Įkraunama...
Įkraunama...

Vokiečių kalba

Jei kam reikia kokios pagalbos su vokiečių kalba - kreipkitės smile.gif
Atsakyti
Gal kuri gali patart/parekomenduot kokia knyga nusipirkt vokieciu kalbos mokymuisi? na, zodynas aisku gerai, issirasyti zodzius ir ismokt. Mokyklos laikais mokytoja rekomendavo "Gramatik ist kinderleicht", bet dabar jau jos prekybos nera. O kas dar?
Kiek domejausi, tai ICC kursu medziaga nebloga, bet, kad labai jau brangu... ir juolab, kad nuo pradziu man nereikia, si ta as ir pati moku...
Turit kokiu minciu?
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 02 24, 22:05)
Gal kuri gali patart/parekomenduot kokia knyga nusipirkt vokieciu kalbos mokymuisi? na, zodynas aisku gerai, issirasyti zodzius ir ismokt.  Mokyklos laikais mokytoja rekomendavo "Gramatik ist kinderleicht", bet dabar jau jos prekybos nera. O kas dar?
Kiek domejausi, tai ICC kursu medziaga nebloga, bet, kad labai jau brangu... ir juolab, kad nuo pradziu man nereikia, si ta as ir pati moku...
Turit kokiu minciu?



yra nebloga knyga savarankiškam mokymuisi: Eva Hereinova, Barbara Hochheim ,,CVokiečių kalba savarankiškai" čia rasite ir gramatikos, ir tekstų, ir žodynėlio, ir dialogų.... ir CD yra
Atsakyti
Sveikos, gal kuri rekomenduoti vokiečių k. mokytoją Kaune? Į až 4u.gif
Atsakyti
Nusprendžiau per atostogas su vaiku pasimokyti vokiečių kalbos, aš mokiausi anglų, rusų ir truputį italų, vaikas taip pat mokosi anglų ir per prievartą rusų, nes nebuvo galimybės mokytis vokiečių, todėl reikia nuo visiško nulio 4u.gif
Gal rekomenduotumėt kokia knygą su CD, gal būt vadovėlį su CD, gal būt net su DVD jei tokių būna. 4u.gif
Gerai būtų nesudėtingi filmai ar serialai vokiečių k. su lietuviškais titrais, tiktų ir vaikiški ir suaugusiems, gal būt yra kažkokios video pamokos internete 4u.gif
Gal yra nebrangūs kursai pradedantiesiems Kaune, bet be gramatikos blush2.gif Nes pradžioje noriu išmokt skaityt ir suprast ką skaitau, taip pat suprast ką kiti kalba, kažkiek kalbėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja_vakarė: 19 birželio 2014 - 11:01
Aš turiu šitą,su cd. Visai nebloga.

knyga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kshatrija: 19 birželio 2014 - 11:22
Ačiū už patarimą, knygą užsisakiau 4u.gif
Laukiu patarimų dėl kursų ir filmų, video medžiagos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja_vakarė @ 2014 06 19, 11:00)
Nusprendžiau per atostogas su vaiku pasimokyti vokiečių kalbos, aš mokiausi anglų, rusų ir truputį italų, vaikas taip pat mokosi anglų ir per prievartą rusų, nes nebuvo galimybės mokytis vokiečių, todėl reikia nuo visiško nulio  4u.gif
Gal rekomenduotumėt kokia knygą su CD, gal būt vadovėlį su CD, gal būt net su DVD jei tokių būna.  4u.gif
Gerai būtų nesudėtingi filmai ar serialai vokiečių k. su lietuviškais titrais, tiktų ir vaikiški ir suaugusiems, gal būt yra kažkokios video pamokos internete  4u.gif
Gal yra nebrangūs kursai pradedantiesiems Kaune, bet be gramatikos  blush2.gif  Nes pradžioje noriu išmokt skaityt ir suprast ką skaitau, taip pat suprast ką kiti kalba, kažkiek kalbėt.


yotubeje pasizvalgykite mirksiukas.gif
iveskite i paieska, tarkim: 'deutshe sprache fur kinder", arba "deutshe sprache", arba "kinder lernene deutsch"

pvz.: https://www.youtube....h?v=CDghvDvSix0
Atsakyti
janna, ačiū už patarimus, youtubes pagalba tikrai galima mokytis 4u.gif
Užsiregistavau LingQ, jų teorija gera- išmokt kalbą nesimokant žodžių, tik nelabai suprantu kaip tą padatyt g.gif jei mano vokiečių kalbos žinios lygios nuliui, o ten matau tik nesuprantamą tekstą ir girdžiu nesuprantamą kalbą, tai ten ne man schmoll.gif Youtube tikrai geresnė mintis, tik reikia ieškot pamokėlių, nesudėtingų filmukų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja_vakarė @ 2014 06 19, 20:18)
janna, ačiū už patarimus, youtubes pagalba tikrai galima mokytis  4u.gif
Užsiregistavau LingQ, jų teorija gera- išmokt kalbą nesimokant žodžių, tik nelabai suprantu kaip tą padatyt g.gif jei mano vokiečių kalbos žinios lygios nuliui, o ten matau tik nesuprantamą tekstą ir girdžiu nesuprantamą kalbą, tai ten ne man schmoll.gif  Youtube tikrai geresnė mintis, tik reikia ieškot pamokėlių, nesudėtingų filmukų 4u.gif


Jei tik pati-pati pradzia, reiktu nors sioki toki zodziu bagaza turet. Nesudetingu sakinuku. Vaikams skirtos programeles pats tas. Ten vienu metu regi, girdi ir dar matai "popierini" vaizda, t.y. tekstini varianta. O veliau aisku galima pereiti ir prie sudetingesnio lygio. Dar vienas variantas susisteminti zodzius temomis ir susirasyti ant lapeliu po kelis. Ir iskaisioti tuo lapelius matomiausioje vietoje. Tarkim plaunant indus pries kriaukle zodziai susije su virtuve, ant saldytuvo- darzoviu pavadinimus ar kitokio maisto, vonioje prie veidrodzio - tarkim,vonios ar higijenos ar zmogaus kuno tematika ir pan... pan...

cia glima pasipraktikuoti su tarimu: http://imtranslator....-speak/german/#
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2014 06 20, 14:15)
Jei tik pati-pati pradzia, reiktu nors sioki toki zodziu bagaza turet. Nesudetingu sakinuku. Vaikams skirtos programeles pats tas. Ten vienu metu regi, girdi ir dar matai "popierini" vaizda, t.y. tekstini varianta. O veliau aisku galima pereiti ir prie sudetingesnio lygio. Dar vienas variantas susisteminti zodzius temomis ir susirasyti ant lapeliu po kelis. Ir iskaisioti tuo lapelius matomiausioje vietoje. Tarkim plaunant indus pries kriaukle zodziai susije su virtuve, ant saldytuvo- darzoviu pavadinimus ar kitokio maisto, vonioje prie veidrodzio - tarkim,vonios ar higijenos ar zmogaus kuno tematika ir pan... pan...

cia glima pasipraktikuoti su tarimu: http://imtranslator....-speak/german/#

Labai ačiū už patarimus, manau visom jie pravers 4u.gif
Tik tarimas vokiečių k. doh.gif kažin ar sugebėsiu be kursų ar mokytojo pagalbos sakinį suregsti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja_vakarė @ 2014 06 20, 16:28)
Labai ačiū už patarimus, manau visom jie pravers  4u.gif
Tik tarimas vokiečių k.  doh.gif kažin ar sugebėsiu be kursų ar mokytojo pagalbos sakinį suregsti  ax.gif


gal dar cia rasite ka nors sau naudingo:

cia

arba cia
Atsakyti