Įkraunama...
Įkraunama...

Pilaitiškių namučiai,

Lasta pas mus nereali moteris, jai tikrai nesunku biggrin.gif
Bet kai man tenka iki jos, tai jau būna ne kas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viktutes @ 2013 01 11, 01:02)
na jei sunku lipti į penktą aukštą, tai butą galima pirmame pirkti smile.gif

Mes Gilužio gatvėje gyvenam, ir namas geras ir garso izoliacija nebloga, lifto nėra, bet man tai neaktualu, bet tarkim Lasta puikiai lipa tais laptais į šeštą aukštą biggrin.gif ..šiaip nemačiau nė vieno penekaukščio su liftu smile.gif

O as per telika maciau ir dviauksti su liftu smile.gif Tik itariu tokio ne viena is musu neipirktume biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingoša @ 2013 01 11, 13:10)
Lasta pas mus nereali moteris, jai tikrai nesunku biggrin.gif
Bet kai man tenka iki jos, tai jau būna ne kas lotuliukas.gif


Ingosa tu kaip visada mane prajuokini lotuliukas.gif jau kur as tau nereali
na bet aciu mirksiukas.gif
As jau 8etai kaip gyvenu aukstai,neprivalumas tik tas kad tinginiai draugai retokai uzsuka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,kam idomu ir aktualu kviečiu ateiti į atvirų durų dieną naujo darželio,daugiau info www.menuliopasaka.lt
Atsakyti
Lasta drinks_cheers.gif biggrin.gif
Aura, jau planuoju susitikt kurią dieną prie laiptinės biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
sorry kaimynes, kad isikisu cia su savo siokiom tokiom problemom, bet gal kas padesite:

Pilaites mikrorajone sausio 19 d. pametem vaiko megstamiausia pliusine bezdzionele (kaip foto). Vaikas liudi sad.gif Jei radote, atsiliepkite, atsilyginsim smile.gif Tel.nr. 865622046
user posted image

Pametem arba Kanto/Papilenu gatviu sankryzoje arba Pajautos g.
Aciu ir dar karta sorry 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blondinke @ 2013 01 20, 14:53)
Pilaites mikrorajone sausio 19 d. pametem vaiko megstamiausia pliusine bezdzionele

kaip gaila, tikiuosi, rasite smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eziuke @ 2013 01 20, 17:17)
kaip gaila, tikiuosi, rasite smile.gif  4u.gif


Aciu!!!
Atsakyti
Sveiki.
Aš aišku šito klausimo jau klausiau, čia apie aerobiką. Kiek atsimenu antradieniais, 19 val. Pilaitės gimnazijoje? Ar laikas nepasikeitė ?
Atsakyti
Uhuhu, yra gyvų biggrin.gif
Kaip gyvenasi mirksiukas.gif
Kadangi netyčia užmačiau vienoj temoj ir pilaitiškių tai paklausiu ir kitų, gal kas žinot kas ir už kiek galėtų pasiūti pramoginiams šokiams suknutę, paprstą be jokių vikruntasų, vaikų gr. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingoša @ 2013 01 24, 00:55)
Uhuhu, yra gyvų biggrin.gif
Kaip gyvenasi mirksiukas.gif
Kadangi netyčia užmačiau vienoj temoj ir pilaitiškių tai paklausiu ir kitų, gal kas žinot kas ir už kiek galėtų pasiūti pramoginiams šokiams suknutę, paprstą be jokių vikruntasų, vaikų gr. biggrin.gif  4u.gif



sveikute 4u.gif

aha žinau, tikiuosi dar dirba, jei nori galiu telefona numerį atsiusti, pigiai mums su Benu ten gavosi, dirba Justinėškėse.
Atsakyti
QUOTE(Ingoša @ 2013 01 23, 23:55)
Uhuhu, yra gyvų biggrin.gif
Kaip gyvenasi mirksiukas.gif
Kadangi netyčia užmačiau vienoj temoj ir pilaitiškių tai paklausiu ir kitų, gal kas žinot kas ir už kiek galėtų pasiūti pramoginiams šokiams suknutę, paprstą be jokių vikruntasų, vaikų gr. biggrin.gif  4u.gif

Preišais Rimi yra siuvykla, ten ima pigiau negu PUPOJ esanti ir dirba greičiau. Tik aš ten nieko nesisiuvau tik taisiau nemažai drabužių, nusiskundimų neturiu.
Atsakyti