Įkraunama...
Įkraunama...

Pilaitiškių namučiai,

labutis visoms. as jau galvojau, kad cia nieks nepasirodys smile.gif

mes sirgom per sventes, t.y. sirgo Vera. bet jau sveika, vakar atsventem gimtadieni smile.gif
uzvakar truputi pasivaiksciojom mieste:
http://static.diary....77/77217119.jpg
http://static.diary....77/77217110.jpg
QUOTE(aura771 @ 2013 01 07, 13:55)
dovanų Gorano Bregovičiaus koncertą gavau, tai ojezaumarija su visais balkanų dievais  lotuliukas.gif .... iki šiol mano dūšia siaučia. Kaip ją į vietą pastatyt, a?

thumbup.gif nereikia, nestatyk i vieta smile.gif tegu skraido smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras merginos, ar galima prisijungti prie jūsų būrelio ax.gif ...mes dar negyvename Pilaitėje, bet planuojam ten ieškotis buto nuomai(kolkas neymanoma misija ten-niekas nenuomoja, visi matyt laimingi ir patenkinti, o taip norimbe baldu butuko), o gal gyvenimas taip sudėlios ir pirkimui rolleyes.gif labai patinka man šis Vilniaus kampelis - idealus šeimai, kaip matau labai plečiasi ta Vilniaus puselė...Norėjau pasidomėti - gal kas gyvenate tuose naujuose butuose už - Pupos? kaip namų kokybė? wink.gif

Atsakyti
QUOTE(♥♥♥Lunaaaab @ 2013 01 09, 00:26)
Labas vakaras merginos, ar galima prisijungti prie jūsų būrelio  ax.gif ...mes dar negyvename Pilaitėje, bet planuojam ten ieškotis buto nuomai(kolkas neymanoma misija ten-niekas  nenuomoja, visi matyt laimingi ir patenkinti, o taip norimbe baldu butuko), o gal gyvenimas taip sudėlios ir pirkimui rolleyes.gif labai patinka man šis Vilniaus kampelis - idealus šeimai, kaip matau labai plečiasi ta Vilniaus puselė...Norėjau pasidomėti - gal kas gyvenate tuose naujuose butuose už - Pupos? kaip namų kokybė? wink.gif


laba,

sveika prisijungusi 4u.gif , mano brolis su zmona irgi nuo kovo atsikrausto i naujaja pilaite, jie i simonaitytes g., tai sake ten visai nieko butukai, o Mazvydo g. berods nekas su garso izoliacija.
Atsakyti
QUOTE(vkrislas @ 2013 01 09, 15:07)
laba,

sveika prisijungusi 4u.gif , mano brolis su zmona irgi nuo kovo atsikrausto i naujaja pilaite, jie i simonaitytes g., tai sake ten visai nieko butukai, o Mazvydo g. berods nekas su garso izoliacija.


su garso izoliacijatai ir as zinau, kad dauguma nauju namu gyventoju skundziasi tuo...bet ka padarysi... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(♥♥♥Lunaaaab @ 2013 01 09, 15:57)
su garso izoliacijatai ir as zinau, kad dauguma nauju namu gyventoju skundziasi tuo...bet ka padarysi... doh.gif


Jei būtumėt ten buvusi sakytumėt ačiū D, kad nepirkau, nes viskas žiauriai gerai girdisi. Ir patikėkit manim, po mėn. nebenorėtumėt ten gyventi, nes privatumo beveik jokio.
Aišku, jei garsas netruko ir neesat jautus žmogus tai dzin, bet visgi smile.gif
Atsakyti
Man dar labai patinka ten tie namai Vyduno g. gale - gal Mazvydo (tiksliai nepamenu) tokie plytiniai ir is naujesniu gal 2004 m. statybos, gal zinote kaip anie? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(♥♥♥Lunaaaab @ 2013 01 09, 23:11)
Man dar labai patinka ten tie namai Vyduno g. gale - gal Mazvydo (tiksliai nepamenu) tokie plytiniai ir is naujesniu gal 2004 m. statybos, gal zinote kaip anie? 4u.gif


lifto nera, o siaip nieko, broliukas irgi juos ziurejo, bet butas buvo 5 aukste, o kadangi jie planuoja vaiku tureti, tai netiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vkrislas: 09 sausio 2013 - 22:39
sveikutes!

user posted image

♥♥♥Lunaaaa♥♥♥, welcome bye1.gif
as irgi girdejau apie labai bloga garso izoliacija naujuose namuose...
Atsakyti
QUOTE(vkrislas @ 2013 01 09, 23:38)
lifto nera, o siaip nieko, broliukas irgi juos ziurejo, bet butas buvo 5 aukste, o  kadangi jie planuoja vaiku tureti, tai netiko.

Mes besilaukdami dvieju vaiku ketvirtame aukste be lifto pirkom - ir nieko. Tik svorio nepriaugau smile.gif O dabar ir lipimas nepadeda biggrin.gif Gi ne pencininkai, kad butu sunku uzlipti.
Atsakyti
QUOTE(Renacita @ 2013 01 10, 11:52)
Mes besilaukdami dvieju vaiku ketvirtame aukste be lifto pirkom - ir nieko. Tik svorio nepriaugau smile.gif O dabar ir lipimas nepadeda biggrin.gif Gi ne pencininkai, kad butu sunku uzlipti.


Labas rytas merginos...tas tai taip - prie visko priprantama, na kadangi mano panos jau praaugusios, bent jau vyresnioji tai aš kažkaip problemų nematau...bet norėtūsi pradžioje bent išsinuomoti ir pagyventi - tuomet manau visi trukumai pasijustu greitai...o šiaip turiu svajone koki nameli sode tureti, savo kiema,gėlynus, gal ir darželį wub.gif ech....
Atsakyti
QUOTE(Renacita @ 2013 01 10, 10:52)
Mes besilaukdami dvieju vaiku ketvirtame aukste be lifto pirkom - ir nieko. Tik svorio nepriaugau smile.gif O dabar ir lipimas nepadeda biggrin.gif Gi ne pencininkai, kad butu sunku uzlipti.


niu taip, galime ir be elektros gyventi - gi zvakes uzsideksime biggrin.gif , galime ir be karsto vandens, - pasisildysime puode ant krosnies biggrin.gif , galima ir pescia i darba i centra, kam ta masina, kiek kaloriju sudeginsime bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(vkrislas @ 2013 01 10, 18:34)
niu taip, galime ir be elektros gyventi - gi zvakes uzsideksime  biggrin.gif , galime ir  be karsto vandens, - pasisildysime puode ant krosnies  biggrin.gif , galima ir pescia i darba i centra, kam ta masina, kiek kaloriju sudeginsime  bigsmile.gif

na jei sunku lipti į penktą aukštą, tai butą galima pirmame pirkti smile.gif

Mes Gilužio gatvėje gyvenam, ir namas geras ir garso izoliacija nebloga, lifto nėra, bet man tai neaktualu, bet tarkim Lasta puikiai lipa tais laptais į šeštą aukštą biggrin.gif ..šiaip nemačiau nė vieno penekaukščio su liftu smile.gif
Atsakyti