Įkraunama...
Įkraunama...

Pilaitiškių namučiai,

QUOTE(Amelita @ 2014 11 11, 11:09)
Labas, esam smile.gif

Valio clap.gif žmonės biggrin.gif


Gal kas žino, ar yra Pilaitėje anglų kalbos mokytojų? Pažistama norėtų paruošti vaiką egzaminams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eziuke @ 2014 11 11, 11:22)
Valio clap.gif  žmonės biggrin.gif
Gal kas žino, ar yra Pilaitėje anglų kalbos mokytojų? Pažistama norėtų paruošti vaiką egzaminams smile.gif



Mokyklose yra anglu kalbos mokytoju, galima butu po ju pamoku pasikalbeti ir manau tikrai susitartu del tokiu paslaugu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 11 lapkričio 2014 - 12:48
QUOTE(Amelita @ 2014 11 11, 12:48)
Mokyklose  yra anglu kalbos mokytoju, galima butu po ju pamoku  pasikalbeti ir manau tikrai susitartu del tokiu paslaugu.


aciu, bet galvoju tai nevisai tiks. tiek to smile.gif

Ar kas buvo apsilake nauja kavine CoffeeHill?
Atsakyti
Sveikos Pilaitiškės 4u.gif

Ieškome mokytojos savo būsimam pirmokėliui. Gal galit rekomenduot, kurią iš šių dabartinių 4-kų mokytojų pasirinkti:

Edita Žalienė
Sonata Juzėnienė
Elia Černiavskaja
Milda Vercinkevičienė
Enrika Karvelienė
Gitana Balsevičienė
Aušrelė Sorakienė
Elena Aleksandravičienė

Laukčiau rekomendacijų a/ž smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguolė @ 2015 01 03, 12:30)
Sveikos Pilaitiškės  4u.gif

Ieškome mokytojos savo būsimam pirmokėliui. Gal galit rekomenduot, kurią iš šių dabartinių 4-kų mokytojų pasirinkti:

Edita Žalienė
Sonata Juzėnienė
Elia Černiavskaja
Milda Vercinkevičienė
Enrika Karvelienė
Gitana Balsevičienė
Aušrelė Sorakienė
Elena Aleksandravičienė

Laukčiau rekomendacijų a/ž  smile.gif

Sveiki
Gitana-nereali mokytoja smile.gif Patekus pas ją nesigailėsit niekad ir prisiminsit visad tik geruoju smile.gif
Manau,kad visos neblogos, bet šita geriausia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(giluzis @ 2015 01 06, 15:30)
Sveiki
Gitana-nereali mokytoja  smile.gif Patekus pas ją nesigailėsit niekad ir prisiminsit visad tik geruoju  smile.gif
Manau,kad visos neblogos, bet šita geriausia  thumbup.gif


Ačiū smile.gif
Atsakyti
4u.gif
Negi nėra nieko iš Pilaitės? ax.gif
Atsakyti
Yra. smile.gif Tik, kad mazai cia kas bendrauja. smile.gif

Bellizimo, pas kokia gyd vedi vaikeli? Kokia pavarde? Mes kita savaite suoliuosime. As uzrasiau pas Desukiene. Ji musu pirma dukrele gyde.

Laukiam pavasario. wub.gif Tikro. Kita savaite zada siltesnius orus, bandysim nuvaziuot iki miskelio. Tikiuos ten nebus pliurzes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 13 kovo 2015 - 07:58
QUOTE(Amelita @ 2015 03 13, 07:37)
Yra. smile.gif Tik, kad mazai cia kas bendrauja. smile.gif

Bellizimo, pas kokia gyd vedi vaikeli? Kokia pavarde? Mes kita savaite suoliuosime. As uzrasiau pas Desukiene. Ji musu pirma dukrele gyde.

Laukiam pavasario. wub.gif  Tikro. Kita savaite zada siltesnius orus, bandysim nuvaziuot iki miskelio. Tikiuos ten nebus pliurzes.

Aš ne rajone vedu pas gydytoją ax.gif mes Šiaurės miestelyje į AND kliniką einam
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 03 13, 10:26)
Aš ne rajone vedu pas gydytoją  ax.gif mes Šiaurės miestelyje į AND kliniką einam



A ko tenai? Juk cia arciau tau butu.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2015 03 13, 10:48)
A ko tenai? Juk cia arciau tau butu.

Nes labai nemėgstu valstybinių poliklinikų, o ten ir daktarė labai faina dirba ax.gif plius pati ten užsirašiusi. O aš kai su mašina, tai man jokio skirtumo kur cool.gif apie GYDĄ rajone mūsų girdėjau ne kokių atsiliepimų..
Be to labai padėjo apsispręsti, kai papasakojo, jog Pilaitės filiale, Karoliniškių poliklinikos, kraują norėjo imti nedezinfekavę rankų.. Tai kažkaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 03 13, 13:24)
Nes labai nemėgstu valstybinių poliklinikų, o ten ir daktarė labai faina dirba  ax.gif plius pati ten užsirašiusi. O aš kai su mašina, tai man jokio skirtumo kur  cool.gif apie GYDĄ rajone mūsų girdėjau ne kokių atsiliepimų..
Be to labai padėjo apsispręsti, kai papasakojo, jog Pilaitės filiale, Karoliniškių poliklinikos, kraują norėjo imti nedezinfekavę rankų.. Tai kažkaip  doh.gif



Tipo pacientui nedezinfekavo rankos? Seseles juk buna su pirstinem, joms nereikia dezinfekuotis ranku.

Man tai patogu, kai gydytoja salia. smile.gif
Atsakyti