Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su savomis NUOTRAUKOMIS

QUOTE(gaily @ 2013 08 14, 20:35)
Pacios paprikos? Jos kepant paminkstejo, bet issieme normaliai nuo skardeles  ax.gif

thumbup.gif

QUOTE(egesichora @ 2013 08 14, 21:28)
Aš beveik visada į kotletus (keptuvėje kepamus) dedu varškės. smile.gif



QUOTE(egesichora @ 2013 08 14, 22:55)
Purumo, sultingumo duoda. Pati varškė (bent jau man) nesijaučia, bet kotletas visai kitoks nei vien iš faršo.

Aš esu bandžiusi tik į kepamus orkaitėje dėti varškės-tikrai labai sultingi ir skanūs, ir jos visai nesijaučia. Reiėks pabandyti ant keptuvės kepamuose.
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2013 08 06, 22:12)
jūs visiškai teisi  biggrin.gif  ir dar laiko susitaupo: aš padarau kotletų masę paprastai, kaip visada, na, faršas, piene mirkytas batonas, kiaušinis, TARKUOTAS svogūnas, pora šaukštų krakmolo (tada jau tiksliai nepasileis:)), prieskoniai. Labai gerai , ilgai minkau, formuoju būtinai drėgnomis rankomis, tada tik džiūvėsiuose išvolioju ir kepu orkaitėj- labai skanu ir greita. Padažui susmulkinu svogūną ir kepu svieste, tada beriu šaukštelį ar du miltų, skiedžiu liesa grietinėle ar tiesiog pienu, gardinu druska, pipirais ir krapų negailiu. Toks 'mokyklinis' padažiukas, bet mum žiauriai patinka, o jei dar bulvių košė...parauginti agurkiukai...įsisvajojau  rolleyes.gif
arba pačius kotletukus jei padarysit plokštesnės formos, prieš pabaigą ištraukiat, dedat po šaukštuką majonezo ir beriat sūrio gausiai  biggrin.gif  riebu, žinau, bet skanu wink.gif
nežinau, ar padėjau, viskas labai elementaru...  4u.gif


Bandysim šiandien. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikamamukas @ 2013 08 15, 14:53)
Bandysim šiandien. wub.gif

Geras receptas thumbup.gif
Atsakyti
Dar taip nebandžiau kotletukų paruošti, taigi jei pasiseks nufotkinsiu ir įmesiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Pabandžiau kotletukus. 4u.gif Galiu drąsiai pasakyt, kad labai riebus padažiukas išėjo. Ir kotletai patys labai sotūs, 2 užteko visiškai pripildyti skrandį, kadangi bulvių košės nemėgstu, tai su mišraine valgiau. To krakmolo mano manymu net ir nereikia.. Padariau ir foto, padažas gavosi labiau tirštesnis toks, nei skystas, o norėjos atvirkščiai. Parašėt, kad miltų šaukštą ar du- netiesa. Bent jau mano keptuvei, ji nėra labai didelė, tai to šaukšto miltų buvo per daug, po to vargau, reikėjo dapilinėt grietinėlės ir vargt prie to padažo. doh.gif , ten tikrai užtenka ant galo šaukšto miltų ir būtų super, na bet negaliu sakyti, kad pirmas blynas prisvilęs, visai neblogai, skonis irgi geras. Šeima valgė, nesiskundė. biggrin.gif Dariau iš kiaulienos bei vištienos faršo, tokį mixiuką, skanu. smile.gif , keliu foto, padažo beje negailėjau. biggrin.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Erikamamukas, recepte buvo parašyta, kad 1-2 šaukšeliai, bet ne šaukštai miltų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2013 08 14, 14:26)
TROŠKINTA VIŠTIENA SU GRIETINĖLE, CUKINIJOMIS IR KUSKUSU




labai patiko receptas. ačiū,paprastas, o taip skanu ir tikrai vasariška buvo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(LolitCafe @ 2013 08 05, 16:46)
Cannelloni

Ačiū už receptuką 4u.gif Tikrai puikus. Išbandžiau ir su mėsa, ir vieną eilę - su saldžia varške (dukra mėsos nevalgo), patiko ir tie, ir tie
Atsakyti
QUOTE(lolce @ 2013 08 16, 08:07)
Erikamamukas, recepte buvo parašyta, kad 1-2 šaukšeliai, bet ne šaukštai miltų blush2.gif


Va kame problema. bigsmile.gif , durna boba aš. ax.gif , o ir galvoju, kad recepte buvo parašyta 1-2 šaukštai miltų..Nepastabi visai, išsiblaškius kažkokia aš. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2013 08 14, 16:00)
Įdarytos paprikos
-----------


Isbandziau, labai patiko. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 16 rugpjūčio 2013 - 15:21
QUOTE(Erikamamukas @ 2013 08 16, 13:42)
Va kame problema. bigsmile.gif , durna boba aš. ax.gif , o ir galvoju, kad recepte buvo parašyta 1-2 šaukštai miltų..Nepastabi visai, išsiblaškius kažkokia aš. unsure.gif

Šiaip jei šį padažą darot su grietinėle tuomet miltų išvis nereikia. Ji naturaliai pakaitinus tirštėja. Miltus dėkite tik tuomet jei gaminate su pienu.
Atsakyti
Bananiniai blyneliai

1 didelis bananas
7 saukstai miltu
2-3 saukstai rudojo cukraus
2 a.s. kepimo milteliu
180 ml neriebaus pieno
1-2 kiausiniai
40 gr istirpinto sviesto
cinamono

Banana supjaustyti mazais kubeliais.

Isplakti sviesta, piena, cukru, kiausinius ir sumaisyti su bananais. Suberti miltus, kepimo miltelius, cinamona.

Kepti ant nedideles ugnies, pasirodzius burbuliukams - apversti.

user posted image
Atsakyti