Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai, 115 namukai

Apklausa: Ar planuojate Rugsėjinukams broliuką/sesutę? (58 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
tema apleista... Mamos užsiėmusios... ax.gif
gal pasirodykite rolleyes.gif
Atsakyti
jau tikrai, kaip tuscia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raiduke @ 2015 05 04, 20:08)
jau tikrai, kaip tuscia smile.gif

Ir as ilindau po 100 m.pasisveikinti. linkejimai visoms is Norvegijos smile.gif
Atsakyti
Sugrįžau į SM forumą dėl nestuke.gif , tai užbėgu ir čia pasisveikinti. Labai smagu matyti, kad mamos ir toliau bendraujate, aišku gaila, kad dabar rečiau užsukate, bet vistiek smagu pamatyti senus veidus wink.gif
Gailiuosi anksčiau nesugrįžusi į SM gretas.


Mano Rugsėjinukė (Akvilė)
user posted image

Jau turbūt visi ruošiatės į pirmą klasę?
Atsakyti
QUOTE(Saulutea @ 2015 07 13, 20:57)
Sugrįžau į SM forumą dėl  nestuke.gif , tai užbėgu ir čia pasisveikinti. Labai smagu matyti, kad mamos ir toliau bendraujate, aišku gaila, kad dabar rečiau užsukate, bet vistiek smagu pamatyti senus veidus wink.gif
Gailiuosi anksčiau nesugrįžusi į SM gretas.
Mano Rugsėjinukė (Akvilė)
user posted image

Jau turbūt visi ruošiatės į pirmą klasę?


Sveikinimai nestuke.gif !!!
Joooo, rugsėjo 1 turi rūpesčių smile.gif) tikiuosi viską tvarkingai sudėliosim smile.gif
Mangirdas
Atsakyti
Sveiki!

Rugsėjo mėnuo mokyklingas jau gausesniam būriui rugsėjinukų, taip?

Mano dukra vis dar spirga mokykla. Mokytoja - dievybė (ir man jinai patinka), draugių naujų jau turi, savarankiškėja thumbup.gif Planuojam daryti klasės susibėgimą.

Galvoju, pasirašyt visiems vaiko būrelių norams, ar kiek pristabdyti? Koks nors sporto būrelis, manau, būtinas.
Atsakyti
Laba panos , kaip seniai cia nebuvau biggrin.gif net slaptazodi reikejo atstatyt blush2.gif
Čia mano panelytė . Mes antroje klaseje , nes čia anksčiau pradeda . Pametem vakar 7 dantį
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif

panašu kad dabartinis bendravimas į FB persikraustė blush2.gif ax.gif

Gal ten į kokį uždarą būrelį susibėgam? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilga* @ 2016 03 17, 21:03)
Labas visoms  4u.gif

panašu kad dabartinis bendravimas į FB persikraustė blush2.gif  ax.gif

Gal ten į kokį uždarą būrelį susibėgam?  blush2.gif

AS UZ 😊
Atsakyti
QUOTE(Smilga* @ 2016 03 17, 22:03)
Labas visoms  4u.gif

panašu kad dabartinis bendravimas į FB persikraustė blush2.gif  ax.gif

Gal ten į kokį uždarą būrelį susibėgam?  blush2.gif



Sveikos!
As irgi UZ
Atsakyti
QUOTE(sviliukas @ 2016 03 23, 08:28)
Sveikos!
As irgi UZ

Reik eit pieskot kitu ir kad pasisakytu cia
Atsakyti
Laba diena 100metų nebuvau mūsų temoje blush2.gif ax.gif aš ir labai norėčiau jei FB kokią grupę sukurtume kur galėtume pabendrauti ir foto paprasčiau įkelti ir vistiek dažniau ten būnam nei SM smile.gif
Trumpai pasipasakosiu smile.gif turim mažą leliuką Arno broliuką Gustą ax.gif vėl tenka prisiminti viską iš naujo apie auginimą,maitinimą ir tt.
MANGIRDIENE,puikiai atrodai per tv mačiau ir galiu pasakyti per tave užsukau čia biggrin.gif dvynukai gražuoliukai.Kaip greit laikas prabėgo dar atrodo pasakojai kad laukiesi o va jau 2metukai
Atsakyti