Įkraunama...
Įkraunama...

Metų atradimai

QUOTE(Typhoon Morakot @ 2012 12 31, 15:46)
Ant sviesiu ar vidutinio sviesumo, tai tikrai nepalieka. Ant tamsiu, gal ir gali patikti g.gif . Reikia siek tiek uzberti ant pirstu ir tiesiog itrinti saknis. Tikrai geras dalykelis thumbup.gif .

Taip, galima ir ant pirštų. Nepaminėjau, kad mano plaukais nėra juodi, o šviesiai rudi. Ant juodų gal ir matytųsi.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Visi nuostabiausi wub.gif wub.gif

Benefit hoola - pakeite Egipto zeme, labai naturalus atspalvis, naudoju tiek zandukams tiek kaklo zonai sulyginti spalvai thumbup.gif

user posted image

Tobulas sampunas ir kondiske thumbup.gif
kiek esu isbandzius visokiu brangiu ir ne tokiu brangiu, tai sitas padare stebukla mano plaukams, pakelia nuo saknu, plaukai labai graziai krenta, pasidare sveikesni cool.gif

user posted image

GA Designer Lift wub.gif iki tol geriausia Guerlain Aqua pries ja nublanko ax.gif

user posted image

Be JO nebeisivaizduoju plauku dziovinimo, visada pries sia procedura istepu juo...plaukai lengvai sukuojas, pasidaro minkstesni cool.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2012 12 30, 11:22)
o kur ji darotes? ax.gif

Ausros taikomosios estetikos salone Klaipedoje smile.gif
Atsakyti
Annesears papasakok daugiau apie armani pudra,ka daro,kaip laikos,kokia tavo oda,poru nekemsa?
Atsakyti
[quote=annesears,2012 12 31, 18:04]

Tobulas sampunas ir kondiske thumbup.gif

Be JO nebeisivaizduoju plauku dziovinimo, visada pries sia procedura istepu juo...plaukai lengvai sukuojas, pasidaro minkstesni cool.gif

Kur perkate sias priemones plaukams?
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2013 01 01, 11:45)
Annesears papasakok daugiau apie armani pudra,ka daro,kaip laikos,kokia tavo oda,poru nekemsa?

ir man idomu daugiau apie sia pudra smile.gif ir sepetukas pridetas taip pat?
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2013 01 01, 16:10)
ir sepetukas pridetas taip pat?


nepridetas
Atsakyti
Argital priemonės veidui rolleyes.gif Dar niekad neturėjau tokios gražios veido odos
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2013 01 01, 18:58)
Argital priemonės veidui rolleyes.gif Dar niekad neturėjau tokios gražios veido odos


Kokios būtent? Kokia jūsų veido oda?
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2013 01 01, 19:38)
Kokios būtent? Kokia jūsų veido oda?

Mano oda mišri, tačiau labai jautri, pastoviai berdavo. Elytė rekomendavo Argital. Naudoju valomąjį pienelį, paskui žaliojo molio kaukę bei scrubą (kartą per savaitę). Veidą tepu arba varnalėšų, arba ežiuolės kremu, o purškiu Argital jazminų vandenį. Taip naudoju jau metus, oda tiesiog švyti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 01 sausio 2013 - 18:47
[quote=shemsa,2013 01 01, 10:45]
Annesears papasakok daugiau apie armani pudra,ka daro,kaip laikos,kokia tavo oda,poru nekemsa?
[/quote]
ji lengvos konsistencijos, maskavimas vidutinis, oda atrodo tikrai graziai, su ja naudoju MAC strobe, tai galutinis rezultatas lygi, sveikai atrodanti, be jokiu issausejimu oda, patinka man vaizdas su ja thumbup.gif kadangi odos problemu neturiu (pigmentiniu ar spuogeliu) tai man jos maskavimo uztenka. patenkina visus mano poreikius thumbup.gif

[quote=Kristi_25,2013 01 01, 14:43]
[quote=annesears,2012 12 31, 18:04]

Tobulas sampunas ir kondiske thumbup.gif

Be JO nebeisivaizduoju plauku dziovinimo, visada pries sia procedura istepu juo...plaukai lengvai sukuojas, pasidaro minkstesni cool.gif

Kur perkate sias priemones plaukams?
[/quote]
Alterna perku is JAV, per tarpininkes, o Super Skinny SM isparduotuvej dazniausiai gaudau gera kaina thumbup.gif

[quote=Dioryte,2013 01 01, 16:10]
ir man idomu daugiau apie sia pudra smile.gif ir sepetukas pridetas taip pat?
[/quote]
ne, sepetuko nebuvo, tepu MAC 187 arba beauty blender mirksiukas.gif
Atsakyti