Įkraunama...
Įkraunama...

Vokiečių kalba

Sveiki,
Gal kasVilniuje pasiulytumete gera vokieciu mokytoja paauglei, Pasilaiciuose, Fabijoniskese?
Atsakyti
Labas vakaras, gal galite kas teisingai man isversti pora zodziu. Buciau labai dekinga.
1. Mylimai mamai- fur liebe mutter?
3. Šauniausiam krikstatieviui Thomas?

Prasau padekite, nes as tik angliskai galiu, o vokieciui siusti su klaidomis butu geda.
Atsakyti
QUOTE(renatatk @ 2014 11 28, 00:27)
Labas vakaras, gal galite kas teisingai man isversti pora zodziu. Buciau labai dekinga.
1. Mylimai mamai- fur liebe mutter?
3. Šauniausiam krikstatieviui Thomas?

Prasau padekite, nes as tik angliskai galiu, o vokieciui siusti su klaidomis butu geda.



sveiki,

1 išverstas gerai- tik reikėtų Mutter rašyti didžiąja raide, o ant ,,raides" žodyje ,,fur" uzdeti du taškelius;
2 versčiau taip - dem besten (geriausiam) Patenvater Thomas.
Atsakyti
Sveiki, gal kas galėtumėt patarti gerą vokiečių mokytoją Kaune?
Atsakyti
*gal galit parekomenduoti koki internetini puslapi, kuriame butu aiskinama vokieciu kalbos gramatika? Mokykloj mokiausi, bet.... tingine buvau, nepamenu nieko blush2.gif

P.S.Kur reikia moket anglu, kad ismokt vokieciu, toks psl.netinka.


**Ir dar vienas klausimukas.
gal kuri turit sia knyga http://www.patogupir...tika-A1-B2.html
kaip ja vertinat? Kiek daug joje mokoma? Nes tuos "ich habe, du hast", tai as moku. Tai svarstau g.gif kiek daug ismokstama, kai mokomasi iki B2 lygio? (tikrai nezinau pati blush2.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terroriste: 12 liepos 2015 - 20:40
štai čia neblogas tiklapis mokymuisi savarankiškai:

www.vokieciu24.lt

bet čia tik pirma pamoka nemokama, o kitas reikia parsisiųsti...

o Jums tik gramatikos reikia? apie tą knygą, kurią įkėlėte nuorodoje tai nežinau, nes neteko vartyti... bet kažkaip manau , kad čia patobulintas variantas tos pačios Norkaitienės gramatikos, iš kurios aš mokiausi prieš 20 m .... smile.gif bent jau toje ankstesnėje Norkaitienės gramatikoje tai grynai ilgais tekstais buvo aprašomos visos taisyklės... ten taip išsamiai, bet man pvz aiškiau, kai trumpai , drūtai su lentelėmis ...

dar yra (bent jau buvo pirkti prieš gerus 5 m) tokios mažutės rudos gramatikos knygelės, kuriose trumpai drūtai į lenteles sutraukta visa gramatika...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 14 liepos 2015 - 20:06
na, as atskirus zodzius pati galiu ismokti, o va suklijuot juos i sakinius jau reikia kazkur pasimokyt, tai ir galvoju apie ta knygute, nes mane miestuky nera vokieciu kalbos kursu. tai ir mastau kazkaip pati pasimokyt.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 07 16, 19:26)
na, as atskirus zodzius pati galiu ismokti, o va suklijuot juos i sakinius jau reikia kazkur pasimokyt, tai ir galvoju apie ta knygute, nes mane miestuky nera vokieciu kalbos kursu. tai ir mastau kazkaip pati pasimokyt.



bandykit per tą tinklapį parsisiųsti pamokėles, kur nurodžiau....
pasidomėkit didesniame knygyne yra CD pradedantiesiems... na, aišku, reikėtų ir minimalių gramatikos taisyklių pagindų...
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 07 12, 20:01)

uzsisakiau ta knyga internetu (jei buciau ja macius knygyne, nebuciau pirkus) ir... nerekomenduoju. Net negaliu apsakyt aiskiai kodel, bet nieko is jos gero. Tikrai. Jei jau norit ja pirkt, pavartykit knygyne, tada apsispreskit.
Atsakyti
Sveiki,

pradejau savarankiskai mokytis vokieciu kalbos. Taigi..iskilo toks klausimas: kada reikia naudoti Präteritum laika, o kada Perfekt? Gal kuri vokietaite galetu paaiskinti, nes dabar tik randu paasikinima, kad rasytineje kalboje - Präteritum, o snekamojoj - Perfekt g.gif unsure.gif Kazkokia nesamone toks paaiskinimas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2015 11 18, 13:06)
Sveiki,

pradejau savarankiskai mokytis vokieciu kalbos. Taigi..iskilo toks klausimas: kada reikia naudoti Präteritum laika, o kada  Perfekt? Gal kuri vokietaite galetu paaiskinti, nes dabar tik randu paasikinima, kad rasytineje kalboje - Präteritum, o snekamojoj - Perfekt g.gif  unsure.gif Kazkokia nesamone toks paaiskinimas unsure.gif

tai gal ir man kuri atsakys, nes niekur paaiskinimo neradau, o is mokyklos laiku nepamenu blush2.gif
kada sakoma "Das ist..........", o kada "Es ist........." (tai yra......kazkas).
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2015 11 18, 14:06)
Sveiki,

pradejau savarankiskai mokytis vokieciu kalbos. Taigi..iskilo toks klausimas: kada reikia naudoti Präteritum laika, o kada  Perfekt? Gal kuri vokietaite galetu paaiskinti, nes dabar tik randu paasikinima, kad rasytineje kalboje - Präteritum, o snekamojoj - Perfekt g.gif  unsure.gif Kazkokia nesamone toks paaiskinimas unsure.gif


būtent taip ir yra. paiaškinčiau dar kiek tiksliau - Prateritum laikas naudojamas labiua pasakojimuose būtuoju laiku, o Perfekt- pokalbiuose.


Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2015 11 19, 19:12)
tai gal ir man kuri atsakys, nes niekur paaiskinimo neradau, o is mokyklos laiku nepamenu  blush2.gif
kada sakoma "Das ist..........", o kada "Es ist........." (tai yra......kazkas).
Aciu



Na, čia esminio skirtumo iš tiesų nėra - kaip pasakysit, taip klaidos nepadarysit smile.gif
Atsakyti