Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu globoti vaikutį iš vaikų namų

QUOTE (Smurka @ 2004 07 21, 13:42)
o as netinku nei globai, nei ivaikinimui juo labiau


Galetum kada i vaiku namus nueiti juos nors aplankyti. Tu puiki motina esi , tikrai nuvertink saves.
Atsakyti
QUOTE (ader @ 2004 07 21, 15:30)
Galeciau tai siandien kurciau seimyna ir imciau kruva tu vaikuciu auginti.

As irgi...
Ir tikiu, kad kada nors ta mano svajone issipildys... smile.gif
Atsakyti
Mamulia, vienikymes biggrin.gif
Atsakyti
As nelabai suprantu, kodel gali neleisti isivaikinti paliktu vaikuciu. Tame linke apie ivaikinima nesuradau jokiu nerealiu reikalavimu. Ka jus ten matote tokio sudetingo, ko as nematau?
Atsakyti
Mano vyras neatitinka amziaus, be to issiskyres. Is viso kiek zinau, ivaikinti leidzia tik idealiom seimom, bent jau toks ispudis susidaro. Reikia visokius ten kursus lankyti, egzaminus laikyti ir t.t. per daug vazones. Be to mano vyras turbut ir nesutiktu ?
Atsakyti
O ar tikrai išsiskyręs vyras - kliūtis globai ar įvaikinimui? Juk niekas negali vienodai vertint skyrybų aplinkybių?
Aš irgi apie tai karts nuo karto pamąstau. Bet tai nelengvas sprendimas. Labai palaikau ir gerbiu taip pasielgusius žmones!
Atsakyti
Man atrodo, kad issiskyres jau pirma kliutis, toliau netinka amzius, neturim nuosavo busto. Isivaizduoju kaip pradeda kabinetis....
Atsakyti
Ader, jo, vienyjames smile.gif Tu mane vesi, ar as tave laugh.gif laugh.gif laugh.gif ?
O jei rimtai tai reiktu kokio gero dedes verslininko, kad pastatytu ar isnuomutu nameli, tada pasiimam po kelis vaikeliukus ir turim didele grazia seimyna smile.gif deja, tai tik svajos... kolkas wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Svajotoja @ 2004 07 21, 15:45)
bet ar vaikuciui nesunku bus visa laika po puikiai praleisto laiko su tokiais gerais zmonem kaip jus visada grizti i vaiku namus? ar cia jokios traumos jam nebus? suprantu, isivaikini ir jis jau gyvena kartu, o cia parodai koks gali buti gyvenimas ir jam tenka kaskart grizti kitur. kazkodel man taip atrodo, prisipazistu, nedaug tuo domejausi ir pazistamu neturiu, kurie tai dare, todel galiu klysti wink.gif

MANAU, KAD VAIKAS TURI TEISE PAMATYTI TOKI GYVENIMA KOKS YRA NE TIK TEN UZ TVOROS, O JAU KAIP JIS TAI SUPRAS IR VERTINS AR JAM BUS SKAUDU AR NE, KAIP JIS TAI ISGYVENS MANAU, KAD PRIKLAUSO TIK NUO GLOBOJANCIU ASMENU KAIP JIE SUGEBES IDIEGTI JAM KAS YRA KAS.... wink.gif
Atsakyti
Nežinau ar kada apsispręsčiau vaiką globoti... man vaikas ne žaislas. Arba įsivaikinu(svajoju), arba išvis nagų nekišu... Neišgyvenčiau jei po keliarių metų atsirastų to vaiko kokia nors narkomanė iš kaliūzės ir nuo manęs jį atplėstų. Nenorėčiau, kad mane nuolat baugintų ir šantažuotų. Nenorėčiau, kad vaikas būtų drąskomas tampomas pirmyn atgal. Visokie teismai, drebėjimas dėl vaiko gyvybės ir kitokie būūūū. TIK ĮSIVAIKINIMAS...
Atsakyti
QUOTE (ader @ 2004 07 21, 15:44)
va va Enigma mano mintis skaitai. Yra seimos kurios ima globoti del pinigu. Man tai ju nereikia, gal jei atsisakai uzmokescio cia jau privalumas butu kazkoks leidimui gauti.

MAN IRGI PINIGU NEREIKIA, BET PASIKARTOSIU, KAD VIENI MANO PAZISTAMI YRA APSIEME GLOBA , TAI JIE VA KAIP PADARE.. JAU KETVIRTI METAI KAIP GLOBOJA, BET PINIGU JIE NEATSISAKE , O VISKA DEDA I VAIKO SASKAITA, TIKSLIAU TEN ISKARTO PERVEDAMA TA GLOBA IR JU NELIECIA, TAUPO KAIP SAKE AR VAIKUI BUSTUI IKI 18 METU JUK VISTIEK SUMA SUSIDARYS, AR MOKSLAMS, O PATYS DAR VAIKUTI APDRAUDE KAUPIAMUOJU STUDIJU DRAUDIMU ANT 50 000 LT. O VAIKAS APIE TUOS PINIGELIUS ZINO IR JIS VISADA PATS DOMISI AR JAU PERVEDE, KIEK PAS JI SASKAITOJE YRA, IR TAIP JAU KETVIRTI METAI, TAD JEI GERAI PAGALVOJI TAI GAL IR NEVERTA ATSISAKYTI PINIGU BUTENT VAIKO LABUI, TIK SVARBIAUSIA VAIKUI IDIEGTI , KAD TEISINGAI SUPRASTU KODEL JIS GLOBOJIMAS, O NE IVAIKINIMAS, NORS JAM TAI MAZAI RUPI JIS JUOS VADINA TECIU IR MAMA.... biggrin.gif

O VAT TIE KURIE BUTENT IMA GLOBOTI DEL PINIGU, TAI MAN YRA PATS ZEMIAUSIAS LYGIS, ANT VAIKU SAU PRAGYVENIMA DARYTIS... mad.gif

TAI VAT ZINAU TOKI PAVYZDI IR JUO ZAVIUOSI... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (vobla @ 2004 07 22, 11:48)
Nežinau ar kada apsispręsčiau vaiką globoti... man vaikas ne žaislas. Arba įsivaikinu(svajoju), arba išvis nagų nekišu... Neišgyvenčiau jei po keliarių metų atsirastų to vaiko kokia nors narkomanė iš kaliūzės ir nuo manęs jį atplėstų. Nenorėčiau, kad mane nuolat baugintų ir šantažuotų. Nenorėčiau, kad vaikas būtų drąskomas tampomas pirmyn atgal. Visokie teismai, drebėjimas dėl vaiko gyvybės ir kitokie būūūū. TIK ĮSIVAIKINIMAS...

AR VAIKAS GLOBOJAMAS , AR IVAIKINAMAS VISTIEK ATSAKINGA ESI VIENODAI KAIP UZ SAVO VAIKA, O KAS DEL TEVU ATSIRADIMO IR TEISMU VARIANTAS TAS PATS, IR TUO IR ANUO ATVEJU BIOLOGINIAI TEVAI VISTIEK TURI TEISE I VAIKA... sad.gif
Atsakyti