Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 56 tema

QUOTE(Girl_not4_you @ 2013 01 08, 15:14)

Aha, ten pat užsirašiau. Nežinau ar patinka, nes pas juos eisiu pirmą kartą. smile.gif higienistė gal ten viena, nes net neklausė manęs pas kurią rašytis g.gif

O tu jau susidėjai thumbup.gif  sveikinu bigsmile.gif aš ilgai nekandau su priekiniais dantimis. Net ir dabar ne viską kandu. Turėsi įprasti susipjaustyti 4u.gif


Aha, ankščiau nei buvo planuota man sudėjo biggrin.gif Kai nuvažiavau ir sužinojau, kad jau dedam, tai vos šoko negavau biggrin.gif

Parašyk po higienistės kaip patiko, aš irgi gal tada bandyčiau ten eiti.
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2013 01 08, 12:58)
Ka gi,  antra diena smile.gif

Šaunu, kad pati pradžia be didesnių traumų 4u.gif Po kelių dienų visi šie nepatogumai sumažės, liks tik nauji įpročiai breketus pasaugoti smile.gif Noraeleo, o tavo dantukai iš prigimties tokie baltučiai, ar esi balinusi? blush2.gif Atrodo nuostabiai, nesu mačiusi natūraliai tokių baltų dantukų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2013 01 08, 10:58)
Ka gi,  antra diena smile.gif
Siandien pusryciams bandziau iveikti puru , minkstuteli omletuka ir  tai nelabai sekesi man ji doroti : isidedu i burna , paciulpiu ir nuryju  biggrin.gif pietums kokios gal sriubos kavineje bandysiu , nes kasti nieko neiseina  doh.gif net dantu sukasti negaliu, tada jau skauda, o siaip skausmo nejauciu, nuskausminamuju tikrai nereikia, jauciasi nemalonus maudimas, lyg i visus tarpdancius butu kazko prilinde  unsure.gif vienas zandukas is vidaus truputi nuo galinio breketo pabruzintas, kitu traumu nepastebeta smile.gif


zinok ir man tas pats biggrin.gif as jau savaite su breketais, tai jau taip normaliau valgau. bet paciom pirmom dienom tik isidedu maista i burna, patrinu su liezuviu i gomuri ir nuryju biggrin.gif bet as pirma diena jau ir sumustini valgiau, tik susipjausciusi po kasniuka.
QUOTE(Girl_not4_you @ 2013 01 08, 12:14)
nepadeda man jie schmoll.gif plius iškilo tokioj vietoj, kad užsiklijavus nesilaiko - pusiau ant lūpos, pusiau ant odos.. tai tepu tik tepaliuku. Bet mąstau, gal einant užsiklijuot bandyt, kad jei ką nepažeistų, gal vis labiau apsaugos.. na nežinau žodžiu verysad.gif



as atradau viena gera dalyka nuo puslelines. nulupti viena skiltele cesnako ir nupjauti galiuka, kad butu slapias galas, juo patrinti pusle. po kurio laiko, vel nupjauti galiuka, nes bus jau apdziuves, ir vel trinti. labai greitai gyja 4u.gif
QUOTE(bio @ 2013 01 08, 12:18)
Man ortodonte sake, kad jeigu ir manysi, jog gali kasti nekask, tai ir nekandu, pjaustausi arba atsargiai soniniais, bet ir tai tik minksta maista


as irgi prisibijau kasti, kad ir toki ne visai kieta maista. arba kandu labai labai is leto, po truputi.


sakykit, o jus kramtoma guma valgot? pas mane atmintinej raso, kad galima, bet man tai kazkaip baisu, kad neapsiveltu biggrin.gif

tiesa, buvau irgi ilindus pasiziureti tu graziu baltu dantu, tai tikrai labai grazus... man simtas metu iki tokio baltumo... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *agnyte*: 08 sausio 2013 - 15:43
Merginos, aš apšalus. Skaudėjo, skaudėjo ir tebeskauda pirmukus. Žiū į veidrodį - ogi per vieną naktį koks pokytis! Geeeras...
user posted image
Atsakyti
oho! geras, kaip akivaizdziai matosi smile.gif o as tai siandien jauciu, kad man stumiasi vienam sone sestukas ir septintukas, butent tie, kuriuos ir reikia pritraukt prie ketvirtuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(takemyscars @ 2013 01 08, 16:50)
Merginos, aš apšalus. Skaudėjo, skaudėjo ir tebeskauda pirmukus. Žiū į veidrodį - ogi per vieną naktį koks pokytis! Geeeras...
user posted image

Grazu drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(*agnyte* @ 2013 01 08, 16:42)

sakykit, o jus kramtoma guma valgot? pas mane atmintinej raso, kad galima, bet man tai kazkaip baisu, kad neapsiveltu biggrin.gif



Nevalgau ir bijau, kad nesiveltu blush2.gif
Atsakyti
Agnyte, labai ačiū už patarimą su česnakų, einu bandyti šį metodą 4u.gif

Takemyskars, oho kaip pajudėjo thumbup.gif man irgi taip yra buvę, kad dantuką skaudėjo žiauriai - pasižiūriu į veidrodį - gražiai sustumtas į vietą blink.gif
Atsakyti
QUOTE(takemyscars @ 2013 01 08, 16:50)
Žiū į veidrodį - ogi per vieną naktį koks pokytis! Geeeras...

Oho bigsmile.gif Bet tai kokie pokyčiai bigsmile.gif Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2013 01 08, 12:45)
Panos, man 5dienį vizitas pas orto ir higiena iškart, o ant lūpos savaitgalį herpesas iškilo, kuris įtariu tikrai iki 5dienio nepraeis verysad.gif  jaučiu geriau atsidėti vizitą? g.gif taip ilgai laukiau ir vėl problemos verysad.gif


Tai jau mane su vizitais aplenkei cool.gif , man tik kitą ketvirtadienį, turėjau šį eit 18 val, bet atidėjau, nenoriu sutemus važiuot tokio kelio cool.gif

QUOTE(Linutelia @ 2013 01 08, 14:11)
Nu bet pvz sumuštinį kokį kandi?  blush2.gif


Aš tai nekandu blush2.gif , laužių/pjaustau viską rolleyes.gif , ne dėl to kad neitų at bijočiau nulaužti, bet kažkaip man labai daug maisto susigrūda į breketus kandant lotuliukas.gif , patogiau atlaužt ir iškart už žando kišt lotuliukas.gif

QUOTE(takemyscars @ 2013 01 08, 16:50)
Merginos, aš apšalus. Skaudėjo, skaudėjo ir tebeskauda pirmukus. Žiū į veidrodį - ogi per vieną naktį koks pokytis! Geeeras...



wow thumbup.gif , įsivaizduoju kaip smagu tokius pokyčius taip greit pamatyt bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abejoklė: 08 sausio 2013 - 18:08
QUOTE(Abejoklė @ 2013 01 08, 19:08)
Tai jau mane su vizitais aplenkei  cool.gif , man tik kitą ketvirtadienį, turėjau šį eit 18 val, bet atidėjau, nenoriu sutemus važiuot tokio kelio  cool.gif


neaplenkiau biggrin.gif čia toks buvo tarpvizitis suplanuotas, kad darys higieną ir tada tuo pačiu gumas pageltusias pakeis. Nekenčiu, kai jos nusidažo.. cool.gif
Atsakyti
Che, ačiū, merginos, už palaikymą smile.gif pati esu nustebus, kad per vieną naktį šitaip išsikrutint dantis sugebėjo. Džiugina akį taip, kad net skausmas nublanksta biggrin.gif

QUOTE(Girl_not4_you @ 2013 01 08, 18:16)
čia toks buvo tarpvizitis suplanuotas, kad darys higieną ir tada tuo pačiu gumas pageltusias pakeis. Nekenčiu, kai jos nusidažo.. cool.gif

Vee, man kai buvo grandinėlė pageltonavus, tai irgi labai nepatiko. Stūkso kažkoks geltonas neestetiškas agregatas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kamputyje @ 2012 03 07, 11:24)
Aš ir dantys - simetriški, tik nuotraukose  vos vos pasisukusi šonu biggrin.gif Žodžiu, po 2 mėnesių atrodo taip:
user posted image
user posted image

Gal kam įdomu. Labai greita telefoninė fotosesija, tai kreivai šleivai atrodau:). Gal ne tas tikrasis holivudas, nes nešlifavau, neroviau, nebalinau ir pan., bet man patinka. Užsidėjau 2012 sausį. Gaila, nerandu taip greitai foto, kaip atrodo apačia. Apatiniams dantukams visai nebuvo vietos, kiekvieno kraštelis buvo užsidėjęs ant kito danties.
user posted image
user posted image
Atsakyti