Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 56 tema

QUOTE(Highlander @ 2013 01 07, 22:58)
Net supavydėjau tokio darbo  biggrin.gif O jei rimtai, tai jie tikrai nesinešioja... Retas kuris ir namuose žino, kur vaistai guli, jei turi pas ką paklaust biggrin.gif

Taigi, kad... Vyyyyrai smile.gif vienas vaikinas iš aukšto visada turi darbe mini vaistinėlę, bet kad jis dienomis dirba stabiliai. Nieko, iki 6 h ryto ištempsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Highlander @ 2013 01 07, 23:55)
Bio, o ir prieš breketus tau pasitaikydavo, kad dantenos kraujuoja?.. Kaži nuo ko taip galėjo atsitikti  g.gif  O minkštą dantų šepetuką naudoji?


Yra buve, bet gal pries kokius metus, tikriausiai nuo streso, tikiuosi, kad nebus dantenu uzdegimas, atrodo gerai isvalau tarpdancius verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 01 07, 23:02)
Yra buve, bet gal pries kokius metus, tikriausiai nuo streso, tikiuosi, kad nebus dantenu uzdegimas, atrodo gerai isvalau tarpdancius verysad.gif

O gal labai intensyviai valydama tarpdančius užgavai dantenas? Man taip yra pasitaikę kelis kartus, kad persistengiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(takemyscars @ 2013 01 08, 00:01)
Taigi, kad... Vyyyyrai smile.gif vienas vaikinas iš aukšto visada turi darbe mini vaistinėlę, bet kad jis dienomis dirba stabiliai. Nieko, iki 6 h ryto ištempsiu smile.gif

Aj, tai pasiguoskim tuo, kad toje mini vaistinėlėje greičiausiai tik įvairių dydžių pleistrai įdėti, vistiek tau iš to nebūtų buvę jokios naudos biggrin.gif drinks_cheers.gif Ištempsi tikrai! mirksiukas.gif Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(takemyscars @ 2013 01 08, 00:03)
O gal labai intensyviai valydama tarpdančius užgavai dantenas? Man taip yra pasitaikę kelis kartus, kad persistengiau smile.gif

Pasiteirausiu dar ortodontes per vizita...gal man tas siulas per storas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Highlander @ 2013 01 07, 23:03)
Aj, tai pasiguoskim tuo, kad toje mini vaistinėlėje greičiausiai tik įvairių dydžių pleistrai įdėti, vistiek tau iš to nebūtų buvę jokios naudos  biggrin.gif  drinks_cheers.gif  Ištempsi tikrai!  mirksiukas.gif  Laikykis  4u.gif

Ne, ne, jis ten rimtai apsirūpinęs, aš žinau: turėdavo visada nuo skausmo vaistų, visokių Theraflu prisidėjęs... biggrin.gif Rūpestingas bernelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 01 08, 00:02)
Yra buve, bet gal pries kokius metus, tikriausiai nuo streso, tikiuosi, kad nebus dantenu uzdegimas, atrodo gerai isvalau tarpdancius verysad.gif

Tikrai taip, ir man yra buvę, kad persistengiu valydama su siūlu ir pažeidžiu danteną doh.gif Bus matyt, kaip rytoj dantenos jausis. Dėl visa ko ilgiau skalavimo skystį paskalauk 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(takemyscars @ 2013 01 08, 00:06)
Ne, ne, jis ten rimtai apsirūpinęs, aš žinau: turėdavo visada nuo skausmo vaistų, visokių Theraflu prisidėjęs... biggrin.gif Rūpestingas bernelis biggrin.gif

Tai gal jūsų viršininkas ir nenori jokių pravaikštų pasirašinėti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Highlander @ 2013 01 07, 21:32)
Kramtuskee1, o pas ką dėjotės?  ax.gif  Bandžiau žiūrėti sąrašiuke, bet neradau, arba ne visi akli mato biggrin.gif

Manes sarasuose ir nera smile.gif As dejaus pas V.Švalkauskiene smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 01 08, 00:04)
gal man tas siulas per storas... g.gif

O gal tą Oral-B Superfloss specialiai breketininkams naudoji? Nes man jis pasirodė per storas ir tikrai pasižeisdavau dantenas unsure.gif Perėjau prie paprasto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Highlander @ 2013 01 07, 23:10)
Tai gal jūsų viršininkas ir nenori jokių pravaikštų pasirašinėti? biggrin.gif

Oi, nėra problemų su biuleteniais ir laisvadieniais pas mus, situacija su nenorais išleisti gal labiau standartinė mažesnėse lietuviškose įmonėlėse. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Highlander @ 2013 01 08, 00:13)
O gal tą Oral-B Superfloss specialiai breketininkams naudoji? Nes man jis pasirodė per storas ir tikrai pasižeisdavau dantenas  unsure.gif  Perėjau prie paprasto  ax.gif

aha sita, to paprasto niekaip neikisu, uzlinksta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 01 08, 00:17)
aha sita, to paprasto niekaip neikisu, uzlinksta doh.gif

Aš kokius 2 cm siūlo pasitepu dantų pasta ir palieku išdžiūti, tada viskas puikiai einasi ax.gif Panaudojusi siūlą iškart galiuką užtepu kitam kartui, tai laiko pakanka išdžiūti ax.gif Pati sugalvojau ir labai pripratau, dabar tik taip ir darau biggrin.gif
Atsakyti