Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XIII Tema)

Sveikos,

Viską skaičiau, viską žinau 4u.gif Bet kažkaip nesinori rašyti, kažkoks nuotaikos nebuvimas..... g.gif Lyg ir viskas gerai, bet doh.gif
Kompą čia man įtaisė, ale be garso blink.gif Tai galimybes turiu žiūrėti tik Čaplino laikų filmus - begarsius blink.gif bigsmile.gif Nu bet kartasi ir to užtenka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 12 14, 13:03)
Bet kažkaip nesinori rašyti, kažkoks nuotaikos nebuvimas..... g.gif Lyg ir viskas gerai, bet doh.gif

Palatoj tikroji randates kaip suprantu? Tad nenuostabu, kad tokia nuotaika 4u.gif
Nuotaikai pagyvinti 4u.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 14 gruodžio 2012 - 13:25
QUOTE(Visgi @ 2012 12 14, 13:21)
Palatoj tikroji randates kaip suprantu? Tad nenuostabu, kad tokia nuotaika 4u.gif
Nuotaikai pagyvinti 4u.gif
user posted image

user posted image

Aga, tikroj. Naktti tai namie miegojau, vaikina spareiske kad jis nori vienas nakvoti.....Tai vakare turejau progos su garsu paziureti viena filma....

MB vakar staiga reziumavo - tu, sako, anais laikais, kaip visas Anties dainas mokejai, taip dabar nori su Boiku (kaip cia buvo kad pavarde prisimine bigsmile.gif ) visus filmus paziureti.... lotuliukas.gif Sakau nu taip, idomu palyginti, juk ir zanrai skirtingi pagaliau....Apie kitas priezastis kukliai nutylejau bigsmile.gif Ir kad kai kuriuos po kelinta karta matau irgi nutylejau lotuliukas.gif

Negaliu LT rasyti, bo nervuoja mane tie klaviaturs perjunginejimai...Ir prie kompo dar nepripratau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 12 14, 14:19)

Kokį filmą žiūrėjot?
Kokios prognozės, kada paleis?
Nu va koks vyras tamstos pastabus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 12 14, 12:36)
čia tiktų? http://kinozal.tv/br...
yra ir toorent'uose...

nėra šito Анатолий Васильев
user posted image
------------------------------------------------------------------------------------------------
Ar matėt kas ? Siaubas kaip baugu... ir tas garsas. Realiai matyti tokį vaizdą- net sunku įsivaizduoti... Grenlandijoje nufilmuota, kaip atskyla 7,4 kubinio kilometro dydžio ledkalnis

Labai Aciu, ech gaila sio aktoriaus toks gerietis buvo, matyt amzius padare savo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2012 12 14, 14:37)
ech gaila sio aktoriaus toks gerietis buvo, matyt amzius padare savo verysad.gif

smile.gif Анатолий Васильев ушел из "Сватов": "Я понял, что не могу так больше
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 12 14, 15:41)

o as pagalvojau kad rimtai tada googlinau ir tiesiog irgi radau stai ka
5 сезон семейной комедии «Сваты» принес телезрителям немало удивлений. Ну, во-первых, действие разворачивается, спустя несколько лет, когда внучка Женя достигла такого возраста, когда очень трудно найти общий язык с ребенком, тем более с тем, который стал готом. Внучку Женю в «Сватах» пять сыграла киевлянка Анна Кошмал, для которой эта роль стала первой в жизни.

А вот еще один новый, но не совсем приятный для зрителя момент. Согласно сценарию, умер дедушка Юра (Юрий Ковалев), которого в «сватах» играл Анатолий Васильев. Интеллигентный дедушка Юра умер от болезни сердца.

Очень жаль – подумали зрители, лишившись такого персонажа, как дедушка Юра.

А вот что же случилось с этим дедушкой Юрой из «Сватов 5». Оказывается, что Анатолий Васильев просто не нашел общего языка с Федором Добронравовым. Васильев был против съемок 5 сезона «Сватов», т.к. посчитал, что сериал себя отжил и чем дальше, тем не интереснее.
4u.gif
Atsakyti
Sveikutės
Ramsiau,tai gal labai ilgai nebūsit ligoninėj?
O pas mane jau lėtėja filmų žiūrėjimo tempai.Mat tėvelis mūs jau atostogauja,tai kažkaip suranda jis man veiklos,nesuprantu pati kokios:nuveikt nieko nenuveikiu,bet nei rankdarbio į rankas paimu,nei filmo pažiūriu blush2.gif
Tiesa,vakar vakare pradėjau Моя большая семья. Pražiūrėjus 3 serijas vos prisiverčiau išjungt,nes taip įtraukė,kad ir miegai išsilakstė-turbūt būčiau iki ryto pražiūrėjus.Kažkaip net nepastebui,kaip serija praeina. Man patinka šits filmas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuciukas5 @ 2012 12 14, 09:16)
na neblogas,bet kai paliekama intriga...na ka lauksim tesinio smile.gif

manai, kad bus tesinys? g.gif blink.gif

QUOTE(Julsita @ 2012 12 14, 16:02)
O pas mane jau lėtėja filmų žiūrėjimo tempai.Mat  tėvelis mūs jau atostogauja,tai kažkaip suranda jis man veiklos...

smagu thumbup.gif
mes kt.savaite irgi savo tecio jau sulauksim wub.gif vaikai labai laukia cool.gif nes vyras rugsejo men.isvaziuodamas pasake: "As grysiu, kai lauke bus ziema ir bus labaiiiiiiii daug sniego!"

laba visoms smile.gif vakar paziurejau "Andreika"_lb patiko. Mano stiliaus filmas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 12 14, 14:31)
Kokį filmą žiūrėjot?
Kokios prognozės, kada paleis?
Nu va koks vyras tamstos pastabus biggrin.gif

Nezinau dar, jauciu be pirmadienio nepaleis.
Ai, ziurejau Pari na liubov...Kadang mb buvo okupaves kompa, mokosi mat vairavimo egzui, tai teko ziureti tai, ka turejau harde, TV. Pasirinkima sbuvo nedidelis.
Nu, kur jau nepastebesi lotuliukas.gif Turejau va toki darbalauki user posted image, tai ir aklas pamatytu lotuliukas.gif Dabar uzsidejo kazkokius vabalus, nepanoro akiu ganti i manaji lotuliukas.gif



Papildyta:
QUOTE(Julsita @ 2012 12 14, 15:02)

Tiesa,vakar vakare pradėjau Моя большая семья. Pražiūrėjus 3 serijas vos prisiverčiau išjungt,nes taip įtraukė,kad ir miegai išsilakstė-turbūt būčiau iki ryto pražiūrėjus.Kažkaip net nepastebui,kaip serija praeina. Man patinka šits filmas  thumbup.gif

MA tas pats buvo su situo filmu. Tik biesino ta pagr personazo zmona. Nu nepatiko man ji g.gif schmoll.gif
Atsakyti
RAMSIUS_laikykites 4u.gif 4u.gif

kol vaikai miegojo, paziurejau "Idiot"_kazkuri rekomendavote, bet...nelabai. Labai jau istemptas ax.gif
Atsakyti
''Снимать на поражение'' /2012/
Трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1039146
user posted image

''Честь самурая'' /2012/
Премьера
http://kinozal.tv/br...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 14 gruodžio 2012 - 17:57