Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 56 tema

QUOTE(kristinooshke @ 2013 01 09, 04:09)
O kas cia per albumas yra? As irgi noriu paziureti. Gal kas nors gali prisijungima ar tai nuoroda svysteleti i az.


Albumas -ne tik pasižiūrėjimui, bet ir pasirodymui biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abejoklė: 09 sausio 2013 - 07:59
QUOTE(bio @ 2013 01 09, 09:07)
Gal zinot ir tik pasikartosiu, bet pasidalinsiu tuo, ka zinau. Nemokama konsultacija tada, kai turi siuntima pas gydytoja. Registruoja menesio pirma diena, laisvos vietos uzpildomos per 2 val. maksimum, todel geriausia neskambinti, o nuvaziuoti, jei norite buti eiles pradzioje, turite nuvaziuoti gerokai anksciau. As registravaus rugsejo 1d. nuo registracijos pradzios praejus valandai ir uz manes esant dar nemazai eilei gavau vizita lapkricio antroje puseje. Po konsultacijos dazniausiai pasilieka gydyti tuos zmones, kuriu atvejai sudetingesni.

As konsultacijos taip ir nesulaukiau, pasirinkau privacia klinika. Sekmes jums drinks_cheers.gif



Džiaugiuosi, jog pasidalinot tokia informacija. Nes esu visiskai "žalia" ir nedaug ką nusimanau breketų sferoje, esu užsidegimo stadijoje ir norisi kuo greičiau pradėti visą procesą , tik gaila , jog dėl pinigėlių stygiaus labai sunku pasirinkti kur Vilniuje apsilankyti.

Ačiū už informacija !! 4u.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už komplimentus. Dabar patenkinta kvadratu biggrin.gif
Tik breketų, tiksliau klijų,nuėmimas buvo siaubingas. Šiaip nesu tokia jau jautruolė ir dantys nėra jautrūs, bet norėjau bėgti hihihi.gif Baisiausia mano breketų istorijos dalis biggrin.gif
Bet čia tik man taip, nes kiti arba beveik nieko nejaučia, arba būna tiesiog nemalonu. Bent taip sakė higienistė.
Atsakyti
Labas mergaites,

na ka ir as ryt jau einu detis breketuku ant virsutiniu kruminiu dantuku (man reik pakelti du dantukus), o po kokiu 4 men sake uzdes ir ant priekiniu, nes jau noriu estetinio grozio (vienas dantukas siek tiek lipa ant kito, realiai nesimato), bet juk vaiksciosiu su breketais sone, tai sakau ir prieki tuo paciu pasitvarkysiu thumbup.gif , vienu zodziu ryt 12,30 h stoju i Jusu gretas 4u.gif . Tik man truputi baugina, kad suks tuos mini impantuks, tikiuosi tai bus neskausminga blush2.gif (sake nuskausmins), ryt prisiduodiu Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(takemyscars @ 2013 01 08, 16:50)
Merginos, aš apšalus. Skaudėjo, skaudėjo ir tebeskauda pirmukus. Žiū į veidrodį - ogi per vieną naktį koks


Super! Baltai pavydziu wink.gif
O man nors ir matosi pokyciai bet sakyciau visi dantys dar labiau issikreivaliojo, nzn ar taip turi buti...
QUOTE(kamputyje @ 2013 01 08, 20:11)
Gal kam įdomu. Labai greita telefoninė fotosesija, tai kreivai šleivai atrodau:). Gal ne tas tikrasis holivudas, nes nešlifavau, neroviau, nebalinau ir pan., bet man patinka. Užsidėjau 2012 sausį. Gaila, nerandu taip greitai foto, kaip atrodo apačia. Apatiniams dantukams visai

Labai grazu bigsmile.gif sveikinu su nuostabia sypsena smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Highlander @ 2013 01 07, 23:13)
O gal tą Oral-B Superfloss specialiai breketininkams naudoji? Nes man jis pasirodė per storas ir tikrai pasižeisdavau dantenas  unsure.gif  Perėjau prie paprasto  ax.gif


Aha... man jis irgi ženkliai per storas, sunkiai įsikiša tarp dantukų, o kai ištrauki per jėgą, net jausmas nemalonus atsiranda schmoll.gif

QUOTE(Girl_not4_you @ 2013 01 08, 13:14)
Aha, ten pat užsirašiau. Nežinau ar patinka, nes pas juos eisiu pirmą kartą. smile.gif higienistė gal ten viena, nes net neklausė manęs pas kurią rašytis g.gif


Pas Damušienę klinikoje? Tai turbūt higienistė Edita, buvau porą kartų pas ją, nieko panelė, tik man truputį skaudžiai darė higieną prieš breketus, įdomu koks jausmas bus kai darys higieną jau esant su breketais.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2013 01 09, 12:57)
O man nors ir matosi pokyciai bet sakyciau visi dantys dar labiau issikreivaliojo, nzn ar taip turi buti...

Greičiausiai kaip ir man darosi tarpai tarp dantukų, dėl to atrodo, kad kreivaliojasi 4u.gif Visi sako, kad pirmiau vaizdas paprastėja, kol sustoja viskas į lanką... Atvirai pasakius, aš pati labai nerimauju, ar viskas vyksta taip, kaip ir turi būti, tad šis atsakymas tiek tau, tiek pačiai sau nuraminti biggrin.gif Neturim kitos išeities, tik pasikliauti ortodonte ir pasišarvuoti kantrybe 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bambuccia @ 2013 01 09, 10:07)
Labas mergaites,

na ka ir as ryt jau einu detis breketuku ant virsutiniu kruminiu dantuku (man reik pakelti du dantukus), o po kokiu 4 men sake uzdes ir ant priekiniu, nes jau noriu estetinio grozio (vienas dantukas siek tiek lipa ant kito, realiai nesimato), bet juk vaiksciosiu su breketais sone, tai sakau ir prieki tuo paciu pasitvarkysiu thumbup.gif , vienu zodziu ryt 12,30 h stoju i Jusu gretas 4u.gif . Tik man truputi baugina, kad suks tuos mini impantuks, tikiuosi tai bus neskausminga blush2.gif  (sake nuskausmins), ryt prisiduodiu Jums 4u.gif


man sake, kad irgi reikes to mini implanto, kad kiti dantys nepabegtu, bet kai klijavo, apie ji neuzisimine. ar gali buti, kad tik gydymo eigoj ji isuka? g.gif
siandien uzsiregistravau kitam vizitui, tai tuo paciu ir nemokamai pas higieniste, bet, jei teisingai supratau, ji tik paziures, ar as teisingai valausi dantis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2013 01 09, 16:04)
man sake, kad irgi reikes to mini implanto, kad kiti dantys nepabegtu, bet kai klijavo, apie ji neuzisimine. ar gali buti, kad tik gydymo eigoj ji isuka?  g.gif
siandien uzsiregistravau kitam vizitui, tai tuo paciu ir nemokamai pas higieniste, bet, jei teisingai supratau, ji tik paziures, ar as teisingai valausi dantis smile.gif



gal Tau jo neprireike, nes man sake ziures ar du ar viena sukti doh.gif , vienu zodziu ryt galesiu papasakoti daugiau 4u.gif
Atsakyti
geriau, kad neprireiktu... kaip ir neprireiktu breketu apacioj, nes apacios as net nenoriu tvarkyt, man gerai taip, kaip yra. dantys nera issikraipe. bet koreguojant virsu, gali su apacia nebesueit, va to bijau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(bambuccia @ 2013 01 09, 12:07)
Labas mergaites,
Tik man truputi baugina, kad suks tuos mini impantuks, tikiuosi tai bus neskausminga blush2.gif  (sake nuskausmins), ryt prisiduodiu Jums 4u.gif

Labuks, nieka baisaus. Nuskausmins, i net necyptelsi. mirksiukas.gif

QUOTE(*agnyte* @ 2013 01 09, 17:04)
man sake, kad irgi reikes to mini implanto, kad kiti dantys nepabegtu, bet kai klijavo, apie ji neuzisimine. ar gali buti, kad tik gydymo eigoj ji isuka?  g.gif
siandien uzsiregistravau kitam vizitui, tai tuo paciu ir nemokamai pas higieniste, bet, jei teisingai supratau, ji tik paziures, ar as teisingai valausi dantis smile.gif

Gal i gydyma eigoj ji isukt. Ma taip dari.
Kada vizits?
Atsakyti
Ar galetu pasisakyti tos, kurioms rove protinius dantis. Kokia tai daro itaka veidui, ar pastebejote, kad, pavyzdziui, labiau ikrito zandai ar dar kas nors? Pasidalinkit savo patirtim.

Beje, kaip del albumo?
Atsakyti