Įkraunama...
Įkraunama...

Aliaskos malamutai

QUOTE(skaidra111 @ 2012 12 14, 18:50)
zinok, pas mane su semu ta pati situciaja, bet as kazkaip nebijojau , irgi prisiskaiciau forumuose, kaip sunys reaguoja kai namuose naujas suo. Vienas forumietis apskritai visai dienai kartu i voljera uzdare, o kai grizo, jau buvo abu susidraugave, as ta pati padariau, negaliu sakyt, kad nesinervinau, galvojau, o kas jei mazylis bus papjautas, bet viska buvo gerai. Jie ten pasidalino savo statusu. O ir mes, zinodami, jog timas augs didesnis ir stipresnis uz sema, tai sema visada auksciau laike, jam pirma valgyt duodavom, glostydavom ji pirma ir t.t.

Nu nezinau,kazkaip bijociau i voljera uzdaryti jas abidvi unsure.gif
Sakykite o jus savo sunis laikote kambaryje ar lauke? Ar jiems nepersilta kambaryje buna? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2012 12 14, 12:48)
Ziit, dogfashion- o kodel/kaip tie kaltunai atsirado? Ar kazkur prilipo suo ar tiesiog del aplaidumo/nesukavimo? Ar kailis issausejes ir linkes veltis?

Vajeeee vargsas nuogalius.... uz ka ji taip.

nu Archie- doodle, tai jo kailis maisytas, ilgas bet pudelinis buvo, atsirado greiciausiai del mano nepatirties su tokios rusies kailiu. vasara -kiekviena diena upe, beveik nedziudavo, sukuotis jis nemegsta, jei buciau zinojus gal dazniau buciau sukavus ir laiku iskirpus tuos koltunus, tai gal ir butu nereikeje iki tokio maksimalizmo daeiti rolleyes.gif biggrin.gif
va va mes irgi taip atrodem "goly Vasia" lotuliukas.gif
Atsakyti
as tai pradejau kirpti ne del kaltunu, na aisku tingiu as ji sukuot, bet pro musu nama upe teka, o geguzes menesi, jau buna +25 laipsniai ir suo pastoviai i ta upe lenda, o vilna stora nespeja isdziuti todel ima puti jo kailiukas, kvapas labai ne koks pasidaro zodziu sunta oda po tuo slapiu kailiu, tada as ji nuskutu plikai, kailis buna trumpas greitai dziuna, gali semas maudytis kiek nori, o ir karstis pakenciamesnis jam darosi. Seip nukirptas jis akivaizdziai pralinksmeja, laksto duodasi, pagaliukus gaudo, seip visokiu darbu susiranda, as matau, kad jam tai labai i sveikata. timo nekirpau, nes jo kailis kitokio tipo. Mano semas kaip angorinis triusis, toks pukas ilgas pas ji.
Atsakyti
Na ka merginos,visoms aciu uz pasidalinta informacija 4u.gif Ir manau,kad greitu laiku mes su Ursa prisijungsime prie jusu faino kolektyvo mirksiukas.gif
Atsakyti
wink.gif+2012 12 14, 22:37-->
QUOTE(Meile wink.gif @ 2012 12 14, 22:37)
Na ka merginos,visoms aciu uz pasidalinta informacija  4u.gif  Ir manau,kad greitu laiku mes su Ursa prisijungsime prie jusu faino kolektyvo  mirksiukas.gif


Dziaugiuosi jeigu padejome, bet pirmiausia vistik turi klausyti saves, o ne kitu patarimu.
turi sau atsakyti:
1 kodel nori antro suns
2 ar pakesi perrausta teritorija, israutas ir suniokotas geles
3 kaukima, kartais naktimis arba 3-4-5 ryte ir destruktyvu elgesi, nes juk ziauriai smagu ka nors sugadinti, sulauzyti, sudraskyti.

Berno zenenhundas visai kitoks suo, musu seimos draugai turi ju veislyna, tai jie su visais vaikais plus tuntas sunu be jokiu voljeru gyvena, tik kad teritorija uztverta siek tiek.
Bernai nepalyginamai klusnesni ir nedestruktyvus.

seip yra visada tokia taisykle : abejoji - nepirk, abejoji ar fotelis grazus - nepirk, abejoji ar tapetu spalva tau tiks - nepirk. Cia as jau is interjeru srities, nes toks mano darbas.Tiktai kai tavo reakcija yra - Dieve, koks grozis!!!!!! arba be sito negalesiu gyventi - tik tada reiskia, kad tavo pasirinkimas teisingas.
Atsakyti
Su tapetais ir foteliais, tai releatyvus dalykas. Kai as Archie pasiemiau, kaip tik buvau baigus viso namo remonta, kuriuo labai didziavausi, rekiau ant savo vyru, del kiekvieno laso ant grindu doh.gif lotuliukas.gif Atejo Archie, tai ne tik , kad lasas, visa kruva smelio ir balu jam buvo atleista, as jau nekalbu apie nauju plintusu kampus, kuriuos taip sunkiai dejau ir puse pirstu nusidauziau lotuliukas.gif lotuliukas.gif rolleyes.gif Man atrodo cia svarbiausia kantrybe, nu ir kasdienines treniruotes aisku pades.
Atsakyti
Na nezinau,vis galvoju jeigu as jos nepaismiu,tai gailesiuosi visa gyvenima,kad bent jau nepabandziau blush2.gif
O del kiemo kasimo ir visokiu gelynu,tai jis pas mus nuolat buvo kasamas ir tai jau man iprastas dalykas yra. Nori suns,turi iskenteti visus jo gerus ir blogus darbus,plius ivedineti savo tvarka kiek tai yra imanoma.
O ir amzius 2metukai,tai ne keli menesiai,kaip suniukas viska grauzia aplinkui ir niokoja kambarius. Taip pat zinau,kad zenenhundai visapusikai priesingi nei Aliaskos malamutai,bet as vistiek tos grazuoles labai noriu wub.gif
Atsakyti
Meile - jei laikyt voljere, tai malamutui reikia voljero su stogu, kitaip tikrai islips per tvora biggrin.gif Jie labai isradingi ir gudrus!

Skaidra - mano patinukas Knutas vasarai paprastai nusiseria ir is to kailio nieko nelieka, vaiksto kaip su "ploscium" iki rudens biggrin.gif tai jam nei karsta nei sunta. O kalytes kailiukas trumpesnis ir taip, be to ji parodose dalyvauja, tai kailinuku paaukot negaliu.
Atsakyti
apie kaili. negalima lyginti to suns , kuris gyvena namuose, arba siltesneje salyje, su musu ir siaures saliu lauke auginamais sunimis. Mano semas ziema ne padvigubeja, o patrigubeja biggrin.gif . Uzauga ne tik tie ilgieji, bet ir pavilne tokia, kad suns odos nesimato. ir sonai neuzsiciuopia. Tai ta pavilne man pavasari ir pradeda kliuti, pavasarinis serimasis pas sema tik birzeli prasideda, nezinau, gal kad ziemos labai salto, o mes dar dauboje gyvenam , upes slenyje, tai naktimis buna kad ilgai dar atsala, o diena jau karsta. Tai vat tada geguzes men as jau ir nebeislaukiu. Zinok, anksciau laukiau, sukuodavau, nes girdejau visokiu mitu, kad nebeatauga tokie svelnus plaukai, kokius 5 metus taip prasikankinom ir as ir suniukas, kol vienais metais nebeturejau pasirinkimo, seno oda po tais slapiais pukais pradejo tarsi puti. tada nusispjoviau i viska ir pati plikai ji nukirpau. po to jau vezu i kirpykla, nes darbelis oi nelengvas as ji kerpu 3 dienas, o kirpykloje, beveik 5 valandas, nes ta kaili tik po centimetriuka sugeba nukirpti, specialiai del musu semuko kirpeja parsisiusdino is australijos aviu kirpimo zirkles.
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2012 12 15, 12:19)
Meile - jei laikyt voljere, tai malamutui reikia voljero su stogu, kitaip tikrai islips per tvora  biggrin.gif Jie labai isradingi ir gudrus!

Skaidra - mano patinukas Knutas vasarai paprastai nusiseria ir is to kailio nieko nelieka, vaiksto kaip su "ploscium" iki rudens biggrin.gif  tai jam nei karsta nei sunta. O kalytes kailiukas trumpesnis ir taip, be to ji parodose dalyvauja, tai kailinuku paaukot negaliu.

Apie voljera jokiu kalbu nera schmoll.gif Visu pirma Ursa nepasiruosusi siai ziemai,kadangi yra auginama bute,antra- voljeras yra skirtas uzdaryti tik tada kaip atvaziuoja sveciai,kurie nemegsta arba bijo sunu. Nemegstu suns laikyti uzdaryto voljere,bet retsykiais tekdavo blush2.gif
Atsakyti
gaudyk,
norejau paklausti apie samojedu akytes. Sema, kai mes buvom isvaziave i italija priziurejo kaimynu berniukas, grize radom viena akyte asarojancia taip rudai nubegusia. Palasinau nuo akiu uzdegimo, patepiau antibiotikais jokio efekto, ka dar galeciau padaryti , jau menuo kaip mes sugrize , o akyte nepraeina.
Atsakyti
laba vakarėlį.
seku jus jau senokai ir šiandien nusprendžiau reikia gi pagaliau prisijungti.
taigi sveikos merginos. 4u.gif
jungiuosi pas jus su 7mėn malamute Banga. smile.gif
esam iš Šiaulių, gaila anksčiau nežinojau, kad pas mus dar malamutų mieste yra, būtume draugę turėję, o dabar kaip suprantu iškeliauja jau ji.

pasirodysim truputį senesnę foto, o kai turėsiu naujų tada atsišviežinsime. smile.gif
čia tik parvažiavus namo rugsėjį.

user posted image

o čia lapkritis

user posted image

sugadinau fotoaparatą, tai nieko nuotraukų neturiu, o taip norėčiau žieminę fotosesiją su žieminiu šuniuku pasidaryti. smile.gif
Atsakyti