimų sveikti ir šventes sutikti sveikiems, drūtiems  4u.gif  4u.gif
ojej  unsure.gif  tai antibiotikai neišvengiami jau..
pasiskųsiu ir aš. koją labai skauda.

1) sakoma, kad dekoti ir sakyti aciu negalima, tai padekosiu uz gerus palinkejimus 4u.gif 4u.gif
2) tai Ospamx'a ir vartojam cool.gif
3) paciai ir sveikatos, ir kuo daugiau jos lai atnesa artejantys 2013 gyvates metai 4u.gif 4u.gif

geriu kava ax.gif ir jums palieku cool.gif
user posted image
ir iseinu pas dantiste blink.gif ligoniuka ir mazaja pasaugos senelis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2012 12 13, 07:59)

pasiskųsiu ir aš. koją labai skauda. anądien su sūriukais lauke buvom ir VA nuo grandinės nutrūko, bėgo link mūsų ir tikra ta žodžiu prasme mane kaip strike išmušė  doh.gif  o pas jį jėgos ir svoris ir visa tai kliuvo per koją  doh.gif  pirma mintis buvo, kad lūžo, nes atsistot negalėjau ir skaudėjo vaje vaje  verysad.gif  bet ačiū die nelūžo, atsipirkau tik mėlyne ir skausmu. ypatingas diskomfortas vairuojant.

4u.gif Na tai gerai,kad nelūžo,nes skaudėję ir diskomfortas būtų buvęs daug ilgiau unsure.gif
Aš ir šiandien vešiu savo ligonius pas daktarę. Dukra antra savaitė,sūnus savaitė geria antibus ir liga nepasitraukia nei per žingsnį nei vienam doh.gif Jau atrodo koki dieną lyg geriau,sekančią vėl aygal doh.gif
Na o aš vakar vakare pabaigiau Bies v rebro ir dabar renkuosi ir neišsirenku,ką man čia vėl žiūrėt miegamajam-prisiųsta devynios galybės ir neišsirenku blush2.gif
Atsakyti
''Андрейка'' /2012/
http://kinozal.tv/de....php?id=1037355
paziurejau 4u.gif REKOMENDUOJU thumbup.gif
lengvas, gyvenimiskas, yra apie ka pamastyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2012 12 13, 21:14)
''Андрейка'' /2012/
http://kinozal.tv/de....php?id=1037355
paziurejau 4u.gif REKOMENDUOJU thumbup.gif
lengvas, gyvenimiskas, yra apie ka pamastyti g.gif

Ziurejau, visai nieko toks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NateLa @ 2012 12 13, 22:19)
Ziurejau, visai nieko toks smile.gif

bet koks tas Pasa lengvabudis blink.gif blink.gif kaip dar zmona ilgai su juo laikes...
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 12 12, 22:14)


''Бригада: Наследник'' /2012/
http://kinozal.tv/de....php?id=1035889

na neblogas,bet kai paliekama intriga...na ka lauksim tesinio smile.gif
Atsakyti
merginos kur ras t svotu 5 dali normaliai kad parsisiusti, ir svotu temoje minima kad nebera jau vieno is pagrindiniu aktoriu, kurio, nes googlinau nieko neradau, Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2012 12 14, 08:37)
merginos kur ras t svotu 5 dali normaliai kad parsisiusti, ir svotu temoje minima kad nebera jau vieno is pagrindiniu  aktoriu, kurio, nes googlinau nieko neradau, Aciukas 4u.gif

čia tiktų? http://kinozal.tv/br...
yra ir toorent'uose...

nėra šito Анатолий Васильев
user posted image


------------------------------------------------------------------------------------------------
Ar matėt kas ? Siaubas kaip baugu... ir tas garsas. Realiai matyti tokį vaizdą- net sunku įsivaizduoti... Grenlandijoje nufilmuota, kaip atskyla 7,4 kubinio kilometro dydžio ledkalnis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 14 gruodžio 2012 - 11:37