Įkraunama...
Įkraunama...

Aliaskos malamutai

Dar kelios foto: 4u.gif

user posted image


user posted image
Papildyta:
QUOTE(gaudyk @ 2012 12 14, 16:32)


Dogfashion - tas jusu draugelis tai volsfspicas, gana reta veisle LT, buvus tik viena vada kolkas  biggrin.gif

Stai mano abu pukiai


Nu geras, žinosime dabar, nes jis kažkodėl be šeimininkų laksto nuolat, ne visada labai švarus.... g.gif

O Jūsų grožiai kokie.... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dogfashion: 14 gruodžio 2012 - 16:56
Žinai, man samojiedus, graziausios yra ju blakstienos, jie tokie mergaitiskai meiluciai ir dar blakstienom moka palapseti, kaip kokia kokete biggrin.gif
Atsakyti
Skaidra - tikrai taip, klapsi tie meiluciai blakstienom ir seimininkams sirdis istirpsta, uztat lieka nenubausti nei mano rozynus isgrauze (!!) nei sienas isakeje, nei miske valandai prapuole. Ir isvis, zinau kad blogai, bet jie su mum lygiom teisem pusryciauja (vienas sumustinis sau, vienas sunim), i lova isikaria pagulet.... na lepuneliai tokie.

Dailus Hacis, ir labai nemazas atrodo.

Skaidra - o ten pirma nuotrauka pirmos post'o tai Timas? Nerealaus grozio malamutas ir kadras koks sniege pagautas wub.gif
Atsakyti
Tenai pirmoje nuotraukoje tai Timo tevas, antroje visa ju vada, o paskutineje timas. Bet hacis tai milzinukas pasidares. Klausykit ikelkit sena malamutu tema, as nemoooku.
Papildyta:
QUOTE(skaidra111 @ 2012 12 14, 18:11)
Tenai pirmoje nuotraukoje tai Timo tevas, antroje visa ju vada, o paskutineje timas. Bet  hacis tai milzinukas pasidares. Klausykit ikelkit sena malamutu tema, as nemoooku.

ziit tu garantuotai, mokesi sena tema ikelt
Atsakyti
ankstesne malamutu tema
kitaip nemoku biggrin.gif blush2.gif

dogfashion kirpykloj mus paprasciausiai nuskuto beveik nuliniu (nu jie vadino 3) numeriu lotuliukas.gif issiderejau, kad uodegos nenuskustu visai, bet kiek galima issukuotu, o ko negalima iskirptu ir uz uodega sumokejau papildomai 20$ lotuliukas.gif Siaip jei buciau zinojus, kad skus, buciau pati tai padarius, as tikejausi, kad jie moka tuos veltinius issukuoti, o jie ejo lengviausiu ir kaip jie man sake maziausiai skausmingu suniui budu rolleyes.gif

dabar pas mus lapus nuo stogo valo, tai Archie loja ant viso namo, o balselis tai sodrus, nezinant galima ir issigasti lotuliukas.gif
Atsakyti
ŠAUNUOLE ziit , sakiau, kad tu cia gabiausia, dar prasom archie nuotrauka ikelt, kad visi cia naujoje temoje butume 4u.gif
O as dar Semuka ikelsiu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2012 12 14, 17:44)

dogfashion kirpykloj mus paprasciausiai nuskuto beveik nuliniu (nu jie vadino 3) numeriu lotuliukas.gif issiderejau, kad uodegos nenuskustu visai, bet kiek galima issukuotu, o ko negalima iskirptu ir uz uodega sumokejau papildomai 20$ lotuliukas.gif Siaip jei buciau zinojus, kad skus, buciau pati tai padarius, as tikejausi, kad jie moka tuos veltinius issukuoti, o jie ejo lengviausiu ir kaip jie man sake maziausiai skausmingu suniui budu rolleyes.gif



Vaje unsure.gif unsure.gif Aš taip nenoriu doh.gif blink.gif Bandysiu dar pati kažkaip šukuoti ir iškirpti tuos susivėlusius plaukus unsure.gif
O tai greitai ataugo plaukiukai ? Kaip šuo jautėsi po "procedūros"?
Papildyta:
QUOTE(skaidra111 @ 2012 12 14, 17:52)

O as dar Semuka ikelsiu
user posted image


Kaip žiemiškai/šventiškai atrodo smile.gif Gautųsi puiki atvirutė smile.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2012 12 14, 16:32)
Meile - na jau tikrai nemanau kad nesutartu su zenenhunde, tikrai viskas bus gerai.

Labai grazus visu suneliai 4u.gif
O del sutarimo,nezinau. Labai daug bendrauju su dabartine Ursos seimininke,ir is jos pasakojimo suzinojau,kad Ursa iki metuku laiko draugavo su visais sunimis. Bet veliau ji buvo susipesusi su kazkokiu kiemsariuku,kuris jai nemankai ikando i nosi ir lupa ir vat po to incidento ji pradejo agresyviai reaguoti i kitus sunis,sako ypac po pirmos rujos jai visa tai pasireiske. Ir siuo metu yra su kuriais sunimis ji zaidzia,kuriu labai nemegsta. Bet jos draugu tarpe nera kalyciu,visi patinai. Tai vat ir idomu kaip ji sureaguotu i mano kalyte g.gif
Atsakyti
dogfachion, zinok as kiekviena pavasari sema nukerpu visiskai plikai
user posted image

is pradziu atrodo kaip pabaisiukas, bet jau po menesio plaukai atauga.
Atsakyti
Ziit, dogfashion- o kodel/kaip tie kaltunai atsirado? Ar kazkur prilipo suo ar tiesiog del aplaidumo/nesukavimo? Ar kailis issausejes ir linkes veltis?

Maniskiai vis kartas nuo karto prilimpa prie saku miske tai tas vietas tenka iskirpt, kad kailiukas butu minkstas ir nesiveltu duodu Yumega papildo, sukuoju kas savaite, kartais kas 2 savaites, kaltunu neissukuojamu nesusidaro. Jei kaltunai tik kai kur, tai yra pirkt spec. sukos kaltunu sukavimui, jos net nesukuoja o ispjausto kaltuno savelas ir tada lengvai issisukuoja, va kazkas panasaus
kaltunu sukos
Atsakyti
wink.gif+2012 12 14, 19:43-->
QUOTE(Meile wink.gif @ 2012 12 14, 19:43)
Labai grazus visu suneliai  4u.gif 
O del sutarimo,nezinau. Labai daug bendrauju su dabartine Ursos seimininke,ir is jos pasakojimo suzinojau,kad Ursa iki metuku laiko draugavo su visais sunimis. Bet veliau ji buvo susipesusi su kazkokiu kiemsariuku,kuris jai nemankai ikando i nosi ir lupa ir vat po to  incidento ji pradejo agresyviai reaguoti i kitus sunis,sako ypac po pirmos rujos jai visa tai pasireiske. Ir siuo metu yra su kuriais sunimis ji zaidzia,kuriu labai nemegsta. Bet jos draugu tarpe nera kalyciu,visi patinai. Tai vat ir idomu kaip ji sureaguotu i mano kalyte  g.gif


zinok, pas mane su semu ta pati situciaja, bet as kazkaip nebijojau , irgi prisiskaiciau forumuose, kaip sunys reaguoja kai namuose naujas suo. Vienas forumietis apskritai visai dienai kartu i voljera uzdare, o kai grizo, jau buvo abu susidraugave, as ta pati padariau, negaliu sakyt, kad nesinervinau, galvojau, o kas jei mazylis bus papjautas, bet viska buvo gerai. Jie ten pasidalino savo statusu. O ir mes, zinodami, jog timas augs didesnis ir stipresnis uz sema, tai sema visada auksciau laike, jam pirma valgyt duodavom, glostydavom ji pirma ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(skaidra111 @ 2012 12 14, 19:44)
dogfachion, zinok as kiekviena pavasari sema nukerpu visiskai plikai
user posted image

is pradziu atrodo kaip pabaisiukas, bet jau po menesio plaukai atauga.


Vajeeee vargsas nuogalius.... uz ka ji taip.
Nors mano Bregos veiseja viena savo patina, labai gauruota pagyvenusi veterana irgi kerpa, kad jam nuo karsciu sirdute nesustotu.

Atsakyti