Įkraunama...
Įkraunama...

Pilaitiškių namučiai,

QUOTE(Amelita @ 2015 03 13, 17:10)
Tipo pacientui nedezinfekavo rankos? Seseles juk buna su pirstinem, joms nereikia dezinfekuotis ranku.

Man tai patogu, kai gydytoja salia.  smile.gif

Aha, pacientui nedezinfekavo ir priedo užsidėjo jau naudotas pirštines, o ne naujas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2015 03 13, 17:25)
Aha, pacientui nedezinfekavo ir priedo užsidėjo jau naudotas pirštines, o ne naujas  unsure.gif



Nesitiki man. g.gif Gal cia tik gandu lygis?

Miske sausa, vakar buvome. smile.gif
Atsakyti
Laba diena, gal Pilaitėj kas nors Britų trumpaplaukius kačiukus parduoda? Labai domintų ax.gif
Atsakyti
Vaikai paaugo, tai kačių norisi biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Pagaliau sušilo oras, pasivaikščioti norisi smile.gif Gal kas šiom dienom miške jau buvot? Ar sausa ten? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(muduabududu @ 2015 04 10, 08:00)
Labas rytas smile.gif

Pagaliau sušilo oras, pasivaikščioti norisi smile.gif Gal kas šiom dienom miške jau buvot? Ar sausa ten? blush2.gif



Sausa. smile.gif Jau seniai. smile.gif
Atsakyti
Oras geras, tai visos lauke turbūt tupi hihihi.gif
Atsakyti
Laba faina biblioteka Nidos g. 2. Netoli Norfos. smile.gif
Atsakyti
Prie stadiono rastas rudas batukas mazai kojytei su kailiuku ir labai laukia savo seimininku blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ieškom berniuko, maždaug 8-10 metų, vardu Jonas, šiandien kieme radusio raktus prie kurių buvo prikabintas medinis žmogeliukas.

Jei čia užsuka mamytė, kurios sūnus parnešė šiandien namo tokius raktus, labai prašau brūkštelti man AŽ, nes kita mamytė ieško savo pamestų raktų 4u.gif
Atsakyti
Labas, gal kas mokesi anglu kalbos pilaiteje ir galetu kazka rekomenduoti, nori ismokti suauges zmogus, ne vaikas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muduabududu @ 2015 07 28, 12:51)
Sveikos,

Ieškom berniuko, maždaug 8-10 metų, vardu Jonas, šiandien kieme radusio raktus prie kurių buvo prikabintas medinis žmogeliukas.

Jei čia užsuka mamytė, kurios sūnus parnešė šiandien namo tokius raktus, labai prašau brūkštelti man AŽ, nes kita mamytė ieško savo pamestų raktų  4u.gif




As dabar klausiau to berniuko, tai jau lyg atidave raktus?
Atsakyti