Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 56 tema

QUOTE(kristinooshke @ 2013 01 09, 19:15)
Ar galetu pasisakyti tos, kurioms rove protinius dantis. Kokia tai daro itaka veidui, ar pastebejote, kad, pavyzdziui, labiau ikrito zandai ar dar kas nors? Pasidalinkit savo patirtim.

Beje, kaip del albumo?

Ma atroda, ka nieks nepasikeiti, ju dantis biski pastumi atgal.

Del albuma, tai ne tik ziuri, bet i rodais. Tokias taisykles pirmam psl. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2013 01 09, 16:39)

Gal i gydyma eigoj ji isukt. Ma taip dari.
Kada vizits?


o ka kabina prie to mikroimplanto g.gif man vizitas dabar tik kovo vidury
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2013 01 09, 19:28)
o ka kabina prie to mikroimplanto  g.gif  man vizitas dabar tik kovo vidury

Pagrinde eja spyruokliki tokia. Arba elastini grandineli buva nuo breketu per mikroimplanta uzkabinta. Pasizrek mana foto. Gal eis iveizet. mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flegma: 09 sausio 2013 - 18:40
QUOTE(Highlander @ 2013 01 08, 23:12)
Prieš 3,5 metų?  bigsmile.gif  O kur ir kokia technologija balinai?  ax.gif  Atsiprašau, jei kvailas klausimas, pati nebalinus, net nesidomėjau, ne man su mano dantimis buvo galima išsibalinus dėmesį atkreipti  blush2.gif  Bet po breketų, tai tikrai taip  thumbup.gif  Būtų labai įdomu sužinoti  4u.gif


Odontologiniam padare individualias dantu kapas ir pirkau svirkstus su karbamido peroksidu (jei gerai pamenu taip vadinasi, tik jau stiprumo % neatsimenu 15% ar 18%) ir fluoro svirksta jautrumui nuimti. tada vakarais i tas formeles ipildavau balinamosios medziagos ir apie 30-60 min. budavau, tada isskalauji ir ta pati kartoji su fluoru.
Paprasta, bet efektyvu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2013 01 09, 17:35)
Pagrinde eja spyruokliki tokia. Arba elastini grandineli buva nuo breketu per mikroimplanta uzkabinta. Pasizrek  mana foto. Gal eis iveizet. mirksiukas.gif

Reik i ma tada bandyt rasyt i klinikele, mazu eis uzsirasyt kontrolei.


o kada savo holivuda parodysi? biggrin.gif
aha, radau foto, kur matosi, bet pas mane ant breketu nera tokiu issikisimu i virsu, kad butu galima kazka uzkabint, tik ant sestuku ir septintuku tokios uzlenktos alia vielos yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2013 01 09, 19:39)
o kada savo holivuda parodysi? biggrin.gif
aha, radau foto, kur matosi, bet pas mane ant breketu nera tokiu issikisimu i virsu, kad butu galima kazka uzkabint, tik ant sestuku ir septintuku tokios uzlenktos alia vielos yra  g.gif

Taigi yr idets Holivuds.
Turi omeny, ragiukus ant breketu? Tai prie tasves ant vielos jie uzkabinti.
Atsakyti
Del albuma, tai ne tik ziuri, bet i rodais. Tokias taisykles pirmam psl. mirksiukas.gif
[/quote]

Tai ok, cia reikia i tema ikelti? Galeciau pameginti.
Reikia dabartine situacija? Ar pradzia?
Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2013 01 09, 13:28)

Pas Damušienę klinikoje? Tai turbūt higienistė Edita, buvau porą kartų pas ją, nieko panelė, tik man truputį skaudžiai darė higieną prieš breketus, įdomu koks jausmas bus kai darys higieną jau esant su breketais..  g.gif

Taip, ten. Na žiūrėsiu kaip man ten patiks. Kažkas dar lyg buvo daręs higieną ten, tai lyg nebuvo didelių nusiskundimų. O kiek mokėjot? aš išvis neįsivaizduoju, kokios higienos kainos pas juos
Atsakyti
Zodziu, pradine situacija buvo tokia.
Neperkandu dar sistemos, metu linka.

Fotki
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinooshke: 09 sausio 2013 - 20:35
QUOTE(kristinooshke @ 2013 01 09, 21:32)
Zodziu, pradine situacija buvo tokia.
Neperkandu dar sistemos, metu linka.

Fotki

Bent man tai nerodo nuotraukų.

Beje, dėl protinių dantų rovimo, tai man rovė ir aš nepastebėjau, kad veidas ar žandai būtų pasikeitę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinooshke @ 2013 01 09, 21:32)
Zodziu, pradine situacija buvo tokia.
Neperkandu dar sistemos, metu linka.

Fotki



Kazkaip linkas neatsidaro, bet kai paspausit ir neatidarys po http iveskit dvitaski ir viskas bus ok. smile.gif Sorry
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2013 01 09, 20:08)
Taip, ten. Na žiūrėsiu kaip man ten patiks. Kažkas dar lyg buvo daręs higieną ten, tai lyg nebuvo didelių nusiskundimų. O kiek mokėjot? aš išvis neįsivaizduoju, kokios higienos kainos pas juos


Šiaip tai Edita super maloni mergina, labai viską gerai paaiškino kaip kas ir pan. Prieš kiekvieną veiksmą pasakydavo ką darys smile.gif Tik mano dantys turb0t jautrūs, užtai ir skaudėjo smile.gif Mokėjau 120lt 4u.gif Tradiciškai, kaip ir visur turbūt smile.gif
Mes su MB per švemtes buvom Druskininkuose, tai MB ten darėsi higieną, mokėjo 40lt lotuliukas.gif
Atsakyti